Opinie

  1. Paolo Milano ★★★★★

    Ta stacja jest rewelacyjna. Osoby tam pracujące sa wspaniali i bardzo pomocni w każdej sytuacji.

  2. Jan dudek ★★★★★

    Dziękuję za profesjonalizm. Obsługa jest bardzo miła i pomocna, a cała stacja zadbana i czysta. Duży wybór produktów w sklepie, smaczna kawa. Pozdrawiam przesympatyczną Panią Basię i Panią Beatę.

  3. Joanna Kmiecik-Piontek ★★★★★

    Jeśli będziecie w okolicy ul. Nakielskiej w Tarnowskich Górach, to wpadnijcie na stację BP – serio, warto! ❤️ Obsługa jest tam mega miła i pomocna, a szczególne ukłony lecą w stronę Pani Agnieszki, która potrafi rozjaśnić dzień samym uśmiechem. A kawa… no po prostu bajka! ☕️ Przepięknie przygotowana, pachnąca, kremowa – aż ślinka cieknie, jak się ją pije. Do tego stacja zadbana, czysta i naprawdę przyjemna. Z czystym sumieniem – najlepsza ocena! ⭐⭐⭐⭐⭐

  1. Zuzanna M. ★☆☆☆☆

    Idealne miejsce by złamać sobie nogę podczas porannego tankowania w niedziele... Jak widać zima zaskoczyła również bp!!!! Wszędzie śnieg i ślisko... standardy dbania o bezpieczeństwo klientów zeszły na drugi plan. Nie jestem skłonna do pisania opinii, ale w tym przypadku to chyba jedyne rozwiązanie, aby problem trafił gdzie trzeba!! Kawa i obsługa na plus, ale co z tego....

  2. Natalia Komander ★★★★★

    Dzisiaj rano byłam na stacji i muszę przyznać, że bardzo miło się zaskoczyłam. Obsługa Pani Wiktorii była naprawdę super,uprzejma, uśmiechnięta i pomocna.Dopiero dzięki Pani dowiedziałam się o aplikacji i fajnych rabatach, z których na pewno teraz będę korzystać. Widać, że Pani Wiktoria nie pracuje „za karę”, jak to niestety czasem bywa. Zdecydowanie polecam tę stację ,na pewno jeszcze wrócę!

  3. Dominik Pyka ★★★★★

    Nocne zakupy, nocne przygody Była godzina 1:17, czyli idealna pora, żeby nielegalnie kupić redbula, fajki i zapomnieć, że rano trzeba będzie wstać do pracy. Wjeżdżam na stację, światło się świeci, Roksi na zmianie. A jak Roksi na zmianie, to wiadomo – można liczyć na rozmowę głębszą niż poziom oleju w silniku po 10 tysiącach kilometrów.

  1. Bonia Dama ★★★★★

    Byłam ostatnio na stacji bp sztolnia przejazdem, bardzo dużo podróżuje po kraju, korzystam tylko ze stacji bp i bardzo zadko zdarza się,że obsługa jest tak profesjonalna,uśmiechnięta i pomocną. Obsługiwała mnie przesympatyczna pani Agnieszka, zrobiła przepyszna kawę z wzorkiem. Stacja bardzo zadbana i czysciutka, toalety pachnące , ładnie zatowarowana stacja, polecam wszystkim i przejazdem napewno odwiedzę ponownie.

  2. Piotr Kala ★★★★★

    Super stacja przy głównej drodze w Tarnowskich Górach. Super strefa wild bean cafe, obsługa bardzo miła i sympatyczna. Serwują pyszne kanapki na ciepło i nie tylko . Polecam wszystkim i pozdrawiam serdecznie :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja paliw BP?

Stacja paliw BP znajduje się przy Nakielska 52, 42-600 Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stacja paliw BP?

Można skontaktować się z Stacja paliw BP pod numerem +48 695 205 977

Jak można dotrzeć do Stacja paliw BP?

Do Stacja paliw BP można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements