,Zmuszona jestem złożyć zdecydowaną skargę na obsługę stacji Shell 30/68, Aleja Piastów 10, Ruda Śląska, w dniu 1 grudnia 2025 roku o godzinie 06:11. Podczas mojej wizyty poprosiłam o przygotowanie hot doga. Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu pracownice poinformowały mnie, że będę musiała czekać godzinę, mimo że wszystkie kiełbaski były już wyłożone i gotowe do użycia. Co więcej, obie panie zachowywały się wobec mnie skrajnie nieprofesjonalnie — ich ton był ironiczny, a moje prośby i pytania były wręcz wyśmiewane. Takie podejście do klienta jest absolutnie niedopuszczalne i nie powinno mieć miejsca w żadnym punkcie obsługi, a tym bardziej pod marką Shell. Takie zachowanie świadczy o braku szacunku, braku kompetencji oraz rażącym zaniedbaniu obowiązków. Oczekuję od Państwa pracowników standardów zgodnych z renomą firmy — tutaj zostały one jednoznacznie naruszone. Na zmianie znajdowały się dwie pracownice obecne o godz. 06:11; nie znam ich personaliów. W związku z powyższym domagam się wyciągnięcia konsekwencji służbowych wobec osób odpowiedzialnych oraz pisemnej informacji, jakie działania zostały podjęte po moim zgłoszeniu. Oczekuję profesjonalnej reakcji z Państwa strony.
Zdjęcia
Opinie
-
Marta Demarczyk ★☆☆☆☆
-
Mariola Zalucka ★★★★★
Mimo że nie działał internet na stacji i nie włączała się aplikacja daję maksa bo sposób podejścia do klienta zarówno na stacji jak i w bistro był miły, pomocny i podmiotowy. Brawo wy! Pani (chyba) Aniu tak trzymać!
-
Kewin Gul ★★☆☆☆
Toalety w łazience dla mężczyzn śmierdzą! Krany nie działają Też nie ma mydła. A jedzenie było mega średnie Nie polecam
-
Natqa ★★★★☆
Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Toalety czyste, prysznic czysty (12zl). Fakt toaleta poza stacja benzynowa to jakiś hit…dziadek co tam pracuje specjalnie zamyka kabiny żeby nie sprzątać tak samo z prysznicem
-
Tatsiana Shaveika ★★☆☆☆
Straciląm 15 minut, bo nie pasowała końcówka do tankowania gazem. Zgłosiłam to sprzedawcę. Na co usłyszałam " jest zadługa kolejka do kasy żeby wyszłam pani pomóc". Pani na kasie wybrała sprzedawać parówki zamiast pomóc w obsłudze.
-
Bloody Angel ★☆☆☆☆
Dystrybutory oszukują z ceną. Podjechałem żeby zatankować. Na słupku przed nie było ceny benzyny więc chciałem sprawdzić cenę. Wyciągam pistolet. Czekam. Pojawia się 5.85zl. zaakceptowałem cenę tankuję. 1,2,5,10 litrów patrzę na cenę 6.85 w dodatku niepełna była ta 6... Nie zatankuje tam ponownie. Po tym wydarzeniu. Teoretycznie mogłem powtórzyć sytuacje przy dystrybutorze. Jednak przez irytację(ze przeplacam za paliwo), późną godzinę i zmęczone dzieci w aucie dałem sobie spokój.
-
Oskar Oskar ★☆☆☆☆
Dużo ciapatych,oferują tanie perfumy są bardzo natrętni,chodzą w grupach (dwie osoby) mówiąc znając szefa stacji. Omijać szerokim łukiem ten parking.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Shell?
Shell znajduje się przy Aleja Piastów Śląskich 10, 41-710 Ruda Śląska, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Shell?
Można skontaktować się z Shell pod numerem +48 571 303 749
Jak można dotrzeć do Shell?
Do Shell można dotrzeć, korzystając z poniższego linku