Opinie

  1. Wer ★★★★★

    Teraz na siłownię wchodzi sie za pomocą kodu z aplikacji, moze to i lepiej. Śluzy pozostały, ale niestety pojawiły sie problemy z parkingiem, miejsc parkingowych jest zdecydowanie za mało, więc popołudniu bywają problemy, jedna osoba stanie źle i blokuje tym samym ruch nawet kilka godzin. Sprawa musi być rozwiązana bo po nowym roku ludzi przybędzie. Każdemu kto teraz czyta opinie i zastanawia się czy warto, ogólnie polecam przyjść i przekonać się samemu. Siłownia nowoczesna, dużo maszyn, ciężarów, bieżni. Nawet popołudniami jak jest dużo ludzi to każdy moze znaleźć kąt dla siebie ponieważ siłownia jest bardzo duża. Dostępny jest parking, z którym problemu osobiście nie miałam, problemy ze śluzą wynikają podejrzewam ze złym pierwszym "zaprogramowaniem" odcisku, jeśli zrobi się to poprawnie to problemy z odczytem są naprawdę rzadko, a jeśli są to po, którymś razie wpuści. W cenie karnetu mamy wiele zajęć grupowych, więc każdy znajdzie coś dla siebie

  2. Kasia ★☆☆☆☆

    Najgorsza siłownia na którą kiedykolwiek chodziłam Po pierwsze płacisz za karnet za miesiąc z czego większość zajęć jest odwołane kto za to będzie zwracał pieniądze jakaś kpina Zapiszesz się na zajęcia po czym jeden zostają odwołane więc nie czekam godziny. Aucie żeby iść na kolejne i dostaje jakąś blokadę Żenada żenada nie polecam więc odradzam

  3. Kamil Gierczak ★★★☆☆

    Siłownia ma wyznaczone tylko 50 miejsc parkingowych. Jeżeli przyjedziecie w jakiejś popularnej godzinie to pod szlabanem dostaniecie informacje że nie możecie wjechać na Just Gym i trzeba będzie zapłacić za parking, mimo dostępnych miejsc parkingowych. Dziwne że siłownia nie wywalczyła większej ilości miejsc w godzinach wieczornych (np. do 17 w godzinach pracy innych okolicznych firm tylko 50 miejsc, ale po godz. 17/18 siłownia dostaje większą pulę parkingową). Wejście dla posiadaczy Multisport jest niepotrzebnie skomplikowane i zależne od tego czy ktoś z obsługi łaskawie otworzy nam klaustrofobiczną śluzę wejściową (na co często trzeba długo czekać).

  1. Lukkoz ★★★★☆

    Zdecydowanie za mało miejsc parkingowych. W pierwszych miesiącach funkcjonowania siłowni to nie był problem ale teraz gdy ludzi przybyło na wjeździe Bramką cię nie wpuści na darmowy wjazd rabatujący w silowni tylko opcja za opłatą wchodzi w grę

  2. Mateusz Trzcionkainformatyka7 ★★★★☆

    Tą siłownię przejęły komputery wchodząc nie ma żadnych ludzi tylko jest komputer gdzie można kupić karnet i wejście dziwne recepcji albo nie ma lub jest schowana siłownia jest bardzo nowoczesna jednak na nią się nie zapisałem może kiedyś :)

  3. Szymon Krysztofiak ★★☆☆☆

    Zacznę od minusów bo ich jest więcej. Począwszy od 20 minutowej rejestracji po problemy z śluzą wyjściową docieramy do szatni która jest ok, następnie siłowania - maszyny stosowe - dramat. Słabe czucie, bardzo mało ciężaru… Hantle strasznie nieporęczne i niepoukładane. Obsługa… jeszcze większy dramat, brak słów. Chcąc wyjechać z parkingu musiałem się cofnąć bo nie wiedziałem że trzeba wpisać w osobnej maszynie swój nr rejestracyjny- ok moja wina. Chcąc wyjechać ponownie parking nie chciał mnie wypuścić dzwoniąc na infolinię tracąc kolejne 15 min dowiedziałem się że kamera źle zczytała moje tablice rejestracyjne i zamiast zera przeczytało O. Więc ponownie musiałem się wrócić przez śluze na siłownię i znów pisać tablicę rejestracyjną błędną taką jakiej nie mam tylko po to żeby parking mógł mnie wypuścić. Jedyne plusy to dobrze działającej maszyny plated load, wentylację i przestrzeń. Myślę że większość ludzi zniechęci się już na samym wejściu.

  1. Edyta Ka ★★★★★

    Super siłownia, przestronna, posiada wszystkie maszyny jakich tylko trzeba. I co mnie pozytywnie zaskoczyło sprzęt był mega nowoczesny , a maszyny do cardio klimatyzowane. Klimatyczne industrialne miejsce. Polecam

  2. Piotr L ★☆☆☆☆

    Ogólnie siłownia bardzo fajna, duża, sporo fajnych maszyn, jeszcze więcej znajomych z poprzedniej siłowni. Kapsuły wejściowe mogłyby być trochę większe, z torbą treningową trochę ciasno w środku. Parking ma być darmowy, przy wejściu wpisałem numer tablic rejestracyjnych, przy wyjeździe bramka każe mi płacić za parking a obsługa nie wie co zrobić. Parking był uruchomiony zgodnie z opisem z odpowiedzi. Drugi minus to instrukcja wejścia. Dzisiaj znów nie mogłem zeskanować palca, po jego przyłożeniu nie było reakcji. Zadzwoniłem dzwonkiem i pani z obsługi pokazała mi, że czytnik trzeba najpierw wybudzić. Chłopak który mnie rejestrował nie powiedział mi o tym a sama instrukcja przed wejściem też nic o tym nie "mówi". Obsługa siłowni kłamie, że na naklejce jest info o wybudzeniu więc dodaję zdjęcie naklejki!! Aktualizacja 02.04 Od kilku tygodni zgłaszam osobiście oraz e-mailowo problem nie działającego systemu parkingowego. Dzięki wam stoję pod szlabanem 10min a za mną inni w kolejce. Wstyd!!

  3. KOMODO ★★★☆☆

    Oczekiwania co do siłowni były spore. Niestety ma się wrażenie, jakby ta sieciówka otwierała pierwszy oddział. Nic tu nie jest intuicyjne i współczuje nowym, którzy muszą przejść ścieżkę rejestracji. Skan palca, często nie łapie i sterczymy przed tymi strasznie ciasnymi śluzami. Obsługa bez doświadczenia i mocno obojętna. Szatnie są zdecydowanie za małe. Szafki na własną kłódkę, może nie jest to złe, bo wybieramy w miejscu gdzie chcemy ale tu kolejny babol bo pełnowymiarowych szafek jest zdecydowanie za mało i te są zazwyczaj zajęte. Do małej nie schowamy kurtki. Zero oznaczeń, że prysznice są w toalecie. Kabiny zasuwane na babcine kotarki a wew, zamiast stabilnej normalnej półki, to chyboczący się wieszaczek. Strumień wody skierowany tak, że leje nam po zawieszonym ręczniku. Aż 3 suszarki na całą szatnie z czego jedna w kabinie dla niepełnosprawnych. Dopiero na samej sali jest lepiej. Sprzęt fajny i zróżnicowany. Miejsca wystarczająco. Ogrzewanie czy klima działają poprawnie. Ćwiczy się więc całkiem przyjemnie. Przy wyjściu zaś niespodzianki bo brak informacji, że trzeba zarejestrować parking by był bezpłatny. Ja dwukrotnie trafiłem na błędnie działający system i mimo poprawnego naliczenia rabatu szlaban świecił mi na czerwono i chciał opłatę. Zawsze jak tam jadę, to mam z tyłu głowy, że na wejściu czy wyjściu coś się wydarzy. Zdecydowanie przekombinowane procedury. Jest tu ogrom rzeczy do poprawy. Ale ludzi przybywa więc jak widać, do wszystkiego się można przyzwyczaić.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Just GYM?

Just GYM znajduje się przy 1 Maja 21, Trzech Wieszczów, 42-217 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Just GYM?

Można skontaktować się z Just GYM pod numerem +48 730 810 220

Jak można dotrzeć do Just GYM?

Do Just GYM można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements