Jestem zawsze bardzo zadowolony po wyjściu od tej fryzjerki. Zawsze bardzo dobra fryzura i ja i syn zawsze jesteśmy na tak. Fryzjerka jest bardzo miła i uprzejma, podchodzi do swojej pracy profesjonalnie na spokojnie, nie spieszy się i bardzo dokładna i skupiona. Człowiek wie że w momencie gdy jest na fotelu to on jest najważniejszy i może być pewny że fryzura będzie ok. Polecam z całego serca.
Zdjęcia
Opinie
-
Robert Wi ★★★★★
-
Karina Majcher ★★★★★
Jestem mega zadowolona każda metamorfoza jaka przechodzę z Kaja. Profesjonalnie dobiera kolor, właściwe podcięcie ujmuje mi lat a atmosfera jaka panuje w salonie sprawie, że nie mogę doczekać się kolejnej wizyty. Kaja to swietny fryzjer, spec od brwi, analityk barw, wspaniały człowiek. Polecam każdemu kto chce pozytywnych zmian dla siebie.
-
Agata Szewczyk ★★★★★
Jestem klientką Kai od wielu lat, zawsze jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do rodzaju włosów oraz cudownej atmosfery panującej w salonie. Kaja traktuje ludzi z dużą uważnością na ich potrzeby, jest niesamowicie zaangażowana i skupiona na pracy, wciąż podnosi swoje kwalifikacje. Taka fryzjerka to prawdziwy skarb ❤️
-
Paulina Trela ★★☆☆☆
Zawiodłam się. Chciałam umówić się na wizytę, bo salon znajduje się bardzo blisko mojego nowego miejsca zamieszkania. Niestety, mimo że kontakt był uprzejmy, napisano mi, że nie są przyjmowane nowe klientki i nie zaproponowano nawet żadnej alternatywy – listy oczekujących, odległego terminu czy rekomendacji. Mam wrażenie, że salon działa jak zamknięty klub tylko dla wybranych. Jak ktoś prowadzi działalność publiczną, to powinien przynajmniej rozważyć rozwiązania dla nowych osób.
-
Patrycja Mucha ★★★★★
Jestem zachwycona usługami tego salonu, a także osobowością Kai. Profesjonalizm, dbałość o szczegóły, personalne podejście i fantastyczna atmosfera sprawiają, że każda wizyta to duża przyjemność. Zawsze wychodzę z uśmiechem – i świetną fryzurą! Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka nie tylko dobrej jakości usług, ale i chwili relaksu w przyjaznym, miłym otoczeniu.
-
Paulina ★★★★★
Z przyjemnością zostawiam opinię po wizycie w salonie . To była jedna z tych wizyt, po których wychodzi się z uśmiechem nie tylko dlatego, że włosy wyglądają świetnie, ale też dlatego, że całe doświadczenie było po prostu przyjemne. Salon przepiękny – dopracowany w najmniejszych detalach, stylowy, estetyczny, z cudownym klimatem. Czuć, że wszystko ma tu swoje miejsce, również podejście do klienta. Ogromna wiedza, profesjonalizm i precyzja w każdym ruchu. Fryzura wykonana bardzo skrupulatnie, bez pośpiechu, z pełnym skupieniem na efekcie. Atmosfera która panuje w salonie to taka, w której można się naprawdę zrelaksować. Zdecydowanie polecam!
-
Agnieszka Konieczna ★★★★★
Po wielu poszukiwaniach w końcu znalazłam idealny salon. Pani Kaja zna się na swojej pracy, potrafi doskonale doradzić a co najważniejsze zrealizować życzenia klienta w maksymalnym możliwym zakresie. Zawsze poinformuje co da się zrobić a czego nie oczywiście z korzyścią dla włosów. Pomysłowość, uśmiech i doskonała atmosfera - to można zawsze znaleźć w tym salonie. Ja jestem bardzo zadowolona z usług i gorąco polecam jeśli ktoś szuka fachowca znającego się na swojej pracy
-
Kasia Dobrakowska ★★★★★
Profesjonalizm, cudowna domowa atmosfera, dobry nastrój, doradztwo na najwyższym poziomie to wszystko w jedynym miejscu :) jestem wieloletnią klientką Pani Kai, a moje włosy są dalej w świetnej formie. Praca na odpowiednich produktach, ilość szkoleń i zdobytej wiedzy zdecydowanie mają zastosowanie w salonie. Śmiało można usiąść na fotelu i powiedzieć „zdaje się na Panią” polecam !
-
Magdalena Ziółek ★★★★★
Salon ze wspaniałą obsługą na najwyższym poziomie. Pani Kaja nie dość że jest wspaniałą fryzjerką i zawsze doskonale doradzi i zadba o Twoje włosy to jest przemiłą osobą, z którą siedząc na fotelu możesz się zrelaksować, pośmiać i wypić pyszną kawę. Za każdym razem wychodzę z pięknymi włosami i świetnym humorem. Salon jest czysty, przytulny i z chęcią spędza się w nim czas. A fakt, że Pani Kaja skupia się w pełni na kliencie sprawia, że wizyta przebiega w cudownej atmosferze. Las Włosów to miejsce do którego zdecydowanie chce się wracać!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Las Włosów Kaja Oleks?
Las Włosów Kaja Oleks znajduje się przy Grunwaldzka 4, 42-500 Będzin, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Las Włosów Kaja Oleks?
Do Las Włosów Kaja Oleks można dotrzeć, korzystając z poniższego linku