Opinie

  1. Katarzyna Franik ★★★★★

    Oprawa kwiatowa zarówno w oranżerii, w której odbywały się zaślubiny, jak i na sali weselnej przerosła nasze najśmielsze oczekiwania – było pięknie, wszystko było dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy. Każdy detal był starannie dopracowany, a wykonane dekoracje zachwyciły zarówno nas, jak i gości. Profesjonalizm, doskonałe wyczucie estetyki i świetna komunikacja sprawiły, że współpraca to była czysta przyjemność. Polecamy z całego serca!

  2. Martyna Krupińska ★★★★★

    Absolutnie zachwyceni! ❤️ Z całego serca polecamy Naboo! Szukaliśmy czegoś wyjątkowego na nasze kameralne wesele i zaślubiny, a wizja nocnego nieba wydawała się sporym wyzwaniem. Mimo braku konkretnej wizji z naszej strony, Pani Ania i Zuza wykazały się niesamowitym talentem, wyobraźnią i profesjonalizmem. Otrzymaliśmy ozdoby, które były nie tylko piękne, ale i niezwykle nietuzinkowe oraz pomysłowe. Każdy element idealnie wpisywał się w motyw przewodni, tworząc magiczną i spójną całość. Panie z Naboo w mistrzowski sposób zaprojektowały i wykonały dekoracje, przekraczając nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy za stworzenie niezapomnianej atmosfery w tak ważnym dla nas dniu! Z pewnością będziemy do Was wracać przy każdej kolejnej okazji! Polecamy każdemu z całego serca. Zdjęcia w załączniku pochodzą z Instagrama pracowni.

  3. Paulina Skibińska ★★★★★

    Przystrojenie oranżerii w której były zaślubiny oraz sali przerosło nasze oczekiwania, nawet bym nie wyśniła takich kwiatów i kolorów. Było cudne i bajkowo. Goście byli oszołomieni, a ja nie umiałam uwierzyć, że jedna rozmowa i zdjęcia (sukienka + wianek) zainspirowały dziewczyny do stworzenia takich pięknych kompozycji. Ogromny talent i dobre serducha! Dziękujęmy ❤️

  1. Małgorzata Szczurowska ★★★★★

    Polecam wszystkim! Super dziewczyny, świetny kontakt a przede wszystkim nasza sala i kościół były pięknie przystrojone na wesele. Bukiet ślubny zrobił na mnie oraz na gościach piorunujące wrażenie! Dziękuję za wspaniałe upiększenie tego ważnego dla nas dnia

  2. Krystyna Mazalik ★★★★★

    Serdecznie polecamy. Wspaniale podejście do klienta, realizacja najlepsza z możliwych. Panie z pracowni dekorowały nasze przyjęcie weselne. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Było przepięknie. Bardzo dziękujemy! Z całego serca polecamy pracownię.

  3. Patrycja Toman ★★★★★

    Z całego serca dziękujemy dziewczynom z Naboo za piękne przygotowanie sali na nasze wesele. Gdy tylko weszliśmy na salę i zobaczyliśmy to co wspólnie zaplanowaliśmy byliśmy oszołomieni, nie spodziewaliśmy się, że można z takim sercem zaprojektować dekoracje na weselu. Było nam tak miło, że z radością podjęły się wyzwania, żeby dekoracje były w stylu podróżniczym. Świetny kontakt, otwartość na różne pomysły, ale także doradztwo co z czym połączyć, żeby dobrze to wyglądało. Dziękujemy x3, bo dzięki nim to było zwieńczenie całego tego dnia, który będziemy pamiętać do końca życia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Naboo pracownia florystyczna?

Naboo pracownia florystyczna znajduje się przy Piłsudczyków 13, 44-196 Knurów, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Naboo pracownia florystyczna?

Można skontaktować się z Naboo pracownia florystyczna pod numerem +48 503 108 215

Jak można dotrzeć do Naboo pracownia florystyczna?

Do Naboo pracownia florystyczna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements