Opinie

  1. Adam s ★☆☆☆☆

    Przestrzegam przed właścicielem i firmą Le Mans Sp. z o.o.. Właściciel chamski i agresywny. Opinie o nim, że to oszust są idealnym odzwierciedleniem tego co mnie spotkało. Kategorycznie odradzam współpracy z tym człowiekiem. Kłamie osoby z którymi współpracuje. Nie ma szacunku do cudzej własności.

  2. Maria ★☆☆☆☆

    Gorszej firmy w życiu nie widziałam. Po prostu złodzieje i oszuści. Zdzierają z ludzi kupę kasy za nic. Przez 2 miesiące nie było ogrzewania i gorącej wody. Oni zamiast tego żeby dopłacić, to jeszcze zabrali prawie całą kaucję. Już nie mówię o wypowiedzeniu umowy... Nie polecam!!!

  3. Malwina Lipowicz ★☆☆☆☆

    Uciekać! Od razu! Jak najdalej i jak najszybciej! Ogrzewanie w pokojach raz działa, raz nie a firma podejmuje działania po kilku dniach. Z ciepłą wodą to samo. Ciągłe przerwy w dostawie ciepłej wody, a w rachunkach nie jest to uwzględnione. Zwłoka ze wszystkim. Firma zapewnia sprzątaczkę, owszem, w łazience myje podłogę, ale tylko to co odsłonięte, za szafką ani za toaletą już nie. To samo w innych częściach wspólnych. Brudna woda wylewa z prysznica? Spokojnie, mamy czas, żeby to załatwić. Gdy już myślałam, że moja przygoda z tą firmą się skończyła okazało się, że na zwrot kaucji jest 30 dni od daty zdania pokoju. Gdy podane 30 dni minęły, firma zaczęła się zasłaniać wymówkami, że kaucję zostaną zwrócone w ciągu tygodnia, ponieważ czekają na zaksięgowanie. Podsumowując, jeśli ktoś lubi spać w zimnym pokoju, myć się w zimnej wodzie, lub co gorsza brudnej a do tego wszystko załatwiać z minimum kilkudniową zwłoką, polecam tą firmę, w każdym innym przypadku POLECAM OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.

  1. Mariusz królica ★☆☆☆☆

    Firma jest nieuczciwa i zasłużyli na te opnie i dziwię się, że ludzie tam jeszcze wynajmują. Brak ogrzewania temperatura w pokoju nawet 7 stopni (dobrze że na plusie), ciepłej wody brak, a każą za gaz płacić i to niemałą kasę. Jeżeli chcesz, żeby przedstawili rachunek to cisza. Podejrzewam, że sprawa skończy się w sądzie ale chyba tak trzeba. Odradzam wynajem z tej firmy.

  2. Robert ★☆☆☆☆

    Le Mans to patonajem - nierealne koszty mediów, zatajanie i manipulowanie informacjami, unikanie kontaktu i odpowiedzialności za mienie oraz zrzucanie kosztów na lokatorów gdzie to tylko możliwe. Dwulicowość wyczuwalna na kilometr

  3. grzegorz nakonieczny ★☆☆☆☆

    Szczerze odradzam. Umowa bez możliwości zerwania. Czytajcie umowy nie dajcie się oszukać przez tę Firmę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Le Mans Sp. z o.o.?

Le Mans Sp. z o.o. znajduje się przy Gliwicka 18, 44-178 Przyszowice, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Le Mans Sp. z o.o.?

Do Le Mans Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements