Praca została wykonana niedbale i niezgodnie z standardami, a pobrana kwota była nieadekwatna do jakości. Pomimo wielokrotnych zgłoszeń i próśb o poprawki, usługa nadal nie została wykonana zgodnie z umową. Nie polecam !!!!
Opinie
-
Patryk ★☆☆☆☆
-
Arkadiusz Herdzina ★☆☆☆☆
Pan Adam Niewiński montował u mnie instalację elektryczną w domu. Niestety, jestem bardzo niezadowolony z jego pracy. Montaż puszek w ścianach, ułożenie kabli oraz instalacja lamp zostały wykonane niedbale. Kable nie były poprawnie zabezpieczone , a lampy i wlaczniki są krzywo przykręcone. W efekcie, musialem zlecić poprawki innemu fachowcowi. Pan Adam niewie co to gwarancja i poprawek po sobie nie robi.A pieniążki zaplacone . Zdecydowanie nie polecam .
-
Lukasz Peljak ★★☆☆☆
Firma parę miesięcy temu podłączała mi licznik główny i spinała kabel z domu z kablem ze słupa. Ogolnie wszystko było ok tak jak się umówiliśmy. Pierwszy problem pojawił się jak przyszedł Pan z taurona do zaplombowania licznika i powiedział mi że zero było słabo dokręcone i on to dokręcił. Drugi problem pojawił się właśnie teraz. Zaczęło mi mrugać światło w domu i spadać napięcie jak się coś właczalo. Sprawdziłem napięci w sieci i były wysokie różnice 1faza170, 2faza 270 i 3 faza270. Została zgłoszona awaria w tauronie. Przyjechali panowie z taurona sprawdzili polączenie na słupie i w domu. Okazało się że zero na domie też było słabo dokręcone. Tak mi powiedzieli i jeszcze pytali się mnie kto to robił. Byli zdziwieni że idzie takie błąd popełnić. Dobrze, że nic poważniejszego się nie stało np. popalone sprzęty.
-
Nie wiem kto ★★★★★
Profesjonalista, zna się na robocie jak nikt inny w tym kraju polecam z całego serca wszystko zrobione pięknie i schludnie.
-
Joanna ★★☆☆☆
Polecam tym, którym nie przeszkadza, że "jutro"jest za tydzień. Albo dwa... Dla których" wchodzimy w poniedziałek" może być za dwa miesiące. Dla których "paaaani, w tydzień się wyrobimy" trwający pół roku to nie problem. Którzy przyjmują na klatę rozwalone mieszkanie, bo po 3 dniach slyszy-widzimy się za tydzień /dwa-w zależności ile jeszcze robót w tym samym czasie złapali. Którym pasuje "rekompensata za niedotrzymywanie umów i terminów w fakturach na tysiące za robociznę na... UWAGA... 50 ZETA...Jeśli komuś to pasuje, to polecam, bo jednak zrobili, co mieli zrobić. A czas i obietnice... Cóż... Co kto lubi
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Zakład Elektroinstalacyjny?
Zakład Elektroinstalacyjny znajduje się przy Zabrzańska 62, Dębieńsko, 44-230 Czerwionka-Leszczyny, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Zakład Elektroinstalacyjny?
Można skontaktować się z Zakład Elektroinstalacyjny pod numerem +48 501 081 715
Jak można dotrzeć do Zakład Elektroinstalacyjny?
Do Zakład Elektroinstalacyjny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku