Opinie

  1. Grzegorz Kowalski ★☆☆☆☆

    Dla mnie totalne dno bylem chcialem sie przeniesc z innej placowki to pani w recepcji odsyłala mnie do pana a pan do pani.a chcialem zlozyc tylko deklaracje.a jak sie udalo i powiedzialem ze lecze sie onkologicznie to pan pomyslał i powiedzial ze teraz nie przyjnuja zebym przyszedl w marcu sie zapytac bo teraz jest okres grypowy i kazal isc zapisac sie gdzie indziej.poczulem sie jak trendowaty.totalne dno nie wiem za co maja taka opinie.nie polecam!

  2. Monika Sztucka ★★☆☆☆

    Niesamowicie wredna pani odbierajaca telefon, ktora wścieka sie o to, że ludzie dzwonia żeby sie zarejestrować. Nie polecam dzwonić przed 8 i broń boże nie dosłyszeć komunikatu, że rejestracja właśnie od tej nieszczęsnej 8 bo zostanie sie zmieszanym z błotem, a rozmowa zakończy sie rzuconą słuchawka przez panią z przychodni.

  3. Barbara Moszek ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, pan kierownik pilnuje porządku. Bardzo dziękuję za ludzkie podejście. Personel wspaniały.

  1. Lidia Nieciecka ★★★★★

    Przemily Pan z obsługi zawsze doradzi kiedy najlepiej przyjść, jak również Pani Ania pielęgniarka. Dzieci ją uwielbiają. Pani Doktor Bartłomiejczyk spokojna, opanowana, duża i szczera wiedza, nigdy nie okrzyczy za spóźnienie oraz zawsze szczegółowo i długo (jeśli trzeba) wyjaśni zalecenia jak i zleci konieczne badania bez proszenia się ze strony rodzica. Polecam śmiało tą przychodnię.

  2. Magdalena Wisniewska ★☆☆☆☆

    Szkoda, że nie można dać zerowej opinii. Pan z recepcji „ kierownik” to jakieś nieporozumienie na tym stanowisku. Nie pierwszy raz dogaduje, nie raz zdarzyło się iż nie chciał nas przyjąć do lekarza pomimo iż syn miał zapalenie płuc !! Na drugi dzień lądowaliśmy w złym stanie do lekarza z błaganiem żeby nas ktoś przyjął! I jak zwykle teksty : jak dziecko nie gorączkuje to nie przyjmiemy ! Totalne zero. Dziś niestety pomyliłam się z godziną do lekarza z synem i oczywiście było dogadywanie ze strony tego Pana. Ja się pytam jakim prawem ? Nie ma Pan żadnego prawa odzywać się do ludzi w taki sposób ! I kazać mi chodzić gdzie indziej do lekarza. Rozmowa jest nagrana a sprawa idzie dalej! Wiele już zniosłam ze strony tego Pana ale to już jest przegięcie. Teksty od tego Pana, ze ja mam mleko pod nosem, pomimo że jestem osobą w wieku 30 lat są niedopuszczalne !!!

  3. Angelika Maniecka ★★★★★

    Przychodnia zdrowia zasługuje na jak najwyższą ocenę. Od pierwszego kontaktu z rejestracją aż po wizytę u lekarza, cały proces przebiegał sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Personel jest wyjątkowo uprzejmy, a lekarze profesjonalni i rzeczowi. Bardzo polecam.

  1. Goddamn Batman ★☆☆☆☆

    Dno. Pani, która zabiera swoim miłym koleżankom z pracy telefon gdy ktoś próbuje się umówić, powinna zostać już dawno zwolniona. Trochę kultury, sama sobie wybrałaś taki zawód...

  2. Agnieszka D-L ★★★★★

    Super przychodnia odkąd prowadzi ją nowe kierownictwo wszystko chodzi jak w zegarku. Telefony są zawsze odbierane o 8:00 jak tylko się otwiera przychodnia można się spokojnie zarejestrować wszyscy są bardzo mili najlepsza lekarka pani Dominika porządnie zawsze zbada wysłucha nigdy się nie spieszy, szef prezes odbiera telefony z rana też rejestruje pomaga personelowi wszyscy bardzo mili najlepsza przychodnia w Kędzierzynie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Piast-Med Sp. z o.o. Przychodnia?

Piast-Med Sp. z o.o. Przychodnia znajduje się przy Leszka Białego 5, 47-232 Kędzierzyn-Koźle, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Piast-Med Sp. z o.o. Przychodnia?

Można skontaktować się z Piast-Med Sp. z o.o. Przychodnia pod numerem +48 774 834 002

Jak można dotrzeć do Piast-Med Sp. z o.o. Przychodnia?

Do Piast-Med Sp. z o.o. Przychodnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements