Opinie

  1. Tomasz Idzikowski ★★★★★

    super jedzenie

  2. Tomasz Zamorski ★★★★★

    Pyszne, świeże jedzenie. Próbowaliśmy chłodnik, pomidorową, placki i gulasz. Polecam!

  3. Aislinn 007 ★★★★★

    Pstrąg z frytkami i dwie surówki do tego - coś pięknego. Ryba robiona na patelni, w środku pyszne masło z pietruszką. Bardzo smacznie. Gofry zajebiste aczkolwiek śmietana chyba gotowiec (ja miałem tylko z owocami). Sałatka z kurczakiem i grzankami bardzo smaczna. Miejsce mogło by mieć więcej stolików, jakieś kwiaty, ogólnie stworzyć klimat. Kuchnia smaczna, niestety miejsce jako że spore na zewnątrz to puste bez ładu.

  1. Agata Chmielarczyk ★★★★★

    Jedzenie swojskie, bardzo smaczne i w przystępnej cenie. Polecam!

  2. Crasamet ★★★★★

    Nie wiem skąd te negatywne opinie. W zeszłym roku nie spróbowaliśmy. Natomiast wczoraj pyszny domowy obiad (karkówka w sosie własnym w zestawie i chłodnik) w naprawdę przystępnej cenie. A pierogi ruskie jedne z lepszych jakie jadłem. Dzieci zjadły talerz w dwie minuty, trzeba było iść po dokładkę. Naprawdę polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Alma Białka Bar?

Restauracja Alma Białka Bar znajduje się przy 21-211 Dębowa Kłoda, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Alma Białka Bar?

Można skontaktować się z Restauracja Alma Białka Bar pod numerem +48 501 608 603

Jak można dotrzeć do Restauracja Alma Białka Bar?

Do Restauracja Alma Białka Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements