Opinie

  1. Antoni Pardyka ★★☆☆☆

    Obsługa mila, jedzenie również dostarczone szybko , lecz jedzenie gorsze niż z supermarketu za znacznie wyższa cene. Rosół to sama woda z makaronem i tłuszczem za 16 zł, nugetsy z dań dla dzieci to frytki smażone na starym tłuszczu i tylko 3 nugetsy, zapiekanka dobra lecz nie za taką cenę

  2. Angelika ★☆☆☆☆

    Zestaw dla dziecka to 3 nuggetsy i spalone frytki na starym tłuszczu.Do tego drogie,( w barze u Agi o wiele taniej i więcej). Kebab to porażka, niedobry i boli brzuch po nim. Niby gotują na miejscu sami ze świeżych składników a pierogi ruskie widać że nie były lepione na miejscu tylko jakieś gotowce odgrzane. Smakowały jak te z biedronki pakowane ( W barze u Agi są domowe i od razu lepione). Ogólnie to nie polecam złotego kurczaka. Pani obsługująca dziwna i nie miła. Stoi jak za kare tam. Te numerki piszą na paragonie a potem przy wydawaniu ich nie mówią tylko mówią nazwę dania -.- więc nie wiesz czy to dla ciebie czy kogoś innego. Zwracałam uwagę na sztućce bo widać było że jakieś niedomyte. Surówki niedobre, te same wsadzają do kebaba. Stoły się kleją nie wiadomo czym, średnio ktoś je myje po klientach. Podobno rano mają niby dobrą jejcznice,mamie smakowała ale ja nie próbowałam. Ja Ogólnie nie polecam tego miejsca. Bar u Agi na przeciwko budki z lodami domowymi jest super. I czasem ta Strefa smaków też dobra ale to w zależności co się zje.

  3. Piotr Sak ★☆☆☆☆

    Dno i metr mułu. Jedzenie jakości karmy dla psa, obiad + cola za 52 zł … zjadłem wszystko - za te pieniądze nawet wylizałbym talerz. Frytki najgorsze z biedronki lub makro, surówki - nie wypowiem się, kotlet włoski - panierka z pomidorem i serem pachnącym stęchlizną. No dramat, jak można serwować takie gowno ? Oglądajcie kanał : sprawdzam / testuje / wszystkiego próbuje - poświęceń wam cały odcinek.

  1. Sandra Piskorz ★★☆☆☆

    Cheeseburger bardzo słaby. Jak sama nazwa wskazuje powinien mieć mało składników one same powinny się bronić dobra jakością. Niestety. Zero sera. Mięso cienkie na 0.2cm w sumie to dobrze bo jest BARDZO słabej jakości. W środku niepotrzebna surówka z biedronki. No i bułki suche. Nie polecam, szkoda czasu.

  2. Dawid Szydliński ★★★☆☆

    Broni smak, bo Devolay dobry i Palcki z gularzem ok, ale porcyjki małe. Dołożyliby trochę frytek i byłoby ok, a tak to człowiek głodny wychodzi, więc max 3 gwiazdki. A reszta jak bar nad jeziorem.

  3. Grzegorz Lipid ★★★★★

    Świetne jedzenie w dużych ilościach i w rozsądnej cenie. Nie wiem jak smakuje w tym miejscu fast food ale po drugim razie kiedy tu jadłem wszystkie dania obiadowe i zupy były smaczne. Warto zajść i coś zjeść.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ZŁOTY KURCZAK ZAGŁĘBOCZE?

ZŁOTY KURCZAK ZAGŁĘBOCZE znajduje się przy 21-230 Sosnowica, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ZŁOTY KURCZAK ZAGŁĘBOCZE?

Można skontaktować się z ZŁOTY KURCZAK ZAGŁĘBOCZE pod numerem +48 696 206 976

Jak można dotrzeć do ZŁOTY KURCZAK ZAGŁĘBOCZE?

Do ZŁOTY KURCZAK ZAGŁĘBOCZE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements