Opinie

  1. Ludwika Kazimierska ★★★★★

    Zdecydowanie polecam! Meble wykonane starannie, wszystko dostarczone na czas. Profesjonalny pomiar, miła i kulturalna obsługa. Jestem bardzo zadowolona! Joanna z Warki

  2. Anna Wroz ★★★★★

    Skorzystałam z usług firmy Meble Orzeł i nie żałuję. Panowie uwinęli sie dość szybko,małe niedociągnięcia szybko poprawione, wszystko zrobione zgodnie z projektem. Gorąco polecam

  3. Dominika ★★☆☆☆

    ✨T A K W Y S Z Ł O ✨ (Albo „zbieg okoliczności” jak określił nasz przypadek pan Adrian) A ten zbieg okoliczności wyglądał następująco: - pomiary w listopadzie - umowa podpisana w grudniu (przed podpisaniem umowy zostaliśmy zapewnieni, że meble już są w trakcie produkcji). Na montaż umawialiśmy się na początek lutego. - na początek lutego się nie wyrobili „bo ferie”. Przełożyli termin na koniec lutego - na koniec lutego „koledzy się pochorowali” więc przełożyli na początek marca - dzień przed umówionym montażem pan Adrian stwierdził, że nie przyjadą bo dzieci namieszały mu w projekcie i wszystkie meble są w złym kolorze (projekt wraz ze wszystkimi kolorami na które się umówiliśmy był zapisany na formularzu w wersji papierowej więc ta wymówka nie brzmi wiarygodnie). Termin montażu przełożony na 2 kwietnia (przed 2 kwietnia był jeszcze jeden termin, który został zmieniony ) - 1 kwietnia próbowaliśmy wielokrotnie skontaktować się z panem Adrianem, nie odbierał telefonu ze znanego mu numeru mojego męża, ale odebrał z mojego telefonu. Potwierdził montaż na następny dzień - w dniu montażu telefon wyłączony cały dzień, brak kontaktu z panem Adrianem, na montaż nikt się nie zjawił. Po wykonaniu telefonu do szefa okazało się, że nasze meble nie istnieją a ekipa jest na montażu w innym mieście. - pan Adrian skomentował to zajście słowami „no co ja mam powiedzieć… głupio wyszło” i obiecał, że meble będą gotowe za 2,5 tygodnia, informacja zweryfikowana od szefa, że nie 2,5 tygodnia tylko miesiąca. - podczas realizacji projektu nikt nie skontaktował się ani razu z naszą Architekt w sprawie jakiegokolwiek dopytania o szczegóły (zwykle stolarze są z nią w stałym kontakcie). Efekty tego widać: mimo wysłania czytelnych projektów mebli wiele z nich zrobionych zostało po swojemu (zdjęcia). Na pytanie ze strony Architekt czemu nie zadzwonił ani nie napisał wiadomości ani razu pan Adrian stwierdził „nie było czasu” (opóźnienie 4 miesiące) - montaż zrobiony w deficycie czasowym. Ekipa dała sobie na to dwa dni. Nie skończyli sufitu i pracowali w godzinach ciszy nocnej przeszkadzając naszym sąsiadom. - niektóre otwory w meblach są niepotrzebnie za duże - jakby przeleciała przez nie rakieta balistyczna. W ten sposób np przesadzili z zabudowa WC - przez widoczny otwór i źle uciętą oraz źle zabezpieczoną sylikonem od spodu płytę konieczna była wymiana (po wymianie oczywiście źle założona toaleta - ciekło ze spłuczki. Kolejne poniesione przez nas koszty to wezwanie hydraulika po wykryciu niedociągnięcia) - zabudowa grzejnika z wyciętym otworem na…. Kawałek grzejnika :) - przy wizycie w celu spisania elementów do poprawek pan Adrian wszystkie uwagi zapisał odręcznie na papierze. Z takimi notatkami (chyba niekompletnymi) została przysłana do nas ekipa (zupełnie inne osoby niż przy montażu) - chłopaki stwierdzili że są od brudnej roboty, zostawiliśmy im klucz i wyjechaliśmy - prawdopodobnie wyszli krótko po nas nie kończąc nic. W trakcie „poprawek” zwróciłam uwagę na parę elementów źle przyklejonych - obiecali poprawić ale temat olali. - poprawki nie zostały zrobione w terminie z umowy - trwały lekko ponad miesiąc - jeśli chodzi o drewniany sufit: plan był na sosnowe deski, pan Adrian uparł się że fornir będzie lepszy. Uwierzyliśmy, nie widząc próbki (tu nasz ogromny błąd) zdecydowaliśmy się mu zaufać. Wyszła nam podłoga na suficie, za naprawę w formie dołożenia drewna musieliśmy zapłacić 2500zł. - zamykane szafki w zabudowie: tipony kiepskiej jakości lub źle zamontowane, zacinają się przez co zamknięcie szafki bez wyjścia z równowagi jest wyzwaniem. - cena może i była niska i zachęcająca ale absolutnie nie powinna iść w parze z fuszerką, opóźnieniami, brakiem kontaktu i robieniem wszystkiego jak się chce kompletnie ignorując projekt oraz klienta. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca - zapytaliśmy pana Adriana, który zajmował się naszym projektem dlaczego mimo dobrych opinii na google nasza współpraca przebiegła tak a nie inaczej. Odpowiedź: „zbieg okoliczności” tyle w temacie. - musieliśmy prosić się o posprzątanie balkonu

  1. Karol M. ★☆☆☆☆

    Firma ma nadmiar zleceń....po umòwieniu terminu wyceny(czas oczekiwania na wycenę 2 tygodnie❗❗❗) i pròbie potwierdzenia w poniedziałek....we wtorek po moim nachalnym telefonie...dostałem smska."jestem chory"...Bez komentarza.

  2. Kasia Katarzyna ★★★★★

    Z przyjemnością dzielę się swoją opinią na temat firmy meblarskiej MEBLE Orzeł, która wykonała dla mnie usługę wykonania mebli w biurze. Od początku współpracy byłam pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania zespołu. Pracownicy byli nie tylko mili, ale także bardzo kompetentni, co sprawiło, że cały proces przebiegał sprawnie i bezproblemowo. Projektowanie mebli odbyło się zgodnie z moimi oczekiwaniami – firma z dużą uwagą podeszła do moich sugestii i potrzeb. Po wykonaniu mebli mogłam od razu zauważyć, że są one nie tylko estetyczne, ale także funkcjonalne i solidnie wykonane. Materiały użyte do produkcji były wysokiej jakości, co daje mi pewność, że meble będą służyć przez długi czas. Dodatkowo, montaż mebli przebiegł szybko i sprawnie, a pracownicy zadbali o to, aby po sobie posprzątać. Ceny usług były adekwatne do jakości, która jest na najwyższym poziomie co również zasługuje na pochwałę. Reasumując, gorąco polecam tę firmę meblarską każdemu, kto szuka rzetelnego partnera w zakresie produkcji mebli. Z przyjemnością skorzystam z ich usług w przyszłości! -- Katarzyna Łakomska

  3. Karina Malicka ★★★★★

    Firma Orzeł to CZARNY KRUK wśród firm robiących meble pod wymiar.Fachowe doradztwo,meble wykonane ze szczególną starannością o każdy szczegół ,montaż to majstersztyk.Panowie bardzo życzliwi i pełni empatii.Z czystym sumieniem polecam tą firmę w stu procentach.Dziękuję bardzo ♥️

  1. Małgosia Krawczyk ★★★★★

    Firma ,,Orzeł" powinna mieć w nazwie DIAMENT. Bo to Diament wśród firm wykonujących meble. W pracy z klientem musi być zrozumienie, cierpliwość i empatia. Pracownicy tej firmy wykazują takie cechy. Poza tym prezentują fachowość, doskonałe wykonanie i niezwykłą uprzejmość. Owszem, zdarzały się opóźnienia lub zmiana terminu ale to wszystko zależne od innych lub od nieprzewidzianych okoliczności. Jak zresztą wszędzie w takiej pracy. ,,Ten się nie myli co nic nie robi" Jestem mega zadowolona. Dziękuję całej ekipie Pana Łukasza.

  2. Damian Nowocin ★★★★★

    Polecam! Wszystko profesjonalnie wyjaśnione i ustalone na etapie projektowania z panem Adrianem, fachowe doradztwo i trafne sugestie. Dodatkowo na plus wizualizacja w cenie. Montaż wykonany dobrze i w krótkim czasie. Dobra jakość i konkurencyjna cena.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Meble Orzeł Łukasz Kuliberda?

Meble Orzeł Łukasz Kuliberda znajduje się przy Kombatancka 16, 97-500 Radomsko, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Meble Orzeł Łukasz Kuliberda?

Można skontaktować się z Meble Orzeł Łukasz Kuliberda pod numerem +48 504 026 362

Jak można dotrzeć do Meble Orzeł Łukasz Kuliberda?

Do Meble Orzeł Łukasz Kuliberda można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements