Od 4.06.czekam na przesyłkę, dzisiaj szczęśliwie jest 15.06 i dostałam "zawiadomienie powtórne" o pozostawionej dla mnie paczce o masie 0,90 kg., przy czym pierwszego zawiadomienia nawet nie było. Dopiero jak dzisiaj nadawca zaczął robić raban na poczcie nadawczej, to w krótkim czasie przyszło to zawiadomienie. Co o tym myśleć? Tylko tyle, że pracują tam nierzetelni urzędnicy pocztowi i leniwi listonosze. Po co zatem te opłaty na poczcie? I to coraz wyższe. Jeśli jest nadana taka przesyłka powinna być dostarczona pod dany adres. W domu jestem zawsze. Jako osoba niepełnosprawna. Jedna gwiazdka, bo bez niej opinia nie przechodzi. Śmieszne, bo nawet nie ma za co dać tej gwiazdki!!!!
Opinie
-
Barbara Florkowska ★☆☆☆☆
-
Robert Pari ★☆☆☆☆
Nigdy się nie zdarzyło żeby listonosz dostarczył paczkę. Zawsze awizo. Lata mijają i postęp idzie do przodu. A poczta polska nadal ma problem z dostarczeniem poleconego. Za każdym razem trzeba marnować czas w placówce... Nawet jak ktoś jest w domu to dostarczają awizo i wmawiają że nikogo nie ma!!! Poczta nigdy nie odbiera telefonu. Jedyna zaleta to miła obsługa na poczcie.
-
Aga Agusia ★★★★★
Placówka praktycznie taka jak każda inna , pomijając nie raz nieprzyjemnych klientów którzy jeszcze maja pretensje Bóg wie o co . Jeszcze z rok temu naprawdę kolejki były kilometrowe , ale teraz od rana do wieczora kolejek brak (sporadycznie zdarza się żeby stało góra 5 osób w kolejce ) . Sami klienci maja pretensje do pracowników którzy pracują na starym sprzęcie i są przez to ograniczeni , zawsze pretensje o listonoszów którzy swoich kierowników maja na głównym urzędzie a pracownik okienkowy ma z nimi niewiele wspólnego . Mimo wszystko obsługa fajna , pomocna :)
-
Izabela N-a ★☆☆☆☆
Brak w okolicy jakiegokolwiek parkingu dla tego urzędu, wszędzie zakazy, proszę się zastanowić nad zmianą lokalizacji poczty zwłaszcza jak niedaleko jest duży market z parkingiem. Wieczne kolejki, zazwyczaj tylko jedno okienko otwarte, duszno , mało miejsca. Pan kurier z pocztexu nie jednokrotnie opryskliwy, nie reaguje na smsy z prośbą o późniejszy przyjazd do klienta. Nie polecam
-
Portier ★☆☆☆☆
Obsługa się stara i jest miła, ale organizacja całości jakby partyzancka. Nastawiali półek i półeczek , bo władze PP każą im sprzedawać cukierki, kolorowanki, świeczki, zabawki i inne bzdety których prawie nikt nie kupuje, bo najczęściej są droższe niż w normalnym sklepie, ale ZAJMUJĄ MIEJSCE, przez co nierzadko kolejka zaczyna się na klatce schodowej i wycieraczce vis a vis drzwi na pocztę. Drugą przyczyną kolejek są "hurtownicy", czyli przedstawiciele firm, szpitali i uczelni, a tego wszystkiego mamy tu sporo. Nie wiem, dlaczego nie można ich obsługiwać np. objeżdżając a nie ściągać to wszystko do urzędu i blokować okienko na 20 minut dla jednej osoby z neseserem listów poleconych.Co do opinii innych komentujących nt. awiz i zaginionej korespondencji, to być może nie wiedzą, że listonosze nie pracują już od kilku lat na konkretnych urzędach i akurat ci roznoszący listy w Panewnikach dojeżdżają spod dworca w Katowicach. To kolejny "genialny" pomysł Poczty jako instytucji. A zatem pretensji w tej kwestii do tego akurat konkretnego urzędu mieć nie można.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Filia Urzędu Pocztowego Katowice 25?
Filia Urzędu Pocztowego Katowice 25 znajduje się przy Panewnicka 75, 40-762 Katowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Filia Urzędu Pocztowego Katowice 25?
Można skontaktować się z Filia Urzędu Pocztowego Katowice 25 pod numerem +48 725 233 272
Jak można dotrzeć do Filia Urzędu Pocztowego Katowice 25?
Do Filia Urzędu Pocztowego Katowice 25 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku