Opinie

  1. Mateusz ★☆☆☆☆

    Dziś byłem świadkiem przedziwnego zdarzenia. W punkcie było starsze małżeństwo, podpisywało umowę na internet. Do obsługi była jedna pani (starsza od koleżanek) - pani była tak niemiła, opryskliwa i po prostu niegrzeczna do tego małżeństwa, że czekając w kolejce aż z ciekawością obserwowałem tę sytuację. Po jakimś czasie pani małżonka powiedziała "że jest pani bardzo nieuprzejma", na co pani z punktu powiedziała, że to dziwne, bo zawsze jej wszyscy mówią, że jest bardzo uprzejma. Hit. Chwilę później przyszła młodsza Pani i mnie elegancko i bardzo miło obsłużyła. Jak to się zakończyło - nie wiem, ale tak to na mnie wpłynęło, że muszę wystawić tę opinię.

  2. Alina Wlazły ★★★★★

    Dzisiaj trafiłam na fachowca w branży. Po trzech miesiącach bujania się po infoliniach i punktach z blokującymi się dekoderami, facet zidentyfikował mój problem w 5 minut. Wszystko działa, polecam

  3. Łukasz G. ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam. Łysy Pan (imienia i nazwiska nie znam) dzwoni pod pretekstem konieczności wymiany starego sprzętu, a na miejscu wciska niepotrzebną umowę strasząc wyłączeniem programów. Infolinia całkowicie zaprzeczyła tym wymysłom Pana, który niestety okazał się kombinatorem i kłamcą.

  1. Roksana Molitor ★★★★★

    W dniu dzisiejszym odwiedziłam salon plusa , przemiły Pan który mnie obsługiwał wszystko jasno wyjaśnił . Jeżeli będę musiała coś znów załatwić w plusie to tylko i wyłącznie tam . Polecam serdecznie :)

  2. Justyna Bednarska ★★★★★

    Pan Szymon to prawdziwy specjalista. Od ręki załatwił sprawę, z którą przyszłam i zaproponował rozwiązanie idealnie dopasowane do moich potrzeb. Polecam ten salon :)

  3. Adrian Dulko ★☆☆☆☆

    Odradzam kożystania z tego punktu. Bardzo nie uprzejmą Pani wciskająca kit. Nie w spomne o tym, że na infolini z plusa odebrała jakaś Ukrainka i ciężko z nią było się dogadać. Na początku pomyślałem, że pod zły numer dzwonię, aż się chciałem rozłączyć. Plus już dawno stoczył się na dno.

  1. Marta Szombara ★★★★★

    Polecam! Profesjonalna i pomocna obsługa. Pełna informacja o oczekiwanej usłudze i produkcie.

  2. S ★★★★★

    Obsługa miła i kompetentna, nie narzucająca na siłę usług, potrafiąca wszystko wytłumaczyć i przekazać tak jak to powinno wyglądać. Panie zawsze uśmiechnięte i podchodzące profesjonalnie do obsługi klienta.

  3. Ninja ★☆☆☆☆

    oszu.ują klientów robią promocje 500zł do telefonu i oznajmiają że promocja jest do każdego, po 60 dniach dają jeden kod na 500zł. Czyli są 1500zł do przodu gdzie telefon w sklepie kosztuje 1300 nawet na 36x0% a u nich na 24 raty 1800zł, zawyżone ceny i ostatni telefon wzięty w sieci która w deszczu nie ma zasięgu. No jak dodatkowo piszecie że to nie profesjonalne pod każdym plusem pisać komentarz i nic nie da się z wami wyjaśnić zero odzewu na reklamację. Pisze po to żeby przyszli klienci widzieli jak robicie ludzi w ch...

  1. Lusia G. ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z obsługi w punkcie obsługi Polsat w "Wiślance" w Żorach.Bardzo miła i sympatyczna Pani załatwiła moje sprawy i podpowiedziała nowe rozwiązania,z których jestem bardzo zadowolona..

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Punkt sprzedaży Plus i Polsat Box?

Punkt sprzedaży Plus i Polsat Box znajduje się przy Katowicka 10, 44-240 Żory, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Punkt sprzedaży Plus i Polsat Box?

Można skontaktować się z Punkt sprzedaży Plus i Polsat Box pod numerem +48 661 039 978

Jak można dotrzeć do Punkt sprzedaży Plus i Polsat Box?

Do Punkt sprzedaży Plus i Polsat Box można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements