Zamówiłam na wynos, jak widać na zdjęciu samo mięso w dodatku wątpliwej jakości. W menu wymienione były w tortilli też surówki m.in kapusta czerwona, ogórek kiszony itd.. Na dnie kebaba znalezione śladowe ilości białej kapusty i cebuli... . Nie jest to smaczne i poszło w kosz, pieniądze wyrzucone do kosza. Dodam że latem jadłam u was również tortille i była pyszna. Ewidentnie coś się zepsuło...
Zdjęcia
Opinie
-
Klaudia ★☆☆☆☆
-
Marcin L ★★☆☆☆
Zamówiłem dwa kebaby wołowe na wynos. Jeden był wołowy, a drugi niestety drobiowy. Na nieszczęscie mój okazał się ten drobiowy który nie za bardzo ogólnie mi smakuje. Do tego mięsa bardzo mało. Całe szczęście że nie mam uczulenia na drób. Dlatego opinia jest niższa niestety. Może będzie okazja kiedyś napisać nową.
-
Jacek Głowacki ★★★★★
Świetne miejsce, bardzo dobry produkt wysokiej jakości w dobrej cenie, przemiła obsługa mocno zaangażowana w swoją pracę, bardzo szybka i zorganizowana akcja pomimo kolejki czas oczekiwania kilka minut. Bardzo smaczne miejsce. Polecam
-
Martyna Woźniak (Pani Tysia) ★★★★★
Zestaw - mięso, surówka i frytki. Zamówione na wynos z odbiorem osobistym. Wszystkie bardzo dobre. Warzywa w surówce świeże, mięsko pierwsza klasa - rozpływało się w ustach, fryteczki też spoko. Sosik wybrałam czosnkowy i koperkowy - to połączenie to petarda. Czas oczekiwania około 15 minut (zamawiany w sobotę po 14:00). Zdecydowanie polecam
-
Błażej Pioruński ★★★★★
Polecam, kebab za 28 PLN jest duży i można się w tej kwocie tym porządnie najeść, miesa sporo, bardzo estetycznie podane. Szybko podane, czego chcieć więcej.
-
KOMODO ★★★★☆
Jest tu wiele do zarzucenia. Całe szczęście, że zamówiłem dwa różne kebaby (łagodny i ostry). Wersja ostra, na prawdę może smakować. Sosiki świetne, rozłożenie składników nie najgorsze, bo sałatki też sporo a mięsa od początku do końca pod korek. Jakość w smaku trzyma nie najgorszy poziom. Ciasto ciekawe i mimo iż końcówka już dosyć mokra i się dziurawi, przyjemnie się to je. Katastrofą natomiast była wersja łagodna. Znacznie mniej sosu przez co kebab momentami był suchy ale co najgorsze, był okropnie słony. Akurat ja jestem zwolennikiem wersji ostrzejszej więc ocenę daje wysoką, ale opcji łagodnej zdecydowanie nie polecam. Ceny adekwatne, obsługa miła.
-
Maciej Walicki ★☆☆☆☆
Mięso przesolone, spalone tak jak i Bułka. Sosu nie było w ogóle, całość bardzo sucha, kebab w bułce po odpakowaniu się dosłownie rozsypał.
-
Lukas K. ★★★★★
Polecam bardzo dobry kebab! Dobry smak mięsa Szybka realizacja Sosy bardzo smaczne Będąc w Częstochowie na pewno nie raz zawitamy
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kebab u Pajdy?
Kebab u Pajdy znajduje się przy Jagiellońska 30, Ostatni Grosz, 42-216 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kebab u Pajdy?
Można skontaktować się z Kebab u Pajdy pod numerem +48 573 680 520
Jak można dotrzeć do Kebab u Pajdy?
Do Kebab u Pajdy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku