Opinie

  1. Maciej Zalewski ★★★★★

    Najlepszy kebab w Łęcznej, super proporcje wszystkiego, mięso jest mięsem. Negatywne opinie chyba od konkurencji i osób, które zamówiły i dojechał zimny. Trzeba zjeść w lokalu wtedy będzie ciepły. Reszta jadłodajni tego typu to a’la kebaby.

  2. Wojciech Wojciech ★★★☆☆

    3 gwiazdki w sumie to nie wiem za co, może za to że zamówienie bardzo szybko zrealizowane i w środku czysto. Zamówiona duża pita z samym mięsem baranim i sosami mieszanymi na wynos za 37zł, za tyle dostałem no coś niewielkiego z czego połowa to była pita, dziwnie zwinięta sucha jak wiór bo sosów zresztą tak jak i mięsa albo im szkoda, albo zabrakło. Gdybym zapłacił za to 17zł nic bym złego nie powiedział ale 37 to dużo za dużo za duży placek z odrobiną mięsa i łyżeczką sosu. Podobno gorsze oceny i komentarze to złośliwość konkurencji, chciałem sprawdzić na własnej skórze i te gorsze opinie to chyba jednak prawdziwe, drugi raz raczej się nie skuszę. Lokal też tak średnio, jak wchodzisz do kebaba i nie widzisz tego kręcącego się mięsa to tak lipa trochę już z samego wejścia. Ale życzę powodzenia.

  3. Luk Pe ★★★★★

    Konkurencja nie śpi wystawiając takie opinie. Jestem mocno zaskoczony tak niska nota kompletnie nieadekwatna do rzeczywistosci. Jadlem około 10 razy - zawsze na miejscu, każdą pozycje z menu i wszystko bardzo dobre. Mięso kraftowe najwyższej jakości (kapitalne płaty wołowo-baranie), sosy własnej roboty - bardzo dobre - łagodny, bekon, ostry (można jedynie nad ostrym popracować, bo nie jest ostry i bardziej przypomina pomidorowy), warzywa zawsze swieze - klasyczne - ogórek, pomidor, salata. Dodatkowo sosy można wziąć do stolika i polewać samemu kebab wg uznania. W Łęcznej inne kebaby nie mają do Sigmy podjazdu, a i w Lublinie na pewno swoje miejsce by znalazł. Ceny 30-40 zł są ok, jednak za jakość trzeba zapłacić. Dla mnie 5/5 za każdym razem. Polecam wszystkim!

  1. Natalia Natalia ★☆☆☆☆

    Jadłam pierwszy i ostatni raz, co do kebaba.. to po prostu jest. Szału nie ma , moją porcję dokończył Narzeczony , bo mi zupełnie nie podpasował. Ceny bardzo wysokie , zdecydowanie lepiej pójść kawałek dalej do pewnej galerii po drugiej stronie ulicy i zjeść smacznego kebaba , dużo tańszego :)

  2. jan ★★★☆☆

    Dopiero za trzecim razem udało nam się całą rodziną zjeść kebaba. Za pierwszym (podczas otwarcia) duża kolejka, to jeszcze rozumiem , za drugim (przyszliśmy w sobotę chwilę przed 19, kilka dni po otwarciu) to nie mieli mięsa. Za trzecim razem zjedliśmy, ale było słabo. Usłyszeliśmy od obsługi (swoją drogą całkiem miła),że na jedzenie czeka się 30 minut. Po 40 minutach przyszedł facet z obsługi i pytał się, czy już zjedliśmy i czy moglibyśmy już pójść (chyba zapomniał o naszym zamówieniu), powiedzieliśmy że jeszcze nie jedliśmy. Dopiero po kolejnych 40 minutach dostaliśmy zamówienie. Kelner niepytał się co jest czyje i zamówienie siostry położył w miejscu taty, a taty w miejsce siostry.Mięso mogło być, ale bez smaku surówka średnia i w osobnym talerzu byle jak ułożona i byle jak polana sosem. Jak za tą cenę kebab duży był zbyt mały, trudno się najeść.Sos bez smaku. Z mojego lawasza strasznie przeciekał pomarańczowy tłuszcz, przez co miałem uciapaną koszulkę tłuszczem. Klimat i wystrój lokalu całkiem spoko, ale nigdy więcej tu nie wrócę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sigma Kebab?

Sigma Kebab znajduje się przy Marszałka Piłsudskiego 14a, 21-010 Łęczna, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sigma Kebab?

Można skontaktować się z Sigma Kebab pod numerem +48 660 926 549

Jak można dotrzeć do Sigma Kebab?

Do Sigma Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements