Opinie

  1. Anna Arndt ★★★★★

    Jestem nardzo zadowolona z wizyt u Pani Karoliny. Umówiłam się z blizną po cięciu cesarskim. Na pierwszej wizycie sprawdzony został stan mięśni po ciąży i kresa biała. Widzę ogromne efekty w wyglądzie blizny (w mojej ocenie najlepiej ona nie wyglądała). Nie zakończyłyśmy jeszcze spotkań, ale do dnia dzisiejszego czuję sie bardzo dobrze zaopiekowana przez Panią Karolinę.

  2. Anna ★★★★★

    Udałam się do Centrum z powodu bólu kręgosłupa trwającego już ponad miesiąc. Żałuję, że tak długo zwlekałam, bo po trzech dniach od zabiegu ból ten całkowicie minął. W gabinetach pracują sympatyczni ludzie, a sam właściciel jest bardzo życzliwy i pozostaje w kontakcie z pacjentami pomiędzy wizytami. Zostałam potraktowana bardzo uczciwie, nie proponowano mi zbędnych zabiegów. Dobrze, że w okolicy są dostępne tak nowoczesne gabinety

  3. Elżbieta Habatuła ★★★★★

    Korzystam z fizjoterapii od paru lat i jestem bardzo zadowolona. Pan Mateusz jest prawdziwym profesjonalistą i mogę bez żadnych zastrzeżeń polecić każdemu to centrum fizjoterapii.

  1. Miroslaw Wreczycki ★★★★★

    U Mateusza byłem na wizycie ze względu na ból nadgarstka i palców. Po przeprowadzeniu kilku testów ustalił, że najpewniej jest to zespół cieśni kanału nadgarstka. Ustalił zakres zabiegów fizykoterapii - fala uderzeniowa, terapia tecar, pole magnetyczne. Dziś po pierwszym zabiegu odczuwam mniejsze dolegliwości. Polecam wizytę u Mateusza - profesjonalna diagnostyka, dopasowana terapia i szeroki zakres zabiegów. Na plus: miejsca parkingowe dla klientów centrum oraz toaleta w poczekalni.

  2. malwina krajewska ★★★★★

    Gorąco polecam! Pan Mateusz nie ignoruje nawet najmniejszych objawów, prowadzi szczegółową diagnostykę i diagnozuje pacjenta holistycznie. Jeśli ma jakiekolwiek wątpliwości odsyła człowieka do specjalisty innej dziedziny w celu rozwiania wątpliwości. To rzadko spotykane podejście. Poza naprawieniem mi kręgosłupa zadbał także o terapię visceralną, zatem nie działa wybiórczo jak większość terapeutów. Dostałam też ćwiczenia do domu oraz porady jak sobie nie zrobić krzywdy podczas treningu na siłowni. Korzystałam z usług Pana Mateusza oraz innych specjalistów których ma w swoim zespole. Bardzo polecam Pana Kubę od fizykoterapii. Pani Karolina od terapii uroginekologicznej również wymiata. Jest to trzecia terapeutka z którą miałam styczność i jeszcze żadna tak dobrze mnie nie poprowadziła. Odzyskałam nawet część czucia w miejscach po cięciu cc, do tego Pani Karolina zadbała o profilaktykę i poleciła kilka ćwiczeń do domu. Do tego w gabinecie panuje miła atmosfera, personel jest bardzo przyjaźnie nastawiony do pacjenta :) no i wiadomo, wszędzie czysto, parking pod budynkiem. Jeszcze raz polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wojtulek Fizjoterapia?

Wojtulek Fizjoterapia znajduje się przy Lisowicka 19, 42-700 Lubliniec, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Wojtulek Fizjoterapia?

Można skontaktować się z Wojtulek Fizjoterapia pod numerem +48 791 032 528

Jak można dotrzeć do Wojtulek Fizjoterapia?

Do Wojtulek Fizjoterapia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements