Opinie

  1. Marta Demarczyk ★☆☆☆☆

    ,Zmuszona jestem złożyć zdecydowaną skargę na obsługę stacji Shell 30/68, Aleja Piastów 10, Ruda Śląska, w dniu 1 grudnia 2025 roku o godzinie 06:11. Podczas mojej wizyty poprosiłam o przygotowanie hot doga. Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu pracownice poinformowały mnie, że będę musiała czekać godzinę, mimo że wszystkie kiełbaski były już wyłożone i gotowe do użycia. Co więcej, obie panie zachowywały się wobec mnie skrajnie nieprofesjonalnie — ich ton był ironiczny, a moje prośby i pytania były wręcz wyśmiewane. Takie podejście do klienta jest absolutnie niedopuszczalne i nie powinno mieć miejsca w żadnym punkcie obsługi, a tym bardziej pod marką Shell. Takie zachowanie świadczy o braku szacunku, braku kompetencji oraz rażącym zaniedbaniu obowiązków. Oczekuję od Państwa pracowników standardów zgodnych z renomą firmy — tutaj zostały one jednoznacznie naruszone. Na zmianie znajdowały się dwie pracownice obecne o godz. 06:11; nie znam ich personaliów. W związku z powyższym domagam się wyciągnięcia konsekwencji służbowych wobec osób odpowiedzialnych oraz pisemnej informacji, jakie działania zostały podjęte po moim zgłoszeniu. Oczekuję profesjonalnej reakcji z Państwa strony.

  2. Mariola Zalucka ★★★★★

    Mimo że nie działał internet na stacji i nie włączała się aplikacja daję maksa bo sposób podejścia do klienta zarówno na stacji jak i w bistro był miły, pomocny i podmiotowy. Brawo wy! Pani (chyba) Aniu tak trzymać!

  3. Kewin Gul ★★☆☆☆

    Toalety w łazience dla mężczyzn śmierdzą! Krany nie działają Też nie ma mydła. A jedzenie było mega średnie Nie polecam

  1. Natqa ★★★★☆

    Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Toalety czyste, prysznic czysty (12zl). Fakt toaleta poza stacja benzynowa to jakiś hit…dziadek co tam pracuje specjalnie zamyka kabiny żeby nie sprzątać tak samo z prysznicem

  2. Tatsiana Shaveika ★★☆☆☆

    Straciląm 15 minut, bo nie pasowała końcówka do tankowania gazem. Zgłosiłam to sprzedawcę. Na co usłyszałam " jest zadługa kolejka do kasy żeby wyszłam pani pomóc". Pani na kasie wybrała sprzedawać parówki zamiast pomóc w obsłudze.

  3. Bloody Angel ★☆☆☆☆

    Dystrybutory oszukują z ceną. Podjechałem żeby zatankować. Na słupku przed nie było ceny benzyny więc chciałem sprawdzić cenę. Wyciągam pistolet. Czekam. Pojawia się 5.85zl. zaakceptowałem cenę tankuję. 1,2,5,10 litrów patrzę na cenę 6.85 w dodatku niepełna była ta 6... Nie zatankuje tam ponownie. Po tym wydarzeniu. Teoretycznie mogłem powtórzyć sytuacje przy dystrybutorze. Jednak przez irytację(ze przeplacam za paliwo), późną godzinę i zmęczone dzieci w aucie dałem sobie spokój.

  1. Oskar Oskar ★☆☆☆☆

    Dużo ciapatych,oferują tanie perfumy są bardzo natrętni,chodzą w grupach (dwie osoby) mówiąc znając szefa stacji. Omijać szerokim łukiem ten parking.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Shell?

Shell znajduje się przy Aleja Piastów Śląskich 10, 41-710 Ruda Śląska, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Shell?

Można skontaktować się z Shell pod numerem +48 571 303 749

Jak można dotrzeć do Shell?

Do Shell można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements