Opinie

  1. Jola Halina ★★★★★

    Ewa uratowała moją buzie… nużeniec to trudny przeciwnik, trądzik różowaty również. Ewa zapoznała się z planem leczenia dermatologicznego i wspomagająco zastosowała zabiegi, które zadziałały lepiej niz sama maść. Na każdym etapie mogłam na nia liczyć. Ma wiedzę i szczere chęci pomocy. Po ponad miesiacu niema prawie śladu bo zmianach z jakimi przyszłam. Zabiegi kontynuuje i zamierzam skorzystać z zabiegów naprawczych, bo problem, z którym przyszłam zrobił sporo szkód. Polecam każdemu kto zmaga sie z trądzikiem różowatym i nuzencem

  2. Dagmara Rudasz ★★★★★

    Korzystam z usług gabinetu od roku. Miałam okazję skorzystać u kilku różnych usług. Za każdym razem spotykałam się z pełnym profesjonalizmem oraz przemiłą atmosferą. Wystrój gabinetów zastosowany sprzęt jest w pełni komfortowy i budzący zaufanie do miejsca. Bardzo pozytywną opinię wyrażają także osoby, które w swoją wizytę w gabinecie otrzymały w ramach prezentów. Polecam.

  3. Adam M ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z obsługi i zabiegów, z których korzystałam w salonie. Tam zawsze moge odpocząc i zrelaksować się. Dziekuje rownież za profesjonalne podejście, za doradztwo przed i po zabiegu oraz miłą atmosferę. W salonie Miasto Piekna nie wykonuje sie zabiegów "taśmowo" lecz podchodzi sie do klienta i jego potrzeb indywidualnie. Z czystym sumieniem polecam to miejsce, ja wracam tam regularnie❤️

  1. dorota Maksymiuk ★★★★★

    Witam serdecznie odwiedzających stronę salonu ,,MIASTO PIĘKNA”. Miałam ogromną przyjemność skorzystać z zabiegów w tym salonie. Wszyscy pracownicy oraz właścicielka posiadają ogromną wiedzę w zakresie kosmetologii oraz umiejętność rozmawiania z klientem. Bardzo profesjonalnie podejście do każdego zabiegu, szczegółowo omawiano na czym będzie on polegał i w jakie poszczególne składniki zadziałają na skórę i nie tylko. Zabiegi wykonane był niezwykle starannie oraz dokładnie. Bardzo ważne jest dla mnie poczucie bezpiecznego korzystania z usług. W salonie ,,MIASTO PIĘKNA” nie wykonuje się zabiegów "taśmowo", tutaj podchodzi się do klienta i jego potrzeb indywidualnie. Z czystym sumieniem polecam to miejsce...ja na pewno będę tam regularnie wracać...

  2. Małgorzata Bakiera ★★★★★

    Miasto Piękna to idealne miejsce na chwilę dla siebie. Wielokrotnie korzystałam z usług Pani Ewy ( stylizacja brwi oraz rzęs-3lata, zabiegi na twarz oraz ciało i wiele razy makijaż) jest profesjonalistką i kosmetologiem z powołania jakiego ciężko znaleźć. Pani Klaudia jest świetnym podologiem, który poradzi sobie ze wszystkim, a Pani Patrycja wielokrotnie ratowała obolałe plecy :) salon jest piękny, klimatyczny. Panuje tam bardzo miła atmosfera, która pozwala na chwilę relaksu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Miasto Piękna?

Miasto Piękna znajduje się przy Jana III Sobieskiego 8, 21-500 Biała Podlaska, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Miasto Piękna?

Można skontaktować się z Miasto Piękna pod numerem +48 579 652 925

Jak można dotrzeć do Miasto Piękna?

Do Miasto Piękna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements