Opinie

  1. Joanna Wojcik ★★★★★

    Lubimy z córką chodzić tam na bajki. Ceny przekąsek niestety dość wysokie ale raz na jakiś czas można. Obsługa niesamowicie życzliwa mimo, że juz nie raz wysypał nam się popcorn. Dużo sal, seansów. Każdy znajdzie cos dla siebie

  2. A S ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Cena biletów zakupionych przez internet w strefie standard wynosi 53,80 zł, a w kinie cena biletów wynosi 63,80 zł. Tak samo cena zestawu dla dwojga nie została uwzględniona. Produkty były naliczane osobno

  3. Dariusz Prokopowicz ★★★★★

    Multikino w Galerii Rywal przy ul. Brzeskiej 21 w Białej Podlaskiej to miejsce, do którego zaglądam co jakiś czas i za każdym razem jestem zadowolony. Sale są nowoczesne, czyste, z wygodnymi fotelami i bardzo dobrą jakością dźwięku i obrazu – seans ogląda się naprawdę komfortowo. Repertuar jest na bieżąco aktualizowany, więc zawsze można znaleźć coś ciekawego, zarówno jeśli chodzi o nowości kinowe, jak i filmy familijne czy seanse specjalne. Obsługa jest miła i sprawna, a możliwość kupna biletów online znacznie ułatwia sprawę. Poza tym plusem jest też lokalizacja – kino znajduje się w galerii handlowej, więc można połączyć wyjście na film z zakupami albo kawą. Dla mnie to świetna opcja na wieczór lub weekend – miejsce sprawdzone, przyjazne i dobrze zorganizowane. Polecam każdemu, kto szuka dobrego kina w okolicy.

  1. Karol Bąk ★☆☆☆☆

    Pół godziny reklam zamiast sensu który miał ma sie zacząć o danej godzinie to gruba przesada..... . Jakbym chciał tyle ich oglądać to bym w tv film obejrzał

  2. Agata Maślakiewicz ★★★★☆

    Fajne kino, w ciekawej lokalizacji, nie ma tłumów.

  3. Marzena Chojnowska ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Wizyta równo 21:35 i zostala nam przekazana informacja, że kasa już zamknięta. Dziewczynki (bo inaczej nie można nazwa dzieci za ladą) już podliczone mają pieniądze i stwierdziły, że nie mogą sprzedać biletu. Nie polecam, powołały się na regulamin, który mówił o tym, że 15 min po ostatnim seansie zamykają kasę- powinny równo 21:35 zamknąć a miały już wszystko podliczone o tej godzinie.

  1. Anna Titi ★★★★★

    Kino super, szkoda, że jest problem z opłaceniem biletu parkingowego i wyjechania. Niestety ostatni raz byliśmy w kinie.

  2. Anna Kaciuczyk ★★★★★

    Multikino w Białej Podlaskiej oferuje widzom komfortowe warunki do oglądania filmów. Obsługa jest miła i pomocna, co podnosi standard usług. Na miejscu dostępna jest kawa, która smakuje całkiem dobrze i stanowi miły dodatek przed seansem. Jedynym minusem są nieco zbyt długie reklamy poprzedzające film, które mogą być irytujące dla niektórych widzów. Niemniej jednak, ogólne wrażenie jest pozytywne i warto odwiedzić to miejsce, aby cieszyć się najnowszymi produkcjami filmowymi.

  3. Marta Gromysz ★☆☆☆☆

    Poszłam z dziecmi na bajkę która była wyświetlana w sali 4 , ta sala jest zupełnie nie przystosowana do wyświetlania bajek dla dzieci bo nic nie widać siedząc w fotelach, chyba że ma się 2 metry wzrostu. Ja nie jestem wysoka i widziałam pół ekranu a dzieci zupełnie nic. Mozna wziąć podkładkę ale ile można siedzieć na twardym plastiku płacąc duże pieniądze za miejsce w fotelu? Fatalnie było to mało powiedziane. Wielkie rozczarowanie i zmarnowane pieniądze

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Multikino?

Multikino znajduje się przy Brzeska 21, 21-500 Biała Podlaska, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Multikino?

Można skontaktować się z Multikino pod numerem +48 412 672 387

Jak można dotrzeć do Multikino?

Do Multikino można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements