Opinie

  1. Marcin Kajka ★☆☆☆☆

    Zmarnowane pieniądze… Pizza dojechała zimna spalona i do tego chyba z najgorszej jakości wędlinami !!! Razem z partnerką nie byliśmy w stanie zjeść nawet opo kawałku mimo iż byliśmy strasznie głodni…Rizumiem że był to sylwester i liczyła się ilość zarobionych pieniędzy a nie jakość produktów… Okropność nie zamawiajcie tam jedzenia… wyrzucone pieniadze w bloto

  2. Rafał Skoczeń ★★★★★

    Jak dla mnie najlepsza pizza w Białej Podlaskiej. Sorry za niekompletne zdjęcia ale pizza została za szybko rozszarpana ;)

  3. ahmed detonuj ★☆☆☆☆

    Pizza zamówiona o 13:50 przez stronę, płatność z góry, czas oczekiwania 1h O 15:55 dzwonie do lokalu z pytaniem co się z nią dzieje, dostaję w odpowiedzi, że „ktoś pominął zamówienie”, dostaję propozycję zwrotu 50% ale czas oczekiwania na pizze to dalej 75 min. Miałbym czekać ponad 3h na pizze. Dodam, że to nie pierwszy raz gdy mam problemy z zamówieniem z tej pizzerii. Od tej pory unikam szerokim łukiem, ODRADZAM!

  1. Damian Cepek ★★☆☆☆

    Hawajska na trzech kawałkach nie było ananasa porażka za cenę 55 zł powinno być więcej składników!

  2. Mariusz Bany ★★★★☆

    Ciasto idealnie cienkie i chrupiące, a jednocześnie elastyczne. Sos pomidorowy świeży i aromatyczny, nie przytłacza dodatków. Obsługa miła, a atmosfera przytulna. Zdecydowanie polecam to must have dla fanów dobrej pizzy. Wrócę tu na pewno!

  3. Kristina Goroszko ★☆☆☆☆

    Szczerze? W przeciągu miesiąca zamówiłam drugi raz, za pierwszym razem czekałam ponad 3h na pizzę teraz niecałe 3h pizza spalona bez smaku a na dodatek zimna. Kontakt z lokalem jest fatalny, dzwonią tylko kiedy informują że nie mają danego składnika. Jeszcze kilka miesięcy temu mogłabym polecić ten lokal niestety na dany moment jest to jedna z gorszych pizzerii. Cenowo to nawet nie dorównuje do jakości wykonania. 80zl to jest cena absurdalna za taką jakość produktów!

  1. Edyta Mackiewicz ★☆☆☆☆

    Byłam raz w tej pizzerii i nie byłam zadowolona, stwierdziłam że dam im jeszcze jedną szansę i zamówiłam pizze i frytki z sosem serowym do domu. Zamówienie było opóźnione 30minut, no ale okej zdarza się najlepszemu. Jednak jak otworzyłam pudełko ujrzałam przypalona pizze( ostatnio jak byłam to nie chcieli mi wydać pizzy bo ja spalili i kazali mi czekać na nową) ale najbardziej rzuciło się w oczy malutkie kawałki szynki rozrzucone na pizzy, sama pizza wyglądała mało apetycznie a w dodatku była zimna:/ . Frytki miały być z sosem serowym i zapłaciłam za takie, a dostałam zwykle frytki. Za 70zl można zamówić gdziekolwiek indziej i będzie się bardziej zadowolonym niż jak się zamówi z tego miejsca. Jedyny plus to dostawca bo jest bardzo sympatyczny.

  2. Prot_1979 ★★★★★

    Pizza bardzo dobra, smaczna, cienkie ciasto, punktualna dostawa. Przy kolejnej wizycie w Białej Podlasce z pewnością ponownie zamówię. No i zamówiłem 2 lata później i pizza bez zmian, podtrzymuję swoją opinię.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Czarny Melonik?

Czarny Melonik znajduje się przy Warszawska 7A, 21-500 Biała Podlaska, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Czarny Melonik?

Można skontaktować się z Czarny Melonik pod numerem +48 833 436 634

Jak można dotrzeć do Czarny Melonik?

Do Czarny Melonik można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements