Opinie

  1. Weronika ★★★★★

    Zanim ktoś wystawi złą opinię, warto się dwa razy zastanowić. Pracownicy robią, co mogą, żeby utrzymać porządek, ale to nie znaczy, że wszystko muszą robić za klientów. Odkładanie ubrań na miejsce to naprawdę drobiazg, który może wiele ułatwić. Warto też pamiętać, że sklep jest czynny do 20:00. Pracownicy też mają swoje życie i obowiązki po pracy! Jeśli przychodzicie tuż przed zamknięciem, uszanujcie to, że o tej godzinie wszystko powinno być już gotowe do zakończenia dnia. Nie każdy wie, jak wygląda praca w takim sklepie – może warto się postawić na ich miejscu. Szanujmy pracę innych i nie utrudniajmy jej – wszystkim będzie wtedy milej! Natomiast ja mam bardzo miłe doświadczenia z tym sklepem, dziewczyny były bardzo miłe i cały pobyt mój w tym sklepie był przyjemny.

  2. Karo Lina ★☆☆☆☆

    Najgorszy w jakim byłam. Straszny syf, ubrania i różne inne rzeczy leżą pod stojakami, ogromne kłęby kurzu walają się po podłodze wraz z metkami i innymi papierkami. Obsługa totalnie do wymiany. Stoisz w kolejce do jednej otwartej kasy żeby dokonać zwrotu a pani sobie klacha z koleżanką klientką. I nie jest to pojedynczy przypadek żeby to była jedna osoba. Nie, już trzeci raz trafiam na inną panią i robi to samo. Nie ma tam jakiegoś kierownika, który pilnuje pracowników? Czy może to jedna z tych pań ucinających sobie pogawędki? Dodatkowo nie pilnują kolejki klientów i ktoś wbija przed ciebie… Liczę, że drugi który otworzą niebawem będzie lepszy bo ten do zakupów nie zachęca.

  3. Aga D ★☆☆☆☆

    W sklepie bardzo często są niepoukładane rzeczy na stołach (nawet na otwarciu danego dnia). Dodatkowo, wymuszają na klientach używanie kas samoobsługowych. Dzisiaj spotkała mnie sytuacja, że odbierałam zamówienie internetowe i dodatkowo coś kupowałam na miejscu, obydwie kasy samoobsługowe były zajęte, kasjer był wolny i jak podeszłam, to dowiedziałam się, że zamówienie to on mi wyda, ale to, co kupuję na miejscu mam sobie iść kupić do kasy samoobsługowej. Jakiś absurd.

  1. Nika Nika ★★★☆☆

    W porównaniu do sklepów w innych miastach tutaj widać braki w wyszkoleniu pracowników. Na dziale dziecięcym bardzo domu ubrań brudnych (jakby przefarbowanych) i nie, nie był to pojedynczy produkt, który mógł się zaplątać, a całe wieszaki (szczególnie rzeczy z Binga). Raczej nie wrócę, ale być może trafiliśmy na pechowy dzień.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sinsay?

Sinsay znajduje się przy 42-600 Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Sinsay?

Do Sinsay można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements