Pierwsze wejście i od razu miła obsługa i atmosfera. Wystrój już świąteczny. Podejście do klienta na wysokim poziomie. Menu rozmaite. Czas oczekiwania na posiłek normalny czyli domowe jedzenie. Bardzo smaczne. Deser lodowy, kawa bardzo dobre. Polecam każdemu kto w Strzelcach Opolskich przebywa krótko, przejazdem na odwiedzenie restauracji Moment.
Zdjęcia
Opinie
-
Dariusz Dragon ★★★★★
-
Ewa Gryc ★★★★★
Klimatyczne miejsce na spotkanie w gronie rodzinnym, czy też w towarzystwie przyjaciół. Miła I przyjazna obsługa. Dobra i smaczna kuchnia, a forma podania zamówionego posiłku, czy to deseru wprost obłędna. Duży plus dla Szefa kuchni. Polecam
-
Macke Juice ★★☆☆☆
Opinia dotyczy restauracji-skuszony menu na stronie internetowej pojechałem na hamburgera (w opisie grillowana pierś, jajko, bekon, bułka maślana za 34 zł) . Po otrzymaniu bułka czarna spalona na proszek zdecydowanie nie maślan, kurczak w panierce, bez jajka, środek sałaty niezjadliwy. Zgłosiliśmy obsłudze, na oczach kelnerki w palcach bułka rozpadła sie na spalony proszek - powiedziała, że pójdzie wyjaśnić sytuację na kuchnię. Nie wróciła, wysłała kolegę z rachunkiem na pełną kwotę bez wyjaśnienia bez słowa przepraszam, obsługiwała stolik obok. Oczywiście cena dużo wyższa niż w menu na stronie. Zamówiliśmy też schabowego. Bardzo słabo. Ogólnie nie polecam i zdecydowanie tam nie wrócimy. Kiepskie jedzenie i obsługa.
-
Julek M ★★★★★
Wir waren zum ersten Mal für eine Woche in diesem Hotel und sind total begeistert! Der Service war super und alle Mitarbeiter unglaublich freundlich und aufmerksam. Man hat sich vom ersten Moment an willkommen gefühlt. Alles war sehr sauber, das Frühstück richtig lecker und mit viel Auswahl. Auch das Mittagessen im Restaurant hat uns sehr gut geschmeckt. Besonders toll fanden wir, dass auf unsere Wünsche sofort eingegangen wurde – ob ein kleiner Kühlschrank fürs Zimmer oder eine Lunchbox für unterwegs, alles war kein Problem. Das Hotel liegt sehr zentral, ob man ins grüne möchte oder mal eben in die Stadt… alles innerhalb weniger Minuten zu Fuß erreichbar. Unser kleiner Yorki Yoshi hat sich ebenfalls sehr wohl gefühlt und wurde vom Personal herzlichst aufgenommen! Wir haben uns rundum wohlgefühlt und kommen auf jeden Fall wieder! Für uns ist das wirklich das beste Hotel in der Stadt!❤️ translate: Zatrzymaliśmy się w tym hotelu po raz pierwszy od tygodnia i byliśmy absolutnie zachwyceni! Obsługa była doskonała, a cały personel niezwykle przyjazny i pomocny. Poczuliśmy się mile widziani od samego początku. Wszystko było bardzo czyste, śniadanie było naprawdę pyszne i oferowało szeroki wybór. Bardzo podobał nam się również lunch w restauracji. Szczególnie podobało nam się to, że nasze prośby zostały natychmiast spełnione – czy to mała lodówka do pokoju, czy lunchbox na wynos, wszystko było bezproblemowe. Hotel jest bardzo centralnie położony, więc niezależnie od tego, czy chcesz być na wsi, czy po prostu wyskoczyć do miasta… wszystko jest w zasięgu kilku minut spacerem. Nasz mały York, Yoshi, również czuł się bardzo komfortowo i został ciepło przyjęty przez personel! Czuliśmy się jak w domu i na pewno wrócimy! Dla nas to naprawdę najlepszy hotel w mieście!❤️
-
Dr Wójcik ★★★☆☆
Miejsce z dużym potencjałem. Wnętrze estetyczne, czyste, zarówno sala, jak i toalety są zadbane. Niestety, czar prysł w momencie skorzystania z wewnętrznego tarasu – stoliki po poprzednich gościach nie zostały posprzątane, na podłodze leżały serwetki, a piasek był rozsypany niemal na całej powierzchni. Taki widok zdecydowanie odbiera urok temu miejscu. Jeśli chodzi o jedzenie – smaczne, choć moim zdaniem porcje są nieco za małe. Zupa cebulowa bardzo dobra, rosół dla dzieci bez natki – świetny pomysł. Pomidorowa również smaczna, ale mogłaby być bardziej esencjonalna. Rolada była smaczna, lecz niewielka. Burger dziecięcy również dobrze doprawiony, jednak nie powinno się w wersji dla dzieci podawać cebuli i dużego liścia… kapusty. Sama konstrukcja burgera również pozostawia do życzenia – jest zbyt wysoki, co utrudnia dziecku jedzenie. Sałatka Cezar – smaczna, ale bardzo skromna w składnikach, praktycznie sama sałata. Duży plus za plac zabaw przy stolikach. Można mieć dziecko na oku i swobodnie konsumować posiłek. Podsumowując: miejsce z potencjałem, dobre jedzenie, ale sporo do poprawy w kwestii organizacji i szczegółów. Ocena: 3/5.
-
Aleksandra K. ★★★★☆
Restauracja urocza, piękny wystrój. Jedzenie smaczne, choć nie rewelacyjne, pięknie podane. Znajomi, którzy nas tutaj zaprosili na obiad twierdzą, że minusem tej restauracji jest to, że zawsze czegoś brakuje. My tego nie doświadczyliśmy. Tatar wołowy podany z ciabattą bardzo smaczny. Sandacz przeciętny kompletnie niesłony. Danie z jelenia imponujące rozmiarem i wyglądem. Ładnie przygotowane stoliki z kolorowymi obrusami. Sympatyczna obsługa.
-
Sandra Niszczy ★★★★★
Odwiedziliśmy z rodziną tę restaurację po raz pierwszy i jesteśmy zachwyceni! Jedzenie przepyszne, świeże składniki doskonale doprawione i pięknie podane! Obsługa zasługuje na szczególne wyróżnienie - kelnerka Pani Angelika była niezwykle uprzejma, uśmiechnięta,a przede wszystkim profesjonalna. Potrafiła doradzić w wyborze dań ,wszystko odbywało się sprawnie i z wysoką kulturą osobistą. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MOMENT Restauracja - Noclegi?
MOMENT Restauracja - Noclegi znajduje się przy plac Targowy 3D, 47-100 Strzelce Opolskie, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do MOMENT Restauracja - Noclegi?
Można skontaktować się z MOMENT Restauracja - Noclegi pod numerem +48 725 554 036
Jak można dotrzeć do MOMENT Restauracja - Noclegi?
Do MOMENT Restauracja - Noclegi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku