Opinie

  1. Łukasz ★★☆☆☆

    Kebab bułka XXL 42 zl w dostawie - miniaturowych rozmiarów. Wypadałoby używać większej bułki niż do małego. Wszystko uciśnięte, miesa sporo(mieszane zwykła kula i kurczak), warzyw 3 kęsy, mimo sosu mieszanego miejscami słodki. Cały przemókł i sie rozpadł. W smaku nie jest zły ale nie za taka cene.

  2. GREEin EATing ★★☆☆☆

    Kebab 7 Star Jana III Sobieskiego 2 w Tarnowskich Górach to według opinii Google to jeden z top 3 kebabów. Pytanie tylko, czy faktycznie nie ma tu lepszego kebaba bo Kebab 7 Star to w mojej ocenie raczej przeciętny kebab z mięsa kulowego. W menu można znaleźć informację o wersji kraftowej, jednak gdy zapytałem o nią obsługę, pan wyglądał na wyraźnie zdziwionego, że w ogóle poruszam ten temat. Finalnie wybrałem zwykłego kebaba w bułce cena 22 zł, jak na wielkość porcji uczciwa. Na początku bułka zrobiła na mnie dobre wrażenie wyglądała na coś w stylu chlebka pita. Niestety w trakcie jedzenia okazało się, że miejscami była bardzo twarda, co psuło całość. Jeśli chodzi o mięso to kurczak całkiem w porządku a wołowina to klasyczna kula czyli zjadliwa, ale bez szału. Sosy okej ostry faktycznie ostry ale czosnek bez wyrazu. Zwróciłem jednak uwagę, że tortilla zamawiana przede mną była mocno zalana sosem, do granic możliwości. Możliwe, że zrobiła się z tego typowa „sosowa tortilla”. Surówki w lodówce wyglądały świeżo, nie było widać zalegających resztek, więc pod tym względem całkiem ok. Mięso do mojej bułki było świeżo ścinane, podobnie przy zamówieniu kebaba na talerzu przez klienta po mnie. Natomiast przy tortillach zauważyłem, że mięso było nakładane z otwartej michy stojącej na blacie, bez podgrzewania. Podejrzewam, że wychodzą z założenia, iż tortilla i tak trafia na grill, więc starsze mięso się dogrzeje stąd też być może tak duża ilość sosu. I teraz najważniejsze: czystość. Zazwyczaj o niej nie piszę, jeśli jest w porządku tutaj jednak nie da się tego pominąć. Kanapy mają ciemny, tłusty nalot, podłoga sprawia wrażenie lepkiej, a stoliki wyglądają na nieprzecierane na bieżąco. Taki nalot nie robi się w jeden dzień. Do tego otwarte pojemniki z mięsem, bez przykrycia. Podsumowując kebab był zjadliwy, surówki świeże, cena uczciwa ale średnia dbałość o czystość skutecznie zniechęca mnie do powrotu. Uwierzyłem wysokiej średniej z Google, jednak jak widać nie zawsze idzie ona w parze z realną jakością. Ja osobiście nie wrócę.

  3. maciek ★☆☆☆☆

    totalnie nie polecam, kebab poraz kolejny raz porazka. czy wam te kebaby wpadaja do oleju? smazycie je?. nie da sie tego jesc, ludzie sie potruja jak tak bedziecie robic. po telefonie do lokalu pan powiedzial ze oddzwoni i nie oddzwonil.

  1. L3S1U ★★★☆☆

    Jak myślicie, ze cos sie zmienilo oprocz tego "kraftowego" mięsa i bulki innej niż trójkąt to jestes w błędzie. Kraft z bemara. Sosy king starowe czyli slodka woda z makro. Surówki świeże, frytki najtańsze bez zmian. Jak macie chwilę to jedźcie do Tamira, a jak macie dłużej niż chwilę to po prostu do Kebili, bo tam sos czosnkowy jest czosnkowy, sos ostry jest ostry, a mięso kraftowe jest po prostu smaczne i normalne, a nie gumolit.

  2. Kamila M ★☆☆☆☆

    Miał być kraftowy kebab a jest jednym słowem - Tragedia! Kebab w bułce to samo mięso, niby kraftowe, ale chyba tylko z nazwy, bo mięso suche, żylaste i tłuste. Wszystko zalane obficie tłuszczem który osadzał się na widelcu, na rękach (mimo opakowania), na zębach, języku itd. Z Warzyw dostałam uwaga! - jeden (1) malutki plaster czerwonej cebuli, - pomidor którego miało NIE być (mam uczulenie, była prośba o niedodowanie tego składnika i co? Z wszystkich warzyw to akurat oczywiście pomidor się znalazł!) - 3 plasterki cienko skrojonego zielonego ogórka i trochę sałaty lodowej (WTF?!). Sałata była zwiędła jakby wiele przeszła. Do tego się jeszcze zaparzyła. Bułka - na pewno nie dzisiejsza. Czerstwa. Sos czosnkowy - koło sosu czosnkowego to nie stało. Wodnista, słodka breja -bez czosnku, w połączeniu z taką ilością tłuszczu, kompletnym brakiem warzyw, spowodowała to, że po 3 kęsach kebab wylądował tam gdzie niestety jego miejsce. W koszu na śmieci. Nie lubię marnować jedzenia ale tego się zjeść NIE DAŁO! Nie rozumiem tak wysokich ocen tego miejsca. Zwykły kebab z kuli przy tym to mistrzostwo świata. Zamówienie z dzisiaj tj. 12.05.25 godzina około 18.00

  3. Bożydar Nowakowski ★★★★★

    Miejsce na mapie Tarnowskich Gór znane od dawna gdzie nazwa na przestrzeni tego czasu jest co parę lat zmieniana i to niestety wraz z resetem masy negatywnych opinii na mapach. Pamiętam przynajmniej 4 różne kebaby w tym miejscu, w środku zmienia się jedynie kolor na ścianach, a wszystko inne w tym sprzęt kuchenny czy nawet pracownicy niezmienni. Czy kebab i tym razem jest tak tragiczny jak poprzednie czy w końcu pojawił się potencjał? Zamówione dwa kebaby z ,,kraftowym mięsem” po 24 zł od sztuki. W lokalu pustki, czas oczekiwania około 15 minut. Już na pierwszy rzut oka PIECZYWO wygląda naprawdę godnie. Na grubym nie mamy już do czynienia z typowym trójkącikiem, a miękkim, dobrze podpieczonym i nietypowym chlebkiem. Pozycja w cieście również nie psuje wrażenia. Dobrej jakości, cienka i podpieczona tortilla, z której nic nie wypada. WARZYWA to klasycznie trochę ogórka, cebuli, sałaty lodowej i pomidora. Całkiem świeże. Najważniejszy element czyli tytułowe KRAFT MIĘSO na belce trochę nieapetycznie wygląda, choć widać nabite płaty. Co do smaku to wręcz zaskakuje swym doskonałym przyprawieniem, miękkością i strukturą. Nie jest żylaste ani przesuszone. Jest go również bardzo dużo, praktycznie 3/4 całości kebaba. SOSY typowe najtańsze sklepowe, najmniej cieszące w całej kompozycji. Podsumowując jestem pozytywnie zaskoczony jakością kebaba, który pod poprzednimi wcieleniami budził we mnie raczej wstręt i odrzucał na każdej płaszczyźnie. Obecnie można tu dostać smaczny posiłek w nieprzesadzonej cenie. Porcje również spore. Mam nadzieję że nie jest tak tylko na początku i będę mógł powrócić tu jeszcze nie raz. Polecam.

  1. D Musioł ★★★★★

    Nie mogę powiedzieć żeby mi nie smakowało. Krafcik mały serdecznie polecam, czuć o dziwo baranine. Panowie mili, z siatkami na głowie. Naprawde daje miłą odskocznie od naszych "zwykłych" kebsów w TG. Podkreślam kraft mi smakował. Soczysty, smaczny. Sosy zbyt wodniste, do poprawienia. Mimo wszystko 5 gwiazdek bo po tym miejscu serio nie spodziewałem się tak dobrego kebsa.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kebab 7 Star?

Kebab 7 Star znajduje się przy Jana III Sobieskiego 2, 42-600 Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kebab 7 Star?

Można skontaktować się z Kebab 7 Star pod numerem +48 789 009 695

Jak można dotrzeć do Kebab 7 Star?

Do Kebab 7 Star można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements