Naprawicie terminale do płatności kartą bo to jest żenujące żeby odrzucało każdą transakcję
Zdjęcia
Opinie
-
Ametryn ★☆☆☆☆
-
Przemek Pisula ★☆☆☆☆
Strata czasu. Ciśnienie wody jest żenująco niskie. Słaba chemia. W skrócie nie ma możliwości umycia samochodu do satysfakcjonującego stanu. Lepiej poczekać na deszcz, efekt będzie ten sam.
-
Jarosław Kaliciak ★☆☆☆☆
Macie uszkodzone rury z odkurzaczy. Może byście coś z tym zrobili, a nie ja mam się martwić jak już oplace
-
Daniel ★☆☆☆☆
Beznadziejna myjnia, najgorsza w okolicy. Po „umyciu” samochodu jest tak samo brudny.
-
Andre Mikado ★★★★★
CD. Dzisiaj ponownie chciałem skorzystać z odkurzacza i miło się zaskoczyłem. Wszystkie uszkodzone węże zostały wymienione. Odkurzacze działają bez zarzutu. Autko odkurzone. Z przyjemnością poprawiam wynik na 5 gwiazdek. Reakcja właścicieli błyskawiczna. Do użytkowników apel - uważajcie i nie najeżdżajcie na rozwinięte węże jak przedstawiacie swoje samochody. STARA OPINIA Korzystam od początku z tej myjni i ogólnie bez większych uwag nawet jak "rozmianka" nie wydała mi pieniędzy po telefonicznej interwencji nastąpił zwrot. I niby OK do dzisiaj. Chciałem użyć odkurzacza ale na 6 stojących 5 ma uszkodzoną rurę ssącą a dokładniej dziury które niestety wpływają na siłę odkurzania. Z jedynego dobrego na starcie wylała mi się do auta woda gdzieś w ilości około litra. Lipa. W dodatku siła ssąca tego dobrego z szarą rurą jest dramatyczna. To chyba nie tak powinno działać. Zdaję sobie sprawę że za uszkodzenie przewodów winni są kierowcy którzy po nich jeżdżą ale to nie zmienia faktu że urządzenie ma być sprawne bo tak szczerze to mój domowy Elektrolux lepiej spisał by się z tym zadaniem.
-
Zgierek64 ★★☆☆☆
Niestety, ale widzę że nie tylko ja mam takie zdanie, poprzednicy także to potwierdzają. Ciśnienie na myjni jest żenująco niskie, lance da się trzymać bez problemu jedna ręką przez całe mycie i nie odczuwa się zbytnio odrzutu. Na innych myjniach po kilku minutach mycia boli ręką i trzeba się wspomagać drugą, przy takim ciśnieniu i braku szczotki nie da się domyć dobrze auta. Na plus to fajny wosk i dużo stanowisk. Na ten moment myjnia nastawiona na maksymalny zysk czyli jak najmniejsze ciśnienie i jak najmniejsze zużycie wody.. Edit. Proszę się nie tłumaczyć tym że myjnia jest po serwisie bo każdy trochę ogarnięty w temacie człowiek wie że ciśnienie na pompie jest regulowane i można sobie ustawić 80 bar zamiast 120. W jaki sposób miało by to być wykryte przez serwisanta skoro on sam takie ustawił na życzenie właściciela.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres DIAGNOCAR Bezdotykowa Myjnia Samochodowa 24H?
DIAGNOCAR Bezdotykowa Myjnia Samochodowa 24H znajduje się przy Władysława Łokietka 2, 41-933 Bytom, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do DIAGNOCAR Bezdotykowa Myjnia Samochodowa 24H?
Można skontaktować się z DIAGNOCAR Bezdotykowa Myjnia Samochodowa 24H pod numerem +48 881 912 490
Jak można dotrzeć do DIAGNOCAR Bezdotykowa Myjnia Samochodowa 24H?
Do DIAGNOCAR Bezdotykowa Myjnia Samochodowa 24H można dotrzeć, korzystając z poniższego linku