Opinie

  1. Hubert Kessler ★★★★★

    Cała obsługa na wysokim poziomie, na czas i bez problemu. Ze względu na przełożony lot na kolejny dzień chcieliśmy wrócić samochodem do domu, więc za dodatkowy transfer z i na lotnisko doliczono nam 30 zł - co jest zupełnie zrozumiałe. Polecamy wszystkim

  2. Monika Zezula ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam, jeśli chcecie zaoszczędzić sobie dodatkowego stresu i nerwów podczas podróży. Pani w biurze rzeczowa, powiedziała co i jak i do niej nie mam zastrzeżeń. Jednak kierowca busa to zupełnie inna historia. Po kilku godzinach podróży samochodem w deszczu Pan kierowca otworzył drzwi kazał zapakować bagaże i wsiadać do busa (oczywiście nie ma szans na pomoc z bagażami). Ja jako kierowca musiałam zostać żeby zaparkować samochód. Jak to stwierdził miejsce na 1,5 samochodu ale jak się Pani tak bardziej przytuli do tego zapakowanego to uda mi się jeszcze coś małego postawić, w rezultacie miałam problem żeby wysiąść z auta. Na lotnisku znowu taka sama sytuacja czyli otwarcie drzwi i proszę zabierać swoje bagaże jak najszybciej. Przez cały czas kierowca był nie uprzejmy i chamski. Niestety po powrocie przyjechał po nas ten sam człowiek więc wiadomo jak przebiegła procedura. Całe szczęście że parking znajduje się blisko lotniska i ta podróż była krótka. Jednak podczas naszych wakacji doświadczenie z parkingiem na 5 było najgorszym etapem podróży.

  3. Patryk Sala ★☆☆☆☆

    Przyjazd - totalny chaos, samodzielne noszenie bagaży z auta do busa, mimo trzech dostępnych osób zaraz obok, dwadzieścia informacji naraz, kazano mi wjechać na parking, z którego po chwili miałem zjechać, bo jednak jest pełny, jedna osoba tłumaczy mi drogę do drugiego parkingu podczas gdy druga jednocześnie pyta o dane o aucie i moje. I ten pośpiech mógłbym jeszcze zrozumieć, przez duży natłok osób i tranferów, ale Powrót - telefon na numer podany w bilecie, odbiera Pan i daje informacje gdzie jest bus, podchodzimy z walizkami, i chcemy je zapakować w busie, a ten krzyczy po Nas i przeklina, żeby natychmiast wręczyć mu bilet, sam pali papierosa i nawet nie myślcie że kiwną by palcem aby pomóc komukolwiek zapakować walizkę, w środku były inne osoby, z którymi później rozmawiałem i potwierdziały moje doświadczenia - też po nich krzyczano i przeklinano. Kierowca wysadził nas pod parkingiem, małżonką kazał czekać z walizkami i torbami, a my samodzielnie mieliśmy szukać swoich aut na parkingu, dodatkowo w moim aucie w jednej oponie nie było powietrza. Kierowca busa krzyknął, trzasnął drzwiami, a oczy miał wytrzeszczone jakby nieudał mu sie odwyk od narkotyków, zachowywał się jakby miał nas zaraz pobić za to, że skorzystaliśmy z usług tego "cudownego" parkingu. Nie wiem kto wystawia pozytywne opinie, może my słabo trafiliśmy, ale to było najgorsze doświadczenie z całych tegorocznych wakacji. Odradzam każdemu.

  1. Karol ★★★★★

    Korzystamy co jakiś czas z parkingu na 5 i szczerze polecam. Dziwię się tym,którzy mają problem do ludzi tam pracujących. Kto powiedział,że muszą być zawsze uśmiechnięci? Dlaczego mają się zajmować bagażami klientów? Czy muszą skakać, jak klient sobie życzy? Przyjeżdża pan z forsą i wszyscy mają się podporządkować? Chcesz być ktoś ci bagaż załadował? Zaplać! Chcesz uniżonego sługi? To naprawdę są ogromne koszta! Szanujmy się wzajemnie . Rolę często się odwracają. Co wtedy zrobisz. Pozdrawiam myślących. Katarzyna

  2. Таша Шева ★★★★☆

    Parking jest ok. W moim przypadku nie było jakichkolwiek problemów, nie było długiego oczekiwania, czy chamskiego stosunku do klientów, kierowcy są ok też, dowóz do lotniska i z powrotem był szybkim., strona organizacyjna że tak powiem była sprawna. I tak napływ ludzi jest cały czas, parking jest cały pełny - to chyba też o czymś świadczy. Faktycznie cena parkingu jest mniejsza od pozostałych ale trzeba liczyć że w przypadku jakichkolwiek technicznych potrzeb trzeba będzie wydać kasy i dość nie małą. Ponieważ każda dodatkowa posługa jest płatna taka jak napompowanie kół czy naładowania akumulatora itd, i uważam że to jest za drogo napompowanie 4 kół za 120 zł - tyle co sam parking na tydzień. Możliwe to pójdzie do obmyślenia z tymi cenami, i zachęcenia klientów do jeszcze większej spółpracy. Generalnie parking do polecania.

  3. Julia Jurczuk ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Zgodnie z instrukcją zadzwoniliśmy do biura parkingu, gdy byliśmy już przed lotniskiem, samochód miał przyjechać za 5-7 minut. Przyjechał, ale nas nie zabrał, miał nas zabrać następny. Następny również nas nie zabrał. Gdy próbowałam dowiedzieć się od kierowcy, ile mam jeszcze czekać, ten zaczął na mnie krzyczeć (!), ostatecznie odwrócił się plecami i ignorował. Zostawił mnie z niemowlakiem i czterolatką pod lotniskiem. Dopiero, gdy zadzwoniłam do biura z awanturą, udało nam się wsiąść w trzeci bus, który podjechał, przy czym tylko awantura pomogła, bo zostali pasażerowie, którzy czekali równie długo jak ja. Zamiast 5-7 minut czekałam 40 minut na to, żeby w ogóle wsiąść do busa, nikt o tym nie uprzedził, mogłam przynajmniej czekać w środku. Nie polecam więc tej firmy, cenowo kosztują tyle co wszystkie parkingi, a przez te 40 minut czekania pod lotniskiem nie zauważyłam, żeby inne firmy miały problem z transferem na parking.

  1. Magdalena Domin ★★★★★

    Po przeczytaniu wcześniejszych opinii mam wrażenie, że część ludzi oczekuje conajmniej złotej karety i lokaja do noszenia bagażu. Leciałam kolejny już rok z rzędu na wakacje i nie pamiętam takiego przeładowania pasażerami na tym lotnisku. Siła rzeczy przekłada się to na wzmożony ruch busów do odbioru pasażerów. Przylecieliśmy o 1.00 w nocy, godzinę czekaliśmy na odprawę paszportową, a na busa 40 min ale to dlatego że pasażerów było więcej niż bus był w stanie pomieścić. Busy innych firm także ciągle krążyły… Możnaby powiedzieć że powinno się zwiększyć ilość busów obsługujących parking tyle, że to nie samochody jeżdżące samodzielnie, a ludzi do pracy brakuje…, Ja to w pełni rozumiem ,że przy takiej ilości pasażerów nie da się w ciągu sekundy każdego odebrać….Transport na lotnisko odbył się bez zarzutu, odbiór był obarczony dłuższym okresem oczekiwania ale to wynikało nie z faktu, że kierowcy nie spali ale z nadmiaru pasażerów i dotyczył także innych firm. Busy krążyły non stop w ciągu nocy i kierowcy się uwijali bardzo . Nie oczekiwaliśmy także by nam ktoś bagaż wnosił- tego w umowie po pierwsze nie ma, a po drugie każdemu kto ma takie oczekiwania radzę sobie przez 8 godzin dziennie powkładać pełną walizkę do auta o z powrotem…Generalnie polecam- na lotnisko sprawnie nas zawieźli, auto przez tydzień stało bez zadanych problemów, bezpiecznie nas odebrano z lotniska. usługa wykonana zgodnie z umową.

  2. Michał G ★☆☆☆☆

    Pierwszy raz spotkałem się z tak słabą obsługą transferu z lotniska. Prawie godzina czekania, tłumaczenie że mają kimulacje przylotów. Ale chyba kto powinien widzieć ile w danym dniu jest klientów i tym samym zapewnić pojazdy. Pojechaliśmy tylko, że już na "chama" wsiedliśmy do busa. Na parkingu chodził sobie lisek... tak dzikie zwierzak, który do mnie podchodził w czasie szukania auta. Zgłosiłem to obsłudze to powiedzieli, że to ich lisek i mam się nie bać. W czasie jak ja byłem po auto, kierowcy i gościu z obsługi "śmiali" się z całej sytuacji, że "ludzie na lotnisku się prawie biją o miejsca w busie". Rzadko wystawiam negatywne opinie ale jak ktoś po wypoczynku nie chcę na sam koniec urlopu się w.... niech unika tej firmy. Tą piątkę z nazwy niech sobie do góry nogami odwrócą!

  3. milena zgud ★☆☆☆☆

    Bardzo żałuję, że przed wyborem usługi Parkingu na 5 nie zapoznałam się z opiniami na temat tego miejsca. Prawdopodobnie uniknęłabym negatywnych doświadczeń,podczas wakacyjnego wyjazdu. Podejście obsługi do klienta jest naganne, pracownicy zachowują się arogancko a klient traktowany jest jak intruz. Na parkingu obowiązują specyficzne zasady, nie spotkałam się z podobnymi w innych miejscach, które jednak działają tylko w jedną stronę. Klient ma wykonywać tylko komendy obsługi, obsługa natomiast korzysta z telefonu podczas prowadzenia samochodu oraz „upycha” pasażerów w nadliczbowej ilości- z komentarzem „przecież się znacie”. Wróciliśmy z wakacji z czterogodzinnym opóźnieniem, przy odbiorze samochodu musieliśmy dopłacić, pomimo tego, że kolejna doba postoju nie została przekroczona. Nie wybiorę tego miejsca ponownie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres "Parking na 5" - parking przy lotnisku Katowice Pyrzowice?

"Parking na 5" - parking przy lotnisku Katowice Pyrzowice znajduje się przy Transportowa 2a, 42-625 Pyrzowice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do "Parking na 5" - parking przy lotnisku Katowice Pyrzowice?

Można skontaktować się z "Parking na 5" - parking przy lotnisku Katowice Pyrzowice pod numerem +48 729 875 595

Jak można dotrzeć do "Parking na 5" - parking przy lotnisku Katowice Pyrzowice?

Do "Parking na 5" - parking przy lotnisku Katowice Pyrzowice można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements