Opinie

  1. Kasia Kowalska ★★★☆☆

    Ciastka zbyt lukrowane, nie wiem po co lukrujecie kołocz z makiem, przecież on już ma słodką posypkę, to samo z innymi ciastkami. Kawa cappuccino byle jaka. A kanapka, którą dziś rano jadłam, była po prostu NIEDOBRA i nie świeża, to przez nią piszę tą recenzję. To jednak jest tylko piekarnia, i to bardzo dobra, nie ma sensu korzystać ze stolików. A szkoda.

  2. MichałKarolina Smolorz ★★☆☆☆

    Często tu jestem . Pieczywo bardzo dobre . Ale bardzo się zepsuło jedzenie podawane na miejscu . Nie dość że większości reklamowanych dań nie ma gdy się wejdzie o ma ochotę zjeść to reklamowane jedzenie robione na miejscu to nic innego jak masowe jedzenie pakowane z nie wiadomo czego robione do paczek i „podgrzewane „ online pracownicy je dobrze podgrzeją bo i zimne dostałem raz . Szkoda bo było kiedyś naprawdę miło przyjść na śniadanie . Niestety ale będę już omijać

  3. Olozaur ★★★★☆

    Jeśli chodzi o chleb wiejski i jego smak, dałabym 5 gwiazdek, gdybym tylko chleb oceniała, chodź czasami zdarza się mocno spieczony-dla mnie na minus. Pączek z marmoladą bardzo słaby, owa najtańsza, wiaderkowa, perfumowana marmolada jest koszmarna, a samo ciasto nie do końca jest drożdżowe, a mieszanką drożdży z gotową mieszanką. Kupiona dzisiaj bułka (chyba staropolska), nie była raczej dzisiejsza, chodź w piekarni byłam około godziny 11-nastej.. Kilka razy już jadlam te bułki i świeże smakowały dużo lepiej i były chrupiące, dzisiejsza była gumowata. Jeśli chodzi o obsługę to większość Pań jest uśmiechnięta i bardzo energiczna, jednak dzisiaj trafiła nam się młoda dziewczyna, ewidentnie zmęczona życiem i pracująca na ślimaczych obrotach...

  1. Aneta Zagórska ★★★★★

    Dzień dobry bardzo miła obsługa a zwłaszcza lubię robić zakupy u pani Moniki jest bardzo pomocna w wyborze towaru mimo iz jest tak zwana świerzynká

  2. Charles ★★★★★

    Rzadko się zdarza aby takie miejsce było otwarte całą dobę 7 dni w tygodniu. Wyroby doskonale. Obsługa profesjonalna miła i sympatyczna. Polecam wszystkim to miejsce.

  3. Mirosław Goj ★☆☆☆☆

    Myślałem że to przypadek za pierwszym razem, drugim.... ale wczoraj kolejny raz wcisnęli mi stare pieczywo (stare bułki). Kupowane wczoraj wieczorem dziś rano suche w środku, właściwie to można z nich bułkę tartą zrobić.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Piekarnia Ciastkarnia KŁOS 24H?

Piekarnia Ciastkarnia KŁOS 24H znajduje się przy 1 Maja 74, 44-190 Knurów, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Piekarnia Ciastkarnia KŁOS 24H?

Można skontaktować się z Piekarnia Ciastkarnia KŁOS 24H pod numerem +48 798 057 972

Jak można dotrzeć do Piekarnia Ciastkarnia KŁOS 24H?

Do Piekarnia Ciastkarnia KŁOS 24H można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements