Przestrzegam przed właścicielem i firmą Le Mans Sp. z o.o.. Właściciel chamski i agresywny. Opinie o nim, że to oszust są idealnym odzwierciedleniem tego co mnie spotkało. Kategorycznie odradzam współpracy z tym człowiekiem. Kłamie osoby z którymi współpracuje. Nie ma szacunku do cudzej własności.
Opinie
-
Adam s ★☆☆☆☆
-
Maria ★☆☆☆☆
Gorszej firmy w życiu nie widziałam. Po prostu złodzieje i oszuści. Zdzierają z ludzi kupę kasy za nic. Przez 2 miesiące nie było ogrzewania i gorącej wody. Oni zamiast tego żeby dopłacić, to jeszcze zabrali prawie całą kaucję. Już nie mówię o wypowiedzeniu umowy... Nie polecam!!!
-
Malwina Lipowicz ★☆☆☆☆
Uciekać! Od razu! Jak najdalej i jak najszybciej! Ogrzewanie w pokojach raz działa, raz nie a firma podejmuje działania po kilku dniach. Z ciepłą wodą to samo. Ciągłe przerwy w dostawie ciepłej wody, a w rachunkach nie jest to uwzględnione. Zwłoka ze wszystkim. Firma zapewnia sprzątaczkę, owszem, w łazience myje podłogę, ale tylko to co odsłonięte, za szafką ani za toaletą już nie. To samo w innych częściach wspólnych. Brudna woda wylewa z prysznica? Spokojnie, mamy czas, żeby to załatwić. Gdy już myślałam, że moja przygoda z tą firmą się skończyła okazało się, że na zwrot kaucji jest 30 dni od daty zdania pokoju. Gdy podane 30 dni minęły, firma zaczęła się zasłaniać wymówkami, że kaucję zostaną zwrócone w ciągu tygodnia, ponieważ czekają na zaksięgowanie. Podsumowując, jeśli ktoś lubi spać w zimnym pokoju, myć się w zimnej wodzie, lub co gorsza brudnej a do tego wszystko załatwiać z minimum kilkudniową zwłoką, polecam tą firmę, w każdym innym przypadku POLECAM OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.
-
Mariusz królica ★☆☆☆☆
Firma jest nieuczciwa i zasłużyli na te opnie i dziwię się, że ludzie tam jeszcze wynajmują. Brak ogrzewania temperatura w pokoju nawet 7 stopni (dobrze że na plusie), ciepłej wody brak, a każą za gaz płacić i to niemałą kasę. Jeżeli chcesz, żeby przedstawili rachunek to cisza. Podejrzewam, że sprawa skończy się w sądzie ale chyba tak trzeba. Odradzam wynajem z tej firmy.
-
Robert ★☆☆☆☆
Le Mans to patonajem - nierealne koszty mediów, zatajanie i manipulowanie informacjami, unikanie kontaktu i odpowiedzialności za mienie oraz zrzucanie kosztów na lokatorów gdzie to tylko możliwe. Dwulicowość wyczuwalna na kilometr
-
grzegorz nakonieczny ★☆☆☆☆
Szczerze odradzam. Umowa bez możliwości zerwania. Czytajcie umowy nie dajcie się oszukać przez tę Firmę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Le Mans Sp. z o.o.?
Le Mans Sp. z o.o. znajduje się przy Gliwicka 18, 44-178 Przyszowice, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Le Mans Sp. z o.o.?
Do Le Mans Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku