Opinie

  1. Daniel Krakowczyk ★★★★★

    Szczerze polecam korzystanie z usług tego oddziału bankowego, szczególnie usługi Pani Karoliny zajmującej się hipotekami jest wart polecenia. Pani Karolina jest profesjonalna i bardzo sprawnie poprowadziła moją sprawę bez zwłoki rozwiewając wszelkie wątpliwości. Pozdrawiam

  2. Adam Misa ★★★★★

    Bardzo profesjonalna i przyjazna obsługa. Pani Marta od firm zawsze stara znaleźć się rozwiązanie, działa szybko, bez zbędnej zwłoki i profesjonalnie. Podobnie z bankowości osobistej Pani Ewelina. Mega pomocny Pan Darek, który odpowiednio przekieruje temat do odpowiedniej osoby. Korzystam z bankowości osobistej i firmowej na spółkę. Cenię też działanie infolinii (bardzo po ludzku i zawsze załatwić można sprawę!), system iPKO i aplikację, świetnie działają i usprawniają codzienne zarządzanie finansami.

  3. karo spoczi ★☆☆☆☆

    EDIT DO ODPOWIEDZI BANKU: Bardzo Dziękuje, za interwencję w tym punkcie. Oczywiscie, ze zloze reklamacje tuz po zakończeniu sprawy z tym oddziałem. Tak sie składa, ze dzis jade po odbiór dokumentów - nieomieszkam byc uważną czy interwencja byla skuteczna Niestety obsługa w tym oddziale pozostawia wiele do życzenia. Zostałam potraktowana w sposób lekceważący, bez szacunku, kultury nawet osobistej brakuje. Podobnie potraktowano starszego klienta, który potrzebował cierpliwego wytłumaczenia. Przykre doświadczenie, pchnace do jednej decyzji - przenieść konto do innego banku, w ktorym pracownikom empatia nie jest obca. Nie polecam.

  1. Zofia ★☆☆☆☆

    Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z obsługi w placówce przy ul Mickiewicza.Panie są bardzo empatyczne ,a szczególnie dla starszych osób .Pozdrawiam i polecam z całego serca.

  2. fil kolins ★★★★★

    Współpraca z Panią Karoliną K. była wspaniała. Sam kredyt próbowaliśmy załatwić od połowy maja, a pierwsze konsultacje mieliśmy już w marcu. Dzięki jej anielskiej cierpliwości związanej z moimi licznymi pytaniami oraz dociekaniami oraz pełnemu profesjonalizmowi, udało nam się finalnie podpisać umowę kredytową. Bardzo gorąco polecam :)

  3. Hubert Bindacz ★★★★★

    Serdeczne dzięki Pani Ewelinie N..... ? z infolinii, dzisiaj ok. 11.45 za życzliwość i ekspresowe załatwienie problemu z kartą kredytową.

  1. Kk Kk ★★★★★

    Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Pani Karolinie K. za fachową pomoc Pani Karolina była bardzo pomocna,fachowe doradztwo i miła atmosfera Dla mnie 10/10 Pozdrawiam

  2. Patryk ★★★★★

    Polecam z całego serca ten oddział. W sprawie kredytu hipotecznego Pani Karolina K. była ogromnym wsparciem. Tłumaczyła mi wszystko oraz odpowiadała na każde pytanie z uśmiechem na twarzy. Dla kogoś kto pierwszy raz brał kredyt hipoteczny, Pani Karolina była niczym matka prowadzące za rękę swoje dziecko :) Jeszcze raz polecam !

  3. robert kucza ★★★★★

    Chciałbym się podzielić opinią, gdyż zostaliśmy obsłużeni z żoną w sposób profesjonalny, rzeczowy i skuteczny przez p. Mateusza Pleśnierowicza i zostaliśmy zadowolonymi klientami tego oddziału. Zakładaliśmy konto firmowe i tak jak wcześniej mieliśmy kontakt z innymi bankami tak tutaj jesteśmy pod bardzo pozytywnym wrażeniem p.Mateusza i widzimy różnicę na bardzo duży plus. Zazwyczaj nie piszę opinii ( a "bankowa" jest pierwszą) ale nie mogłem tego tak zostawić:) Polecam tego Pana:)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Oddział PKO Banku Polskiego?

Oddział PKO Banku Polskiego znajduje się przy Adama Mickiewicza 13, 47-400 Racibórz, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Oddział PKO Banku Polskiego?

Można skontaktować się z Oddział PKO Banku Polskiego pod numerem +48 324 539 450

Jak można dotrzeć do Oddział PKO Banku Polskiego?

Do Oddział PKO Banku Polskiego można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements