Opinie

  1. Nat Wolski ★★★★★

    Polecam w 100% Panią Doktor… przyjechałam specjalnie z innego kraju na wizytę po poszukiwaniach specjalisty, i muszę przyznać że nie żałuję. Wszystkie pozytywne opinie które pani dr otrzymała pokrywają się w 100% dlatego właśnie umówiłam się tutaj na wizytę. Pani Dr to Anioł, wysłuchała wszystkich objawów, zleciła badania, poczym przepisała właściwe lakarstwa. Polecam każdemu takiego lekarza, ponieważ zadko się zdarza że ktoś jest z powołania. Miła, sympatyczna i ciepła osoba, która potrafi sprawić aby pacjent czuł się komfortowo. Gabinet wyposażony w najlepsze narzędzia, czysto i schludnie z gustem ❤️ Również chciałam wspomnieć o pani na recepcji która jest przemiła i sympatyczna i również wprowadza bardzo ciepła atmosferę do gabinetu. Każdemu będę polecać panią Dr oraz ten właśnie gabinet. Wracam za 3 miesiące na ponowną wizytę. Z całego serca polecam. Natalia W

  2. weronika pilipiec ★★★★★

    Pani endokrynolog to niezwykle kompetentna i empatyczna specjalistka, której profesjonalizm i zaangażowanie budzą ogromne zaufanie i podziw, dziękujemy

  3. Joanna ★★★★★

    Trafiłam do Pani Doktor 1,5 roku temu z polecenia koleżanki. Jej wiedza i podejście do pacjenta sprawia, że czuję się komfortowo podczas każdej wizyty. Szczegółowy wywiad, zawsze jasne i czytelne zalecenia. Sam gabinet ma dogodna lokalizację, Pani z rejestracji jest profesjonalna i uprzejma. Serdecznie polecam!

  1. Katarzyna Wąsowska ★★★★★

    Serdecznie polecam Panią Doktor. Na każdej wizycie zbierany jest szczegółowy wywiad, analizowane wyniki i dobierane dalsze leczenie. Pani Doktor ma też dużą wiedzę o prawidłowym żywieniu, na co jako dietetyk, zwróciłam uwagę. Odpowiedziała na każde moje pytanie, bardzo wyczerpująco. Wiem, że jestem w dobrych rękach i często polecam skonsultowanie się, moim podopiecznym.

  2. Anna Strzelinska ★★★★★

    Rewelacja! Pani Doktor godna polecenia! Konkretnie i obrazowo tłumaczy, jaki jest stan pacjenta i jaka jest rola w przebiegu choroby nie tylko lekarza, ale i pacjenta. Niezwykły profesjonalizm, takt, serdeczność i troska o chorego. Miła Pani w recepcji i klimat gabinetu ma również duże znaczenie - znika stres, wraca odwaga. Jeszcze raz polecam! Po wizycie, do domu wróciłam uspokojona, że od dziś jestem w "dobrych rękach".

  3. Katarzyna Lasek ★★★★★

    Dzień dobry, chodzę do Pani doktor od zeszłego roku, jestem bardzo zadowolona ,moja tarczyca ma się coraz lepiej. Co prawda na początku wizyty były co trzy miesiące później raz na pół roku ,ale to dla tego że wyniki badań które Pani doktor zleciła nie poprawiały się więc trzeba było zwiększać dawkę leku z tąd tak częste wizyty . Na ostatniej wizycie okazało się że tarczyca jest w normie i kolejna wizyta za rok. Dzięki Pani doktor czuje się świetnie i bardzo polecam odwiedzić jej gabinet bo warto. Więcej takich lekarzy i człowiek był by zdrowszy. Pozdrawiam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres dr n. med. Jolanta Blicharz-Dorniak, Endokrynolog?

dr n. med. Jolanta Blicharz-Dorniak, Endokrynolog znajduje się przy Elizy Orzeszkowej 1b, 41-404 Mysłowice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do dr n. med. Jolanta Blicharz-Dorniak, Endokrynolog?

Można skontaktować się z dr n. med. Jolanta Blicharz-Dorniak, Endokrynolog pod numerem +48 535 800 678

Jak można dotrzeć do dr n. med. Jolanta Blicharz-Dorniak, Endokrynolog?

Do dr n. med. Jolanta Blicharz-Dorniak, Endokrynolog można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements