Jesteśmy zadowoleni z zakupu. Sprzedawca życzliwy i godny zaufania.
Zdjęcia
Opinie
-
M S ★★★★★
-
Kacper ★★★★☆
Auto zakupiłem w maju 2024, do tego momentu auto nie sprawia żadnych problemów ( a od momentu zakupu zrobiło już ponad 11000 kilometrów). Jedyne koszty jakie poniosłem to podstawowa wymiana płynów i filtrów i lusterko- sprzedawca nie poinformował o tym, że mechanizm składania lusterek nie działa. Z racji, że nie sprawdzałem sam czy auto posiada taką funkcję i nie spojrzałem na deskę bezpieczników to nieświadomy usterki musiałem sam pokryć koszt, który jak podał serwis Hyundai wyniósłby 2800 PLN ( na szczęście używane było za 300 PLN na Allegro). Z racji, że auto jest bezawaryjne i dobrze się sprawuje to zostawiam 4 gwiazdki pomimo tego "incydentu". Polecam tego sprzedawcę jak i dokładne sprawdzenie jego aut od A do Z.
-
Pat Fit ★★★★★
Polecam. Obsługa klienta na wysokim poziomie, wszystkiego można od razu się dowiedzieć i sprawdzić samochód na wybranym przez siebie warsztacie. Pan Marek profesjonalnie ogarnia wszystkie tematy, również z dokumentami. Mają też duży wybór samochodów.
-
Szymon Gowin ★★★★★
5 gwiazdek, dlaczego? Kupiłem Tourana. Po ok. 350km które zrobiłem autem po zakupie, zaczęła mi gwizdać skrzynia biegów, sprzedający Pan Marek uczciwie podszedł do sprawy i bez większych oporów opłacił naprawę od razu przelewem na konto. Zgodnie z prawem mógł naprawić wadę auta które musiałbym mu dostarczyć (wadę która oczywiście nie musiała zaistnieć z winy komisu! To bardzo ważne!) ale musiałbym do niego specjalnie jechać 140km, potem znowu 140km po naprawione auto. Pan Marek zachował się bardzo uczciwie w przeciwieństwie do innych właścicieli komisów którzy nawet nie chcą słyszeć o zwrocie jakichkolwiek kosztów. Nie dość, że pokrył koszty naprawy to jeszcze nie musiałem specjalnie narażać się na koszty dostarczenia auta do naprawy. Uważam to za ewenement w skali kraju, bardzo uczciwe podejście. Dziękuję za auto i ludzkie podejście do sprawy, pozdrawiam serdecznie. Szymon Gowin
-
Daniel Garbiec ★★★★★
Kupilem 6mscy temu Vectre C, po pierwsze latwo bylo sie dogadac co do ceny, na prawde wlasciciel poszedl nam na rekę, zalatwil komputer zeby sprawdzic błędy, podjechal z nami na stacje diagnostyczną sprawdzic samochod...obsługa fantastyczna. Po kilku dniach okazalo sie ze vectra bierze olej. Wlasciciel bez problemu zgodzil sie anulowac transakcje, lecz dogadalismy sie ze zrobie 1tys km w celu sprawdzenia dokladnie tego poboru oleju. Wymienilem olej na 5w50 i samochod przestal pozerac olej. Teraz to tylko sladowe ilosci, wszystko w granicach rozsadku. Polecam ten komis !!! P.s od kupna wymienilem tylko olej, rozrzad i klocki. Pozdrawiam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auto Komis Gwarek Komis samochodowy?
Auto Komis Gwarek Komis samochodowy znajduje się przy Słomianka 71, 42-680 Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auto Komis Gwarek Komis samochodowy?
Można skontaktować się z Auto Komis Gwarek Komis samochodowy pod numerem +48 530 906 050
Jak można dotrzeć do Auto Komis Gwarek Komis samochodowy?
Do Auto Komis Gwarek Komis samochodowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku