Dziękujemy za pyszne frytki i miły gest
Opinie
-
Bartłomiej Sowa ★★★★★
-
Iwona Nowogrodzka ★★★★★
Super miejsce, pyszne jedzenie placek po węgiersku najlepszy jaki jadłam. Napewno tam wrócę na niego. Dziewczyny za barem bardzo sympatyczne polecam odwiedzić to miejsce.
-
Wojciech Nowak ★★★★★
Kajakiem czy na piechotę, super przystań! Świetny klimat i smaczne jedzenie.
-
Weronika Ru ★★★★★
Dobre i szybkie jedzonko, piwo lane dobrej jakości, zawsze stajemy podczas podróży kajakami, dziękujemy!
-
hahshsbabjs ★☆☆☆☆
Zatrzymałyśmy się przy barze podczas spływu kajakowego – wcześniej zapytałyśmy z wody, czy można coś zamówić, i pani potwierdziła. Gdy tylko wyrzuciłyśmy śmieci do kosza, usłyszałyśmy nieprzyjemne: „Pani tu przyjechała wyrzucić śmieci?”. Mimo że wiedziała, że chcemy zamawiać, zaczęła z pretensjami mówić o kosztach segregacji. Po takim powitaniu zrezygnowałyśmy z zamówienia, na co usłyszałyśmy: „Jakie do widzenia, nic panie nie zamawiają?”. Osoba arogancka, nieuprzejma, z kompletnym brakiem podejścia. Chyba spore problemy ze sobą, szkoda że przelewane na innych uprzejmych wobec niej ludzi. Szkoda, bo miejsce samo w sobie ładne
-
Jarosław Dzierżek ★★★★★
Pyszny placek po węgiersku (dokładnie placki, ale to bez znaczenia), naprawdę super. Spory wybór jedzenia. Świetne miejsce na przerwę w kajakowej podróży...
-
Dawid Wróbel ★★★★☆
Frytki z ziemniaków w mundurkach naprawdę super jak na taką miejscówkę. Chleb ze smalcem ok, ale porcja bardzo mała, bo otrzymujemy zaledwie 3-4 połówki kromki. Na miejscu można zakupić piwo w cenie 20 zł za 1l, które jest bardzo dobre :)
-
Łukasz Odziewa ★★★★★
Dobre miejsce, karkówka frytki i surówka za 22zl. Smaczne, fajna obsługa. Można płacić kartą :-)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bar PRZYSTAŃ?
Bar PRZYSTAŃ znajduje się przy Rudka 100, 22-470 Zwierzyniec, Lubelskie, Polska
Jak można dotrzeć do Bar PRZYSTAŃ?
Do Bar PRZYSTAŃ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku