Opinie

  1. Mateusz Kurek ★★★★★

    Przyjemna i szybka obsługa, która pomoże jak i również doradzi. Panowie na serwisie mili i bardzo pomocni. Pani w biurze również pomocna.

  2. Igor Bratchenko ★☆☆☆☆

    Najgorsza myjnia samoobsługowa..razem z odkurzaczem .. -pianę nie daje w cale (chyba ze nowe technologię mają , bez piany ) -Odkurzacz nie odkurza w cale

  3. Grzegorz Ledwoń ★☆☆☆☆

    Opony zostały wymienione i to wszystko co mogę powiedzieć pozytywnego. Koła z czujnikami ciśnienia, o czym informowałem, żadne nie wróciło na swoje miejsce, trzeba mieć fantazję, żeby aż tak pomieszać koła! Do tego uszkodzenie jednego czujnika ciśnienia, został urwany i na szybko przyklejony w tajemnicy przede mną, jak odpadł przestał pokazywać, wymiana czujnika kosztowała mnie dodatkowe pieniądze. Do tego kleją srebrne ciężarki na czarne felgi. Nie polecam!

  1. Maciej Kabaszyn ★☆☆☆☆

    moze na samochodowych oponach sie znaja ale na motocyklowych wcale. nie odpowiednia sila sruby przykrecone mimo instrukcji w internecie, smar na oponach .... po prostu niebezpieczne dla zycia. nigdy wiecej nie dam tu zmienic opony. radze nikomu zeby zmienil zu opony.

  2. PIP ★☆☆☆☆

    PORAŻKA !!! Im więcej reperują tym bardziej auto jest popsute, najlepiej wciskają na wszystkie dolegliwości nowe opony ! Zawsze krzywe felgi i od razu wciskają nowe felgi, wyważanie i geometria po sprzedaży nowych felg i opon ustawione tak że opony zużywają się z jednej strony. Mechanika totalna porażka, jest tylko gorzej po majstrowaniu tych magików, części wszystkie na nowe a na aucie ich nie widać, chyba majstry biorą do swoich aut. Felgi porysowane i rachunek za oddanie auta w pogorszonym stanie. NIE POLECAM !!! NOWE OPONY LEKARSTWO NA WSZYSTKIE DOLEGLIWOŚCI

  3. Marjan Włuczyryj ★☆☆☆☆

    Ponad 30 lat w branży a nadal nie mają zielonego pojęcia o tym co robią. Wulkanizator nie potrafi prawidłowo założyć kołpaka, nie wie jakie powinno być ciśnienie w oponach, nie zdaje sobie sprawy z tego, że koła posiadają czujniki ciśnienia powietrza. Ogólnie nie jest tanio ale za to nie jest dobrze. W sezonie kolejki na 6h. Nie polecam.

  1. Arkadiusz Kalusche ★☆☆☆☆

    Nie polecam nikomu korzystania z usług tego serwisu totalny brak wiedzy i sprzętu. W lutym byłem nakładać opony na nowe felgi schemat zawsze ten sam pracownik twierdzi że mam krzywą felgę, co w tym serwisie jest normalne i każdemu chyba takie bajery wciskają bo jeszcze nie zdarzyło mi się być na wymianie kół czy opon żebym nie miał krzywych felg według ich fachowej wiedzy. Pracownik na moją prośbę wrzucił opony na felgi przy których jedna felga została zadrapana(felgi nowe z kartonu) "wyważył" i stwierdził że wszystko jest ok. Po założeniu felg na auto ewidentnie były wyczuwalne wibracje na karoserii i od razu padło podejrzenie na koła. Podejrzewając jak "fachowy"jest ten warsztat udałem się do Gliwic na wyważarkę HUNTER z testem drogowym co pokazało jak tragicznie są wyważone moje koła, przy okazji wyszło że moje felgi są proste i wszystko z nimi w porządku. Zostawiłem w tym warsztacie 400zł za usługę wrzucenia opon na felgi tragiczne wyważanie oraz później ściągnięcie starych felg i wrzucenie nowych co jest ceną absurdalną do jakości wykonania usługi.

  2. Mirosław Kaźmierczak ★★★★★

    Firma z tradycjami, fachowa i sprawna obsługa. Co roku tu wymieniam sezonowe ogumienie. Również korzystam z usług serwisowych służbowego pojazdu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres FIRST STOP Serwis Ogumienia E. i J. Goczoł S.J.?

FIRST STOP Serwis Ogumienia E. i J. Goczoł S.J. znajduje się przy 1 Maja 35A, 47-100 Strzelce Opolskie, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do FIRST STOP Serwis Ogumienia E. i J. Goczoł S.J.?

Można skontaktować się z FIRST STOP Serwis Ogumienia E. i J. Goczoł S.J. pod numerem +48 774 619 073

Jak można dotrzeć do FIRST STOP Serwis Ogumienia E. i J. Goczoł S.J.?

Do FIRST STOP Serwis Ogumienia E. i J. Goczoł S.J. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements