Opinie

  1. M. W. ★★★★★

    Najlepszy stomatolog w okolicy, empatyczne podejście do pacjenta, profesjonale leczenie, polecam

  2. Anita Olesińska ★★★★★

    Bardzo przyjazna atmosfera. Rzetelne podejście. Pełen profesjonalizm. Pan doktor naprawdę skupia się na pacjencie przy leczeniu. Dokładny wywiad i analiza, w moim przypadku potrzebne było też prześwietlenie zęba. Konkretne działanie bez naciągania na dodatkowe zabiegi. Szybka pomoc. Ułamała mi się górna jedynka i udało się to naprawić bez inwazyjnych zabiegów czy długotrwałego leczenia. Efekt końcowy zadowalający - nie widać żadnych odbarwień czy śladu po ubytku. Do Pana doktora chodzi też cała moja rodzina i wszyscy są zadowoleni.

  3. Małgorzata ★★★★★

    Bardzo dobry stomatolog.Czułam się bardzo swobodnie bez żadnego stresu.Lekarz serdeczny i bardzo konkretny.Napewo będę tam wracać.Polecam

  1. Marysia Kłapacz ★★★★★

    Dr.Mikolajczyk jest cudownym lekarzem przede wszystkim b. Niedrogo się płaci za leczenie sympatyczny dorada super tak lecz zęba aby go wyleczyć a nie wyrwać polecam bardzo i dziękuję

  2. KRZYSZTOF ★★★★★

    Najlepszy stomatolog a zarazem człowiek, wspaniałe podejście do każdego pacjenta. Lekarz z powołania!

  3. Robi Wolny ★★★★★

    Polecam gabinet stara dobra robota. Leczenie oparte na wieloletnim doświadczeniu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gabinet Stomatologiczny - Ewa i Marcin Mikołajczyk?

Gabinet Stomatologiczny - Ewa i Marcin Mikołajczyk znajduje się przy Świętego Brata Alberta 13, 42-500 Będzin, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Gabinet Stomatologiczny - Ewa i Marcin Mikołajczyk?

Do Gabinet Stomatologiczny - Ewa i Marcin Mikołajczyk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements