Sos wylany prosto na jedzenie mimo że jest na to osobny pojemnik nawet otworzyłam pani za kasą niemiła obsługa frytki niedopieczone nie mają sosów
Zdjęcia
Opinie
-
Wiktoria Janicka ★★☆☆☆
-
Dominik Rossa ★★☆☆☆
Pani która stoi za ladą nieumie sprzedać dobrego doładowanie a jak już wydrukuje to odpowiada że już tego niemożna wrócić. Frytki zimne jakby wyciągnięte z zamrażarki. Pani z tego sklepu sprzedaje szybko i źle. Dlaczego? Oczywiście po to żeby sobie zapalić. Obsługa powinna zostać zwolniona bo nie potrafi wykonywać swoich obowiązków. Gorąco nie polecam tej żabki nikomu. Jeśli obsługa się zmieni na inną będzie o wiele lepiej na razie radzę wszystkim omijać tą żabkę dalekim łukiem.
-
Kuba Tomys ★☆☆☆☆
Kasjerka nie zapytała mnie o to czy chcę użyć aplikacji oraz nie zapytała mnie o sos do frytek które były surowe. Nie polecam
-
Piotr ★★★☆☆
Sklep fajny ale póki nie podejdziesz do kasy to nie wiesz ile zapłacisz. Większość produktów nie ma cenówek albo są w totalnie losowych miejscach.
-
aloha moana ★★☆☆☆
Młoda dziewczyna pracujaca tam jak za kare, hot doga nie zrobi bo nie ma bulek, w piecu nic nie podgrzeje bo go umyla, obsluzyc to wielka laska, jak cos zjesc chcecie to napewno nie tam
-
Maja Woźnica ★☆☆☆☆
Obsługa niemiła, panie jakby tam siedziały za karę. Hot dogi z rozwalonymi bułkami,sosu tyle co nic. Non stop przerwy na papierosa a nawet spacery do kwiaciarni. Nie polecam
-
Iwona Marzok ★☆☆☆☆
Oj to powinni żabkę zamknąć jak tak jest co jakiś czas jest zmiana pracowników w niej zamiast być stałym pracownikiem.niestety ale jak żabka nie wyrabia to zamknąć sklep i tyle.
-
Natalia Drzisla ★☆☆☆☆
Niestety, moja wizyta w tym sklepie 26.10 około godziny 8:30 była bardzo rozczarowująca. Nie było ani jednej świeżej wypieczonej bułki - zero pieczywa, co jest dla mnie nie do przyjęcia, zwłaszcza o poranku. Dodatkowo, także brakowało gotowych już parówek do hot dogów, co tylko pogłębiło moje niezadowolenie. Pracownica, która mnie obsługiwała nie miała na sobie odzieży roboczej, co wzbudziło we mnie wątpliwość co do standardów obsługi w tym sklepie i wychodząc z zaplecza rozmawiała przez telefon, a następnie odłożyła go przy kasie co nie wyglądało profesjonalnie. Po takim doświadczeniu postanowiłam, że nie wrócę już do tej żabki…
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Bolesława Chrobrego 2, 47-100 Strzelce Opolskie, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku