Opinie

  1. przemyslaw deren ★★★★★

    Mają produkty niedostępne w innych sklepach, duży wybór wód smakowych. Polecam.

  2. Monika Sukiennik ★★★★★

    Do niedawna do tego Dino miałam najbliżej. Mimo że już tak nie jest na pewno nie raz w trasie wpadnę do tego sklepu. Czysto, dobre zatowarowanie i uśmiechnięte pomocne ekspedientki.

  3. Dariusz Perużyński ★★★★★

    Polecam korzystanie z polskich marketów, takich jak Dino. Oferta piw nieznanych małych browarów jest najlepsza. Poza tym Panie z lady mięsnej doradzą i nie wciskają klientowi byle czego...

  1. Bombel To ★☆☆☆☆

    Dnia 3.04 odwiedzajac ten sklep 3 razy była tylko jedna pracowniczka młoda która jest tam chyba nowa pomagała mi znaleźć artykuły do kupna ale gdy przechodziłem alejka obok mięsnego było słychać ciągły śmiech z drzwi które są obok mięsnego tak samo pani zastępca kierownika która powinna tam sprzątać a nie rządzić to jest chore że jedna osoba ma do ogarnięcia cały sklep jeszcze jedyna pracuje a reszta się śmieje i ich nawet nie widać to jest przykre jak ta młoda osoba wyglądała zmęczona łzy w oczach to jest chyba zakład pracy a nie porządna firma spożywcza powinniście zamknąć ten sklep dopóki nie zmienicie kierownictwa

  2. LekarzKot ★☆☆☆☆

    To co dzisiaj zauważyłem to był dramat młoda kobieta pracowała na kasie, myła podłogi, układała towar i chodziła pokazywać ludzią co gdzie jest. Niestety robiła to wszystko sama a kierowniczka i pracownica braly i się patrzyły jak ona to robi i za równo obgadywali nią za plecami i się śmiać z niej gdy młodej pracownicy coś się stało na kasie i zadzwoniła dzwonkiem musiała chwilę czekać zanim jedna z drugą się odważyły przyjść gdy przyszła jedna miała bardzo wielkie problemy ze nie umie nic zrobić i ze to co robi ma robić wszystko na nowo. Jest mi szkoda tej młodej kobieta gdy ciężko pracuje za 3 a jeszcze nią gnębią tak że chodzi z łzami w oczach, mam nadzieję że coś zostanie z tym zrobione, bo jeżeli tak te 2 pracownice traktują też innych to jest mi ich szkoda.

  3. Jerzy A ★★★★★

    Dobry sklep na szybkie zakupy które można zrobić beż tłoku. Obsługa uprzejmą, czysto, generalnie polecam. Ceny różne.. generalnie trochę droższe niż w popularnych dyskontach, ale to Polsai sieć który tutaj płaci podatki a nie wysyła ich gdzieś... Duży wygodny parking .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dino?

Dino znajduje się przy Cieszyńska 107, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Dino?

Do Dino można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements