Opinie

  1. Artur Foreiter ★★★★☆

    Ogólnie spoko staw, brak śmieci dojazd ok. Stanowiska w wodzie ale każdy coś może sobie wybrać

  2. Marcin Kamyk ★★★☆☆

    Najlepiej odwiedzić to miejsce od drugiej strony. Nie od ulicy. Jest wtedy cisza z dala od samochodów. Ale uwaga. Teren często jest bagnisty i trzeba ostrożnie stawiać kroki, szczególnie po dniach deszczowych. Na rower spoko trasa, ale dojazd jest wyboisty.

  3. Aleksandra Sebastian ★★★★☆

    Staw wędkarski. Można się też przejść, ale nie da się obejść jeziora bezpośrednio wokół. Nawigacja googla kieruje jak trzeba, nad zalewem nieduże miejsce na parking, można się przejść dalej, w las.

  1. Dawid Nowakowski (wybielak_workshop) ★★★★☆

    Super miejsce nie tylko dla wędkarzy, ale również na spacer czy relaks. Dodatkowo bardzo łatwy dojazd. Trzeba jednak uważać na rosnący w pobliżu Barszcz Sosnowskiego.

  2. Błażej Chmielnicki ★★★★☆

    Całkiem przyjemne miejsce do wędkowania. Zbiornik jest bardzo płytki dlatego preferowaną metodą połowu jest łowienie z gruntu. Od strony drogi Przyszowice- Zabrze do ok. 15m od brzegu głębokość nie przekracza 1m, więc trzeba daleko rzucać. Trudności rekompensują pływające tam okazy ryb. Sporo drobnicy, ale zdarzają się okazy +10kg

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zbiornik "Bocianie Gniazdo"?

Zbiornik "Bocianie Gniazdo" znajduje się przy Paniówki, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Zbiornik "Bocianie Gniazdo"?

Do Zbiornik "Bocianie Gniazdo" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements