Opinie

  1. Sebastian Puźniak ★☆☆☆☆

    Jeżdżę na te spływy od wielu lat, kiedyś było to super miejsce z naprawdę dobrym jedzeniem, obecnie jest dno i to w pełnym tego słowa znaczeniu. Jedzenie syf na głębokim oleju wszystko jeszcze nie zdążysz wrócić do stolika a już jest gotowe, jak ktoś chce mieć do końca dnia problemy żołądkowe jak ja to polecam tragedia. Jeśli chodzi o ceny to odlecieli w inny wymiar Zakopane i polskie morze taniej!! Piwo lane 15. Nigdy więcej tam nie zawitam,a byłem stałym bywalcem od lat.

  2. Marcin Mejer ★☆☆☆☆

    Dzisiaj tj 13. Sierpnia 2024 płynęliśmy rodzinnie dwoma kajakami do Zwierzyńca. Mijaliśmy po drodze trzy bary dwa pierwsze fajne i przyjazne z dobrym jedzeniem i zimnym piwem zwierzynieckim. W pierwszym barze tym po lewej stronie ładna altana z tarasem i leżakami. Natomiast przedmiotowy bar na Roztoczu wyglądał na całkiem przystępny mało tego kilka minut wcześniej na pomoście mijaliśmy Pana od marketingu ww baru rozdającego ulotki z informacją aby zajrzeć właśnie tam, a nie do baru poprzedzającego. W ramach namowy oferował poczęstunek bimbrem. Wszystko bardzo ładnie i pomysł aby czasem klient nie zawitał do pierwszego tylko kolejnego baru też dobry choć nieco drapieżny. Po dobiciu do przystani na roztoczu Pan z obsługi szybko wciągnął nasze kajaki by zrobić miejsce dla kolejnych wodniaków. To się chwali. Jednak okazało się, że na przystani panuje potworny łoskot taniego beblajcego i łupiącego głośnika emitującego jakieś krzykliwe radio chyba eska. Całe piękno przyrody, bogactwo roztocza te kaczki wszędobylskie i łabędzie poszły w p..zdu. Wszytko zagłuszył i zabił rumor z głośnika. Z innych opinii widzę, że zarozumiały nieco właściciel nie chce zrozumieć dawanych rad i konstruktywnej krytyki odpowiadając głupio-mądrze na komentarze. Nie po to uciekamy z głośnych i rumoczacych, dudniących miast na łono natury z resztą tak pięknej aby trafić pod głośnik bumboksowy. Odpłynęliśmy po dwóch minutach nie zamawiając nic, a może byłoby dobre. Niestety nie mieliśmy okazji tego sprawdzić. Właścicielu proszę nie odpisuj mi na tą opinię madralowato tylko wyłącz głośnik i pozwól wodniakom w spokoju wypić pyszne piwko i delektować się niebywałym pięknem i spokojem tego miejsca. Czyli jak przewidziałem zamiast zmieniać sytuację bo jest potencjał to lepiej marnować czas na przepychanki w komentarzach. Nie muzyka była w tle tylko wszystko dookoła było tłem tego rozwrzeszczanego głośnika. Żałuję, że nie udało mi się skosztować państwa jedzenia jednak nie dało się w tym rumorze. Jedynkami nie sypią znajomi bo bylem z dziećmi widocznie są jeszcze inne osoby, które to zauważają jako duża niedogodność. Proszę jeszcze raz wyniesie Pan bumboksa do szopy zamknie na haczyk i pozwoli Pan delektować się miejscem i możliwe, że dobrym jedzeniem.

  3. M. W. ★★★★★

    Fajne miejsce na chwilowy przystanek podczas spływy kajakowego . Można zjeść coś i popić to regionalnym piwem , oraz odpocząć na leżaku . Generalnie ciekawy pomysł na biznes połączony właściwie tylko ze spływami kajakowymi . Polecam

  1. Greg Kosa ★★★★★

    Wrażenia super. Spływ kajakowy przez przepiękne rejony, co przystań to coś miłego("u Jadzi"przemiłe panie w barze, na przystani z lokomotywa (lub z czymś podobnym) super jedzenie pstrąg żeberka kebab plus mega kielba-sa wymiatają i oczywiście miarka napoju energetycznego dla doroslych(w ramach powitania) no po prostu brak sluuuffff. Roztocze jest piękne, Krasnobród- Hutki- Guciów-Zwierzyniec-Szczebrzeszyn-Tomaszow Lubelski-Zamość ludzie przemili aż do domu nie chce się wracać. Jeszcze tylko na chmielaki w Krasnymstawie(3-dniowe swieto piwa) super zabawa... Gorąco polecam Lubelszczyznę Zamojszczyznę ziemię chełmska. Mam tam tylko ok 680km ale warto.

  2. Ola Brozyna ★★★★★

    Mile miejsce, urokliwie położone, leżaki, stoliki a wszystko tuż przy rzece. Jedzenie pyszne, ogromny burger wołowy z frytkami 39zl Piwo 10zl także na prawdę przystępne cenowo! Polecam

  3. Robert Borowiec ★★★★★

    Miejsce super przede wszystkim z uwagi na obsługę. Bardzo uprzejmi i mili ludzie. Do jedzenia polecam pstrąga, w tej cenie chyba nigdzie nie dostaniecie czegoś tak dobrze zrobionego. Napoje też powyżej standardu ale to kompletnie lokalny urok. Podsumowując miejsce super dostępne i z lądu (raptem kilkanaście minut spaceru od zalewu) jak i dla kajakarzy. Duży plus.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przystań na Roztoczu?

Przystań na Roztoczu znajduje się przy Rudka 84, 22-470 Zwierzyniec, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przystań na Roztoczu?

Można skontaktować się z Przystań na Roztoczu pod numerem +48 531 441 983

Jak można dotrzeć do Przystań na Roztoczu?

Do Przystań na Roztoczu można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements