Ten obiekt to absolutny organizacyjny koszmar i wstyd dla sieci Aldi. Stan magazynu jest dramatyczny i świadczy o rażącym zaniedbaniu oraz całkowitym braku profesjonalizmu. W życiu nie widziałem/łam tak źle zarządzanego i nieprzyjaznego miejsca. Obsługa jest wyjątkowo arogancka, traktuje ludzi pogardą i ignorancją. Panuje poczucie, że każdy, kto się tu pojawia, tylko przeszkadza. Zdecydowanie odradzam jakąkolwiek współpracę czy wizytę. Totalny brak szacunku dla drugiego człowieka. Wstyd, że w XXI wieku taki obiekt w ogóle funkcjonuje."
Opinie
-
ŁYSY ★☆☆☆☆
-
x Ala x ★★★★★
Miejsce ok, kierowca sam sie rozładowuje, w trakcie rozładunku zaczynają już sprawdzać towar.
-
Andrzej Modrzejewski ★★★★☆
Ogólnie w porządku,sam jednak masz rozładować zestaw wózkiem elektrycznym, w porządku obsługa firmy.
-
NewDarko * ★★★★☆
Nie najgorzej awizo miałem na godzinę 9 . A wzięli mnie o godzinie 6 . Można próbować srozładować się od 23 jeśli masz awizację na następny dzień .
-
Janusz Żywanowski ★★☆☆☆
Kierowca ma rozładować towar.Ale żeby po chłodniach szukał odpowiedniego miejsca i sortował im towar A WC to porażka wielki syf
-
Marek Koszałka ★★★☆☆
Miałem zabookowany rozładunek na 12:30, a byłem o 11:30. Całe 8 palet. Dokumenty ostatecznie dostałem o godzinie 13:15 .Na rampie J: Rozładunek samodzielnie. Chłodzony towar do chłodni(wózkowy powie jak ustawiać). suchy po prostu na magazyn wzdłuż linii. Oddajesz klucze do auta w zamian za kluczyk do wózka.
-
Wkoles ★☆☆☆☆
Panowie sprawdzający jakość na warzywach, owocach- ruchy mają jak mucha w smole. Przez 2 h pracy nie sprawdzili ani jednego dostawcy
-
Miłosz Pawlaczyk ★★★☆☆
W nocy ściągałem, więc było szybko. Od razu rampa, potem palety na bramach 52-54 i pół godzinki dokumenty. Byłem wcześniej, można spać na terenie obiektu, ale musisz sobie znaleźć miejsce. Na dodanym zdjęciu są zaznaczone miejsca postojowe Aldi. Nigdzie indziej nie wolno stać, bo gdy stanąłem na parkingu na końcu hali, który był całkowicie pusty, przyszedł ochroniarz i kazał mi odjechać, bo parking należy do jednej z firm i są to miejsca na wyłączność. Wzdłuż drogi nie można, bo PPOŻ. Generalnie nie było problemów. Bierzesz takiej jakości palety jakie napiszą Ci na kartce. Czasem trzeba przebrać bo zdarzają się wciśnięte w środek uszkodzone palety, bez kostek albo ze złamaną deską. Nie ma problemu jak wybierasz, nikt Cię nie pogoni za to. 3 gwiazdki za ten parking i brak toalety, poza toitoi przy bramie wjazdowej, do którego jest daleko.
-
Jan Mlozniak ★☆☆☆☆
Opinia Firmy 1 bo na minusie dodac nie można, nie dosc ze musicie sie sami rozładować to musicie (na chłodni) porozwozic towar na jego miejsce niczym magazynier a jesli ktos jest 1 raz i nie zna miejsc lub ma mixy to ma przesrane !!! natomiast na 5 zasługuje Pan magazynier ktory przyjmuje bo jest pomocny i jesli że ktos wpada w szał na tą robote to pomaga , gdzie co postawic . Ten człowiek naprawde jest pomocny i uprzejmy ale wyzysk kierowcow na tym magazynie sięga maximum ,osobiscie zgłosiłem ten magazyn do inspekcji pracy ponieważ posiadam dowody na wykorzystywanie kierowców a przy okazji oberwie sie również spedycją które kradną pieniądze za rozładunek które miały być dla kierowcy . najlepszy wjazd od A4 i przed wiaduktem 3.8 w prawo .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Aldi - magazyn?
Aldi - magazyn znajduje się przy Niedźwiedziniec 10B, 41-506 Chorzów, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Aldi - magazyn?
Można skontaktować się z Aldi - magazyn pod numerem +48 323 463 854
Jak można dotrzeć do Aldi - magazyn?
Do Aldi - magazyn można dotrzeć, korzystając z poniższego linku