Najlepszy stomatolog w okolicy, empatyczne podejście do pacjenta, profesjonale leczenie, polecam
Opinie
-
M. W. ★★★★★
-
Anita Olesińska ★★★★★
Bardzo przyjazna atmosfera. Rzetelne podejście. Pełen profesjonalizm. Pan doktor naprawdę skupia się na pacjencie przy leczeniu. Dokładny wywiad i analiza, w moim przypadku potrzebne było też prześwietlenie zęba. Konkretne działanie bez naciągania na dodatkowe zabiegi. Szybka pomoc. Ułamała mi się górna jedynka i udało się to naprawić bez inwazyjnych zabiegów czy długotrwałego leczenia. Efekt końcowy zadowalający - nie widać żadnych odbarwień czy śladu po ubytku. Do Pana doktora chodzi też cała moja rodzina i wszyscy są zadowoleni.
-
Małgorzata ★★★★★
Bardzo dobry stomatolog.Czułam się bardzo swobodnie bez żadnego stresu.Lekarz serdeczny i bardzo konkretny.Napewo będę tam wracać.Polecam
-
Marysia Kłapacz ★★★★★
Dr.Mikolajczyk jest cudownym lekarzem przede wszystkim b. Niedrogo się płaci za leczenie sympatyczny dorada super tak lecz zęba aby go wyleczyć a nie wyrwać polecam bardzo i dziękuję
-
KRZYSZTOF ★★★★★
Najlepszy stomatolog a zarazem człowiek, wspaniałe podejście do każdego pacjenta. Lekarz z powołania!
-
Robi Wolny ★★★★★
Polecam gabinet stara dobra robota. Leczenie oparte na wieloletnim doświadczeniu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gabinet Stomatologiczny - Ewa i Marcin Mikołajczyk?
Gabinet Stomatologiczny - Ewa i Marcin Mikołajczyk znajduje się przy Świętego Brata Alberta 13, 42-500 Będzin, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Gabinet Stomatologiczny - Ewa i Marcin Mikołajczyk?
Do Gabinet Stomatologiczny - Ewa i Marcin Mikołajczyk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku