Jestem pełny podziwu dla pracowników zabrzańskiego Urzędu Skarbowego. Pełen profesjonalizm, rzetelność, wyrozumiałość - to przede wszystkim, ale również sympatyczne i po prostu ludzkie podejście pań ze stanowiska informacyjnego. 19.11.25 od 9:30 godziny, Dziękuję Barbara Kreft i jej koleżanki obok. Poprostu Miłe Panie.
Opinie
-
Janek Kordek ★★★★★
-
Daniel Reich ★★★★★
Całe życie słyszałem, że ze Skarbówką nie ma żartów, że trzeba uważać, że jak błąd to kara itd. Mimo popełnionego błędu w złożonym zeznaniu pojawił się kontakt telefoniczny ze strony Urzędu, żeby przedstawić problem i jasno wyjaśnić, co trzeba poprawić, żeby wszystko było w porządku. Bez stresu, bez straszenia, po prostu rzeczowo i z życzliwością. Takie podejście buduje ogromny szacunek - widać, że po drugiej stronie są normalni, pomocni ludzie, a nie typowi służbiści z wybujałym ego. Dziękuję za kulturę, cierpliwość i ludzkie podejście. Gdyby wszystkie instytucje działały w ten sposób świat byłby prostszy.
-
Wojciech Smyczek ★★★★★
Po dzisiejszej wizycie w Urzędzie Skarbowym w Zabrzu jestem mile zaskoczony kompetentnym i uprzejmym sposobem załatwienia mojej sprawy. Pani Barbara Kreft wykazała się duża znajomością przepisów i co nie bez znaczenia-cierpliwością, co w przypadku starszych interesantów, (do których się zaliczam) jest bardzo ważne. Życzę wszystkim pracownikom Urzędu utrzymania wysokiego poziomu obsługi nas podatników i zdrowia. Wojciech Smyczek
-
Anna Formela ★★★★★
Bardzo pomocna obsługa petenta, pani w informacji zaproponowała założenie konta w e-us aby od ręki ściągnąć sobie zaświadczenie, poinstruowała gdzie, co i jak to zrobić na swoim telefonie. Na palcach jednej ręki mogłabym policzyć tak uczynnych urzędników z którymi miałam styczność. Dziękuję
-
oliwia Lewandowska ★★★★★
Pani Barbara Kreft to osoba która podnosi standart obsługi klienta w Urzędzie. Pani kompleksowo wszystko załatwiła oraz doradziła nam co zrobić mimo, że do załatwienia mieliśmy sprawy z urzędu skarbowego w Cieszynie. Gdyby w każdym urzędzie były takie osoby jak Pani Basia świat był by lepszy.
-
Agnieszka Płaszczyk-Kucharska ★★★★★
Jestem pełna podziwu dla pracowników zabrzańskiego Urzędu Skarbowego. Pełen profesjonalizm, rzetelność, wyrozumiałość - to przede wszystkim, ale również sympatyczne i po prostu ludzkie podejście pań ze stanowiska informacyjnego oraz pani, u której zgłaszaliśmy nabycie praw majątkowych. Wszystko zostało nam spokojnie wytłumaczone, prostym językiem, który do laika podatkowego (czyli mnie) był zrozumiały w 100%, ponadto udzielono nam pomocy w wypełnianiu formularza. Super! Urzędnicy na medal :)
-
Janusz Drogosz ★★★★★
Dzisiaj byłem w urzędzie skarbowym załatwić pewną sprawę. I tam na parterze byłem u pani violi.Bardzo miła pani pomogła mi w sprawie syna.Poprawila mi chumor serce się raduje bardzo pomocna pani.Bylem miło zaskoczony .Polecam Panią Violette. Dziękuję bardzo.
-
Jan Koziolek ★★★★★
Hallo! Przed paroma dniami bylem w tym Urzedzie Skarbowym. Poniewaz mieszkam za granica, okolo 1000 km od Zabrza, bardzo mi zalezalo na szybkim zalatwieniu sprawy. I tu musze powiedziec, ze zostalem bardzo mile i dobrze potraktowany w okienku nr 6 przez Pania Golabek. Zaswiadczenie, ktore potrzebowalem, odebralem nastepnego dnia krotko po 12-tej. Jeszcze raz dziekuje za to szybkie zalatwienie mojej sprawy.
-
Piotr Śliż ★★★★★
Witam W tym roku moja żona przeszła na emeryturę. Do tej pory sam rozliczałem się w zeznaniach rocznych z małżonką. Teraz wyniknęły pewne nowe kwestie. Niestety, nie poradziłem sobie. Zmuszony byłem dokonać korekty. I tu trafiłem na Panią Jolantę Buś. Ogromna cierpliwość, empatia i merytoryczne podejście do mojego problemu. Jeszcze raz dziękuję Pani za życzliwość i cierpliwość.
-
MisQot ★★★★★
Dzień dobry. Chciałbym tutaj bardzo podziękować pani Annie Białasik z Działu Czynności Sprawdzających zabrzańskiego Urzędu Skarbowego. Telefonicznie zostałem poinformowany o konieczności złożenia korekty zeznania podatkowego. Jak łatwo się domyślić, z duszą na ramieniu udałem się do urzędu i... zupełnie niepotrzebnie się denerwowałem. Pani Anna w miłej atmosferze, z dużą cierpliwością i absolutnie kompetentnie przeprowadziła mnie przez procedurę, mimo że sprawa wyniknęła z mojej winy/zaniedbania. Pani Anno - dziękuję za wyrozumiałość, miłą obsługę i pomoc, oby każdy miał takie doświadczenie z pracownikami US ;-) Pozdrawiam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Urząd Skarbowy w Zabrzu?
Urząd Skarbowy w Zabrzu znajduje się przy Bytomska 2, 41-800 Zabrze, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Urząd Skarbowy w Zabrzu?
Można skontaktować się z Urząd Skarbowy w Zabrzu pod numerem +48 223 300 330
Jak można dotrzeć do Urząd Skarbowy w Zabrzu?
Do Urząd Skarbowy w Zabrzu można dotrzeć, korzystając z poniższego linku