Same meble są w porządku – jakościowo nie mam większych zastrzeżeń. Niestety podejście do klienta pozostawia bardzo wiele do życzenia. Do momentu pomiarów i podpisania umowy wszystko przebiegało sprawnie. Problemy zaczęły się później. Właściciel firmy notorycznie nie dotrzymywał ustalonych terminów. Umawiał się na montaż, po czym nie przyjeżdżał i nawet nie informował o zmianie planów. Kontakt był bardzo utrudniony – telefony często nieodbierane, a jeśli już udało się porozmawiać, słyszałam zapewnienia, że „zaraz oddzwoni”, co nigdy nie następowało. Ostatecznie zamówienie zostało zrealizowane, jednak kosztowało mnie to dużo nerwów i stresu. Z tego powodu nie mogę polecić tej firmy.
Opinie
-
Ela L ★☆☆☆☆
-
Grzegorz Szewczyk ★★★★★
estem bardzo zadowolony z montażu mebli kuchennych! Usługa została wykonana szybko, dokładnie i z dużą dbałością o szczegóły. Monter wykazał się profesjonalizmem, doświadczeniem i świetną organizacją pracy. Wszystkie elementy kuchni zostały idealnie wypoziomowane, a całość prezentuje się naprawdę pięknie.
-
Patrycja Pacholczak ★★★★★
Bardzo polecam! Kuchnia wykonana z dbałością o każdy detal. Świetna jakość, rozsądna cena, wszystko zrealizowane terminowo i bez żadnych problemów. Montaż przebiegł sprawnie i bardzo profesjonalnie. Szczególne podziękowania dla pana Tomasza za dokładny pomiar i miłe podejście – od samego początku czułam, że jestem w dobrych rękach. Z niecierpliwością czekam na kolejne mebelki.
-
Natalia ★★★★★
Z całego serca polecam! Stół wykonany według mojego projektu przerósł moje oczekiwania – precyzja, solidność i dbałość o każdy detal robią ogromne wrażenie. Krzesła z katalogu idealnie do niego pasują, tworząc spójną i elegancką całość. Całość została wykonana profesjonalnie i z ogromnym wyczuciem estetyki. Naturalny dąb wygląda przepięknie – kolor i wykończenie podkreślają jego strukturę i charakter. Jestem zachwycona efektem końcowym!
-
Mateusz Stasiak ★★★★★
Kuchnia wykonana 04.2025 Uczciwie wykonany pomiar, bez ukrytych kosztów. Konkurencyjne ceny. Kuchnia wykonana z wysokiej jakości materiałów, dobrze spasowanych i pracujących ze sobą. Drobne poprawki wykonane bez problemu. Kontakt z właścicielem odpowiedni. Polecam!!!
-
Żaneta Mońka ★★☆☆☆
Ceny są dosyć atrakcyjne- jakość już nie. Pani DORADZIŁA nam rodzaj deski na meble kuchenne, które są totalnym niewypałem. Ciężkie do umycia, palcują się i niszczą. Po 1,5 roku kuchnia nadaje się do wymiany. Zawiasy się urywają, są rozregulowane. Deski wykończeniowe w innym odcieniu- zapewniali nas, że przyjadą wymienić - i do dziś ich nie było. Półki do szafy w sypialni były docięte tak, że pozostałą luka 1 cm między półka a ścianą i w dodatku nie wykończone. Ceny atrakcyjne, szybkość realizacji ok, ale niestety zawiedliśmy się- a szkoda.
-
piotr szterk ★☆☆☆☆
Zdecydowanie odradzam. Piszę w imieniu moich teściów, którzy zamówili meble kuchenne, szafę, szafkę na buty i szafkę łazienkową. Przy montażu mebli kuchennych okazało się, że nie zrobiono frezowania na ledy. Pan Artur łaskawie zgodził się na upust 200 zł. Szuflady miały być na systemach bluma ( bo przy zamówieniu rodzice byli informowani, że tylko na takich systemach robią ). Okazało się, że dostaliśmy dużo tańsze modern boksy. Pan Artur stwierdził, że zapis w umowie "szuflady premium" to właśnie modern box. Oczywiście z tego tytułu nie dostaliśmy żadnego upustu cenowego. Rodzice po montażu drugiego dnia zapłacili całą sumę. Mnie niestety nie było przy tym. Po dwóch dniach rodzice zadzwonili do Pana u którego składali zamówienie że trzeba poprawić zabudowę do lodówki bo nie licuje się z płytkami ścianą i blatem. W odpowiedzi usłyszeli ze wszystko jest dobrze i zgodnie z rysunkiem. Tylko, że na obrazku było inaczej. Dopiero po moim telefonie reklamacja została przyjęta i obiecali że wymienią jedną ściankę na gruszą (dzięki czemu meble zrównają się ze ścianą ) i zrównają zabudowę do szerokości blatu. Ponadto prosiliśmy o oklejenie obrzeży w środku szafki na buty, bo wyglądała to źle. Od momentu przyjęcia reklamacji minęło już ponad 3 miesiące. Do Pana Artura dzwoniłem ponad 13 razy i pisałem kilkanaście smsów. Nawet dwa razy sam zadzwonił do rodziców aby zaproponować termin montażu, ale nigdy się nie przyjechał !!!!!!!! Po prostu cwaniak który nie potrafi wywiązać się do końca z umowy. Zdecydowanie nie polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres AGPOL Grabarczyk. A?
AGPOL Grabarczyk. A znajduje się przy Narutowicza 292, 97-500 Radomsko, Łódzkie, Polska
Jak można dotrzeć do AGPOL Grabarczyk. A?
Do AGPOL Grabarczyk. A można dotrzeć, korzystając z poniższego linku