Opinie

  1. zaneta K ★☆☆☆☆

    kurier dziś przyniósł mi paczkę, w której był jakiś brudny kabel usb zamiast bransoletki do zegarka, którą zamówiłam jako prezent. Nie można się dodzwonić ani na pocztę ani do kuriera, bo nie odbiera telefonu. mam uzasadnione podejrzenia, że sobie ją przywłaszczył

  2. Jeeka Fg ★☆☆☆☆

    Okropna poczta. Paczka miała dotrzeć pod wskazany adres, a oni mi jej nie dostarczyli. I nie odpowiadają

  3. Bronek Przyczepa ★☆☆☆☆

    Ta pseudo poczta to jest jakaś kpina z ludzi. Pół godziny stania w kolejce tylko po to żeby przy okienku dowiedzieć się że system i nie działa i nie wyślę listu. Omijajcie szerokim łukiem. Nadzieja ze może w końcu poczta upadnie bo jak tak to działa to lepiej żeby zamknęli..

  1. Marzena Agnieszka ★☆☆☆☆

    Złe opinie są całkowicie prawdziwe. Zawsze czynne jedne okienko. Jedna pracownica bardzo miła, a reszta pracuje tam za karę. Trzeba chodzić samodzielnie i pytać, czy jest jakiś list, przekaz adresowany do siebie, ponieważ pani listonoszka chodzi raz na 3 dni. Szkoda słów. Poczta ma własne prawo i własne upoważnienia, nie są w stanie uznać nawet upoważnień sporządzonych notarialnie.. Wszędzie można wylegitymować się mObywatelem, ale nie na poczcie. Dno i porażka.

  2. Marianna Wadowska ★☆☆☆☆

    Wczoraj była wiadomość doręczeniu przesyłki to 7.08.dzis 8.08wiadomoscprzesyłka do odebrania na poczcie.Jestem po operacji kręgosłupa,zamawiam przesyłki pobraniowe bo nie wolno wychodzić z domu.Na pocztę mam dokładnie 1,9km w rękach mogę nieść 0,5kg.Dzwonie na pocztę połączenia są odrzucane.Może lepiej zamknąć pocztę.Po co płacić nierobom.Przesyłki nie odbiorę nie mam możliwości mieszkam sama.

  3. D S ★☆☆☆☆

    Miałem otrzymać ważny list, cały czas jestem w domu. Po czym wychodzę i na wszelki wypadek sprawdzam skrzynkę pocztową i awizo w środku. Podejrzewam, że ludzie takie brzydkie słowa wypowiadają i złorzeczą listonoszowi, który nie potrafi wręczyć osobiście, że sam już nie muszę. Za to pozostawię tu ślad, że ta poczta jest totalnym nieporozumieniem.

  1. Jerzy Miki ★☆☆☆☆

    Ta poczta to jakieś nieporozumienie i tragedia, nikt nie odbiera telefonu, inne godziny pracy w necie i inne na awizo, odsyłają przesyłki przed terminem, dno i metr mułu, nie dziwię się, że chcą ten twór likwidować !

  2. Łukasz Witek ★☆☆☆☆

    Dramat, wiecznie coś jest nie tak. Paczki zwracane bez pozostawienia awizo, w punkcie zasady jak w buszu... Brak mozliwosc kontaktu telefonicznego. Omijać ten punkt szerokim łukiem.

  3. Jakub Waniek ★☆☆☆☆

    Chore godziny otwarcia uniemożliwiające odbiór "wiecznego" awizo z placówek Poczty Polskiej. Swego czasu poczta była otwarta jeszcze w soboty, co było jedynym rozwiązaniem na odebranie przesyłek dla osób pracujących do godziny 16 w tygodniu. Obecnie placówka w soboty nie funkcjonuje. Żart i kpina z mieszkańców Pyskowic.

  1. Mario Xsiński ★☆☆☆☆

    Powiem tak, jedna gwiazdka to i tak za dużo za.organizacje pracy w tej placówce poczty. Jeden z przykładów zarzadzania w dniu 13.08.2024r otwarcie o godz. 08.00, trzy osoby czekaja ma.odebranie awizo. Pierwsza osoba zakonczyla pobieranie listów 8.20, jedno okienko tylko czynne bo druga pani wyklada gazety i batony na.polki i ogarnia sklepik. Godz. 8.20 juz 8 osob w kolejce ale.nikt nie.pomysli.zeby otworzyc drugie okienko bo po co ludzie sa niewazni dla.poczty.... g. 8.30 juz 10 osob w kolejce ale.jedno okienko wystarczy....wszyscy jak.moga omijaja.uslugi poczty z.paczkami bo czekanie na.odbior to rrzeba.miec.nerwy.ze.stali.. Mam nadzieje ze.kiedys awiza z.urzędów.tez.przejma.innne.firmy nastawione na zadowolenie klienta

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Poczta Polska?

Poczta Polska znajduje się przy Armii Krajowej 22, 44-120 Pyskowice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Poczta Polska?

Można skontaktować się z Poczta Polska pod numerem +48 322 332 727

Jak można dotrzeć do Poczta Polska?

Do Poczta Polska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements