Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Panowie stawili sie w ustalonym terminie, po wykonanej pracy zostawili po sobie porządek. Ceny uważam za przystępne i konkurencyjne w stosunku do rynku. Gorąco polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Pyrek ★★★★★
-
Sławomir Ćwierat ★★★★★
Jestem niezwykle zadowolony z usług firmy Pana Emila zajmującej się wycinką drzew. Wycinka 17 metrowego świerka, pomiedzy którego gałęziami przebiegała linia energetyczna została wykonana z niebywałym profesjonalizmem, ekspresowo (2,5 godz.) i niezwykle rzetelnie. Cały proces przebiegł gładko i bez żadnych komplikacji, a teren został pozostawiony w idealnym porządku. To wspaniale, że na rynku wciąż działają tak profesjonalne i rzetelne firmy. Dziękuję za sprawną i bezpieczną realizację zlecenia. Zdecydowanie polecam! Jednym zdaniem: Chłopaki świetna robota!
-
Stanisław ★★★★★
Pan Emil z ekipą zapewniają najwyższą jakość usług! Słowni, punktualni, fachowi, zorganizowani. Ekspresowe tempo prac za niewygórowaną cenę! Polecam!
-
Krystian Kuś ★★★★★
Wielokrotna współpraca z tą firmą przynosi tylko same dobre wrażenia. Fachowe działania i same konkretne udane realizacje, ponieważ z tą firmą to chleb powszedni !! Będziemy na pewno wracać i korzystać z fachowej roboty jaką wykonujecie!!
-
Ireneusz Jania ★★★★★
Pan Emil w swojej działalności to kwintesencja profesjonalizmu !!! Pod koniec lutego przycinał u nas pięć sosen, wycinał cztery spore świerki, niestety na piątym gołębie już zrobiły gniazdo, i złożyły jaja. Pan Emil mimo, że ma do nas 40 km powiedział, że tego drzewa nie ruszy ze względu powyższych "lokatorów". Że przyjedzie jesienią i wtedy zetnie ostatni świerk. Ekipa Pana Emila bardzo sprawna, solidna, po zakończonej wycince posprzątane jak należy. Byłem pod wrażeniem szybkości działania i organizacji pracy. Powoli myślałem od dwóch tygodni żeby zadzwonić do Pana Emila i umówić się na ścięcie ostatniego świerka. Dzisiaj wyjechaliśmy na imprezę, dzwoni Pan Emil...szok !...że właśnie skończyli zlecenie i jadą ściąć świerka, który został z lutego. To jest słowność na najwyższym poziomie. Nawet nie zadzwoniłem się przypomnieć, a Pan Emil sam zadzwonił, przyjechał, dokończył pracę z lutego....bez przypominania, czy upominania się. To się często nie zdarza. Jak tylko coś będę miał do zrobienia coś z zakresu usług Firmy Pana Emila, to na pewno będzie to robiła właśnie ta Firma. Polecam wszystkim. Pozdrawiam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres PrzycinkaWycinka?
PrzycinkaWycinka znajduje się przy Jana Sobieskiego 5c, 44-194 Knurów, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do PrzycinkaWycinka?
Można skontaktować się z PrzycinkaWycinka pod numerem +48 536 845 236
Jak można dotrzeć do PrzycinkaWycinka?
Do PrzycinkaWycinka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku