Opinie

  1. Oliwia Goncerz ★★★★☆

    Bardzo polecam Pana Artura Cz. i Pana Artura K. dobrze przygotowują do egzaminu, a na jazdach panuje przyjazna atmosfera, wszystko od podstaw jest dobrze tłumaczone, minus za Pana Marka, który krzyczy na kursantów, oczekuje że od razu, na pierwszych jazdach będzie wszytko idealnie wychodzić, krytykuje zamiast na spokojnie wytłumaczyć, Pani włascicielka, jeśli chodzi o prowadzenie jazd dołuje, mowiąc że nie zda się egzaminu, stresuje i rzuca nie miłe komentarze.

  2. Kasiek Kasiek ★★★★★

    Najlepsza szkoła jazdy w Olkuszu. Pełen profesjonalizm, świetni instruktorzy, dający z sobie pełne zaangażowanie, aby dobrze wyszkolić przyszłych kierowców ☺️ lepszej ekipy nie znajdziecie !

  3. Kacper Podbiegły ★★★★★

    Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu zarówno teoretycznego jak i praktycznego. Instruktorzy bardzo dobrze tłumaczą i opowiadają jak nie popełniać dosyć częstych błędów na egzaminie. Szczególnie polecam Pana Artura Kocjana i pana Artura Czepielę za spokojne, cierpliwe jazdy. Polecam serdecznie z całego serca!

  1. Maja G ★★★★★

    Bardzo polecam tą szkołę jazdy, a szczególnie mojego instruktora prowadzącego Pana Artura K. Jazdy zawsze przebiegały w miłej i spokojnej atmosferze. Dzięki profesjonalnemu i przyjaznemu podejściu Pana Artura szybko nabrałam pewności siebie za kierownicą i bez stresu zdałam egzamin państwowy.

  2. Julia Wydmańska ★★★★★

    Bardzo polecam szkołę jazdy.Cały kurs przebiegł w świetnej atmosferze, a jazdy były dobrze zorganizowane i dopasowane do mojego grafiku. Szczególne podziękowania dla pana Artura Czepieli i pana Artura Kocjana,którzy mieli ogromną cierpliwość, spokojnie tłumaczyli wszystkie manewry i dodawali mi pewności siebie za kierownicą. Dzięki nim egzamin zdałam bez stresu i czuję się naprawdę przygotowana do samodzielnej jazdy. Chciałabym też podziękować pani Agnieszce z biura za życzliwość, świetną organizację oraz pomoc w każdej sytuacji. Jeśli ktoś szuka szkoły z profesjonalnym podejściem i przyjazną atmosferą – to zdecydowanie najlepszy wybór!

  3. Toby ★☆☆☆☆

    Miałam z tym miejscem do czynienia już jakiś czas temu, ale widzę po opiniach, że nic się nie zmieniło. Instruktor Przemek krzyczący na kursantów i siedzący na telefonie, instruktor Artur mówiący do słuchawki i obgadujący kursantów, od siebie mogę jeszcze dodać panią Magdę, która chwaliła się, jak jeden z jej kursantów ze stresu wymiotował podczas jazdy, która ciągle podcinała mi skrzydła zamiast dać mi jakiekolwiek merytoryczne wskazówki. W dodatku na kursie powiedziano mi, że podczas egzaminu w przypadku, kiedy boimy się, że najedziemy na linię można zatrzymać auto i poprosić egzaminatora, aby przestawił nam auto na początek łuku. Otóż nie, tak było może piętnaście lat temu. Poza tym bardzo trudny kontakt z panią sekretarką, ustawiała godziny, potem nagle je zmieniała, nie licząc się z tym, że kursantowi one nie pasują. A przecież kurs nie jest za darmo! Nie wiem czy dalej 30h wykładów trwa tak naprawdę cztery godziny, ale tak było u mnie. Ale nie narzekam, więcej udało mi się dowiedzieć z testów. Serdecznie nie polecam tej szkoły jazdy, lepiej dopłacić i uczyć się u naprawdę dobrze przygotowanych instruktorów.

  1. nwm wsm ★☆☆☆☆

    Najgorsza szkoła. Pani w sekretariacie zachowuje się jakby nienawidziła swojej pracy i była zmuszana do niej. Za każdym razem gdy tam przychodziłem, pani była oschła i opryskliwa, tak samo było przy załatwianiu spraw telefonicznie. Instruktor Artur obgaduje kursantów z innymi kursantami, dowiedziałem się o tym bo pan nie pomyślał o tym, że akurat obgaduje mnie z moim znajomym. Instruktor Przemek nie zwraca uwagi na to co robi kursant, ciągle gra w candy crush'a lub przegląda coś w telefonie. Nie zostałem dobrze przygotowany do egzaminu.

  2. Dominik Żurek ★★★★★

    Z całego serca jestem w stanie polecić. Szkoła posiada bardzo profesjonalne podejście do kursantów, świetnych instruktorów i bardzo przyjemną atmosferę. Serdecznie zachęcam!

  3. Milosz Cholewa ★★★☆☆

    Szkoła jazdy w zasadzie nie jest zła, jednak nie wiem dlaczego pan Przemysław tam dalej pracuje. Na jazdach krzyczy i przeklina a prawie cała ponad półgodzinną drogę do Zawiercia potrafił spędzić grając w gry na telefonie sporadycznie zerkając na drogę. Szkoła oferuje nietypowa koncepcję łączonych jazd które wydłużają czas trwania kursu a ze znalezieniem terminu na jazdy nie jest łatwo. Jednak mają dwóch wspaniałych instruktorów panów Arturów których serdecznie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Auto Akademia Maagii?

Auto Akademia Maagii znajduje się przy Marcina Bylicy 1, 32-300 Olkusz, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Auto Akademia Maagii?

Można skontaktować się z Auto Akademia Maagii pod numerem +48 507 557 201

Jak można dotrzeć do Auto Akademia Maagii?

Do Auto Akademia Maagii można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements