Opinie

  1. Tomasz ★★★★☆

    Stadion piasta oceniam na 4 gwiazdki (oceniam jako kibic Ruchu) z zewnątrz jest brzydki w środku nawet okej więc no stadion jest Fajny i tyle.

  2. Michał Makuch ★★★☆☆

    Stadion z zewnątrz jest po prostu brzydki. W środku jest trochę lepiej. Parkując przy domkach jednorodzinnych mając sektor od N do J trzeba obejść cały teren, bo brama obok sektoru gości jest zamknięta i pilnowana przez policję. Piwo na stadionie to tylko koncerniak. Kiełba jest zaskakująco dobra, ale podawana z bemara gdzie stygnie i podają zimną. Jak na mecz z Legią to frekwencja i atmosfera delikatnie mówiąc nie porwały. Młyn Piasta przez 90% czasu trwania spotkania był przekrzyczany przez gości. Reszta trybun ożywiła się na ostatnie 5 minut. Nie było żadnej oprawy ani atrakcji przed meczowych. A no i problemy z nagłośnieniem w przerwie dały po bębenkach.

  3. magda magda ★☆☆☆☆

    Jak na tak duże miasto i tradycje Piasta który zdobył Mistrza Polski to stadion beznadziejny i bardzo mały ,tym bardziej teraz w tych czasach gdzie stadiony się buduje na 15 tys.min.

  1. Przemek Pawlas ★★★★★

    Kameralny stadion o raczej średnim wyglądzie. Chodziłem przez sezon z karnetem na Piasta i jako plus mogę też wskazać to, że poziom zbydlęcenia kibolstwa jest tu jak na Polskę raczej relatywnie niski, choć też nie na poziomie jakiejś Puszczy Niepołomice. Można wybrać się na sektor rodzinny z dzieckiem i tragedii nie będzie.

  2. Wojciech Błaszczeć ★★★☆☆

    W tv stadion wydaje się większy,w rzeczywistości jest malutki....wejście dla gości jest ok, bardzo duży minus za to że przed bramkami dostępna tylko jedna toaleta i praktycznie brak koszy na śmieci...ale widocznie gospodarze lubią mieć zanieczyszczone swoje podwórko...

  3. Pawel Tim ★★★★★

    Zawsze fajnie tam wrócić ten stadion dał nam awans , jedynie cena piwka znacznie podskoczyła teraz już 18zł za 0.4L

  1. Kasia J. ★★★★★

    Jedno wejście dla wielu gości, słabo . Długo trzeba było czekać na wejście. Solidna kontrola wchodzących. Oświetlenie w porządku, nagłośnienie do poprawy; stadion czysty, toalety również. Wydaje się malutki .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stadion Miejski w Gliwicach im. Piotra Wieczorka?

Stadion Miejski w Gliwicach im. Piotra Wieczorka znajduje się przy Stefana Okrzei 20, 44-100 Gliwice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stadion Miejski w Gliwicach im. Piotra Wieczorka?

Można skontaktować się z Stadion Miejski w Gliwicach im. Piotra Wieczorka pod numerem +48 323 353 115

Jak można dotrzeć do Stadion Miejski w Gliwicach im. Piotra Wieczorka?

Do Stadion Miejski w Gliwicach im. Piotra Wieczorka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements