Opinie

  1. Marzena Pukocz ★☆☆☆☆

    Wydział komunikacji to jest jakaś kpina !! W dniu dzisiejszym miałam umówioną wizytę w Urzędzie przyszłam 2 minuty PRZED czasem a jedyne co usłyszałam że moje nazwisko zostało już wywołane i mam poczekać ze za chwilę mnie Pani poprosi do okienka stałam 30minut a Pani prosiła osoby bez rezerwacji terminu !!! Straciłam tylko swój czas. W jakim celu są stosowane rezerwacje terminu skoro wy sami się do tego nie stosujecie 12.20 to 12.20 a nie 12.10 czy inna godzina Żenada !!!

  2. xX KejCe Xx ★☆☆☆☆

    Jakość obsługi, jakiej doświadczyłam podczas telefonicznej rozmowy z pracownikiem Wydziału Dowodów Osobistych Urzędu Miasta Zabrze, przeprowadzonej w dniu 16.07.25 około godziny 10:30 zasługuje na zero gwiazdek. Rozmowa dotyczyła procedury wyrobienia dowodów osobistych dla moich dwojga dzieci. Jako mieszkanka Niemiec, posiadająca podwójne obywatelstwo polskie i niemieckie, zależało mi na uzyskaniu precyzyjnych informacji, aby móc zaplanować przyjazd do Polski, który wiąże się z pokonaniem dystansu 960 km. Niestety, już od początku rozmowy zostałam potraktowana w sposób wysoce niegrzeczny i opryskliwy. Urzędniczka, w odpowiedzi na moje pytanie, czy mogę posłużyć się niemieckim dowodem osobistym, stwierdziła w sposób lekceważący, że „nikogo tutaj nie obchodzi, że mieszkam w Niemczech i mam podwójne obywatelstwo”. Pani urzędniczka poinformowała mnie, że najpierw muszę złożyć wniosek o dowód osobisty dla siebie, a dopiero po miesiącu, po jego odbiorze, będę mogła złożyć wnioski dla dzieci. Takie rozwiązanie, biorąc pod uwagę odległość, jaką muszę pokonać, jest całkowicie niepraktyczne i generuje dla mnie dodatkowe, nieuzasadnione koszty oraz straty czasu. Całkowity brak profesjonalizmu oraz niechęć do pomocy stały się jeszcze bardziej widoczne, kiedy skonsultowałam się z Urzędem Miasta w Bytomiu. Tamtejszy pracownik bez problemu wyjaśnił, że mogę złożyć wniosek o dowód osobisty dla siebie i jednocześnie w tym samym dniu wnioski dla dzieci. To pokazuje, że informacja, którą otrzymałam w Zabrzu, była błędna i świadczy o braku kompetencji oraz elementarnej wiedzy na temat procedur. Jako rodowita Zabrzanka, jestem głęboko rozczarowana i zniesmaczona takim traktowaniem. Oczekuję od pracowników mojego rodzinnego miasta profesjonalizmu, rzetelności oraz kultury osobistej. Zachowanie tej urzędniczki jest po prostu hańbiące i rzutuje negatywnie na wizerunek całego urzędu.

  3. jjj bbb ★☆☆☆☆

    Wyrejestrować pojazd czekałam 1,5 godziny. Jakaś masakra chcąc umówić termin czeka sie miesiąc. Zła organizacja.

  1. wojtassmaniak ★☆☆☆☆

    Mieszkam w Zabrzu od urodzenia, robiąc paszport muszę czekać miesiąc na termin, bo Panie są zawalone robotą pod sufit... Jadę do Gliwic i załatwiam WSZYSTKO w 15 minut! Razem ze zrobieniem nowych zdjęć. Wydział komunikacji podobnie działa.

  2. fd cdd ★☆☆☆☆

    Urzędasy powinni zniknąć, wszystkie sprawy powinny być załatwiane on-line, dzwoniąc i ustalając termin nikt nie informuje jakie dokładnie dokumenty są potrzebne do załatwienia sprawy, po czym przy okienku okazuje się, że traci się czas i nie załatwia sprawy, wszystkie wnioski powinny być wystawione na sali, ale nie ma!! Żenada, mnóstwo pieniędzy zmarnowane na pensje osób, które zupełnie nie są potrzebne.

  3. Tatiana ★☆☆☆☆

    Urząd dramat, godzina przed 15 ( urząd otwarty jeszcze 40 minut ) chciałam zarejestrować pojazd, Pani zapytała czy mam ustalony termin mimo, że do wydziału komunikacji nie było ani jednej osoby, a terminy na za 2 tygodnie. Po zapytaniu czy nie mogę bez terminu skoro urząd jeszcze dość długo otwarty, a ludzi brak Pani odpowiedziała : my tu mamy co robić. Nie polecam. Stracony czas.

  1. Grzegorz Wolak ★☆☆☆☆

    Wydział komunikacji, zamówienie tablicy do bagażnika rowerowego: - Dzień dobry, potrzebowałbym tablicę do bagażnika rowerowego - Proszę umówić wizytę, nie można złożyć wniosku bez umówionej wizyty - ??? OK. To ile razy muszę tu przyjechać żeby to załatwić? - No raz! Czyli tak: wizyta 1 [umówienie wizyty na złożenie wniosku - check!], wizyta 2 [złożenie wniosku], wizyta 3 [odebranie tablicy] to zdaniem UM jeden raz. Pracując do godziny 16 przy godzinach otwarcia UM wychodzą 3 tygodnie. Kisnę w środku xD

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Urząd Miejski w Zabrzu?

Urząd Miejski w Zabrzu znajduje się przy Powstańców Śląskich 5, 41-800 Zabrze, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Urząd Miejski w Zabrzu?

Można skontaktować się z Urząd Miejski w Zabrzu pod numerem +48 323 733 300

Jak można dotrzeć do Urząd Miejski w Zabrzu?

Do Urząd Miejski w Zabrzu można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements