Opinie

  1. Michał ★★★☆☆

    Zdecydowanym minusem tego cmentarza jest brak sensowego parkingu, gdzie można wygodnie dojechać i zaparkować. Ilość miejsc, gdzie można kupić znicze również mocno ograniczona

  2. Chlebek ★★★★★

    tam każdy kiedyś będzie ale oceniam 5 gwiazdek za wystrój na zaduszki

  3. Grzegorz Szulc ★★★☆☆

    Więcej niż trzy nie dam, gdyż koniec końców pochówek się jednak odbył. W dniu w którym załatwialiśmy taburnalium na urnę u pani pracującej w kancelarii i wszystko było już załatwione i opłacone, na kolejny dzień otrzymałem telefon od pani z kancelarii, że zaszła pomyłka i mamy dopłacić 700 zł. Po wymianie zdań powiedziałem pani, że to nie myśmy się pomylili tylko ona, więc to ona za swoją niedbałość powinna wyłożyć tę dodatkową kwotę z własnych pieniędzy. Powiedziałem, że my mamy już wszystko uregulowane, pokwitowane i o żadnych dopłatach nie ma mowy. Później jednak rozmawiałem o tym nieprzyjemnym telefonie z żoną i ona zadecydowała, że jednak dla naszego świętego spokoju i czystości sumienia dopłacimy tę kwotę. Zrobiliśmy tak jak postanowiła żona gdyż to osoba z jej rodziny miała spocząć na cmentarzu, więc postanowiłem więcej się nie mieszać. Postanowiłem jednak podzielić się swoją opinią na temat pani z kancelarii i zgodzę się, że z taką rzetelnością nadaje się do spożywczaka. To nie jest DROGA pani pomyłka na 7 zł lub nawet na 70 zł tylko na 700. Jak się coś robi to trzeba ponosić tego konsekwencje, a jak się ktoś gdzieś nie nadaje to trzeba zmienić zawód. Pracowałem kiedyś na stacji benzynowej gdzie tankowałem klientom gaz. Jak pani myśli, kiedy ja się pomyliłem z kwotą i np. przetankowałem to z czyjej kieszeni musiało być uregulowanie? No z mojej, a po 14 godzinach pracy zmęczenie dawało o sobie znać. Pani nie prowadzi budki z piwem ani kiosku ruchu tylko kancelarię cmentarza. To trzeba serca i sumienia nie mieć, żeby od rodziny pogrążonej w bólu, smutku i żałobie jeszcze pieniądze wyłudzać jak Arkadiusz Czerepach z Rancza. Ciekawy jestem ile za grób policzył Marii z Nazaretu Józef z Arymatei po śmierci Pana Jezusa. No chyba kurde nic, bo Ewangelia nic o tym nie mówi. Wiem, że już to nie są te czasy, ale jak się coś robi to trzeba to robić z głową. Ciekawy jeszcze jestem jak będzie wyglądała kwestia postawienia nagrobku, czy nie będzie przypadkiem ciągu dlaczego tego cyrku. Dałem 3/5 tylko dlatego, że pani przeprosiła jednak za pomyłkę i tylko dlatego.

  1. Matthew Patch ★☆☆☆☆

    DNO i kilo mułu... Wieczne zamieszanie, problem z najprostszych rzeczy... kupić tam grób i pochować bliską osobę to perypetie nadające się na 3 sezony serialu komediowego. Pani w kancelarii myśli, że jest ważna. Jednak jak się okazuje ani nie myśli ani nie jest ważna.

  2. Grzegorz. ★★☆☆☆

    Szanowni Państwo w dniu 15 sierpnia 2020 roku obchodziliśmy 100 lecie Powstania Warszawskiego , uczciliśmy pamiemieć żołnierzy którzy walczyli o wolność Polski .Proszę zobaczyć jak Zarzad Cmentarza na Rakowie dba o podległych żolnierzy którzy walczyli o wolność. Zarzad bierze pieniadze za gróby oraz inne opłaty a nie są małe i tylko przy głównwj kaplicy jest uprzatniete suche liście,gałezie krzaki .Drzewa od lat powinny być przycinane bo suche gałezie wiszą na konarach drzew i czekać aż uszkodzą grób.Warto by było nagłośnić sprawe by w końcy kancelaria cmentarna zamiast brać pieniadze to zaczeła dbać o cmentarz i jego wyglad a nie udawać że pracuja .

  3. BASIA GP ★★★☆☆

    Cmentarz jak cmentarz zadbany. Parking ... to jakieś nieporozumienie. Wjazd wąską uliczką potem podjazd pod górkę obok muru.. nie ma przejazdu dalej. Dramat. Ludzie parkują na poboczu a że trzeba wracać tą samą droga ... zatory i korki nieuniknione.. szczególnie że każdy jakby mógł, to by pod grób pragnął zajechać jak najbliżej. Pani w kancelarii to jakieś nieporozumienie. Osoba wysoce niesympatyczna i opryskliwie traktująca petentów. Czyste toalety i kilka miejsc gdzie można wyrzucić śmieci. Bardzo przyjemni ludzie w kwiaciarniach przycmentarnych. Nie polecam jedynie pani na lewo od głównej bramy. Pozostali sprzedawcy bardzo mili i uczynni .

  1. Majkel Kaczmarek ★★★★★

    Nic szczegolnego, zwykly cmentarz. Czysto i schludnie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Cmentarz Św. Józefa?

Cmentarz Św. Józefa znajduje się przy Palmowa 22, Wrzosowiak, 42-208 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Cmentarz Św. Józefa?

Można skontaktować się z Cmentarz Św. Józefa pod numerem +48 601 424 526

Jak można dotrzeć do Cmentarz Św. Józefa?

Do Cmentarz Św. Józefa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements