Opinie

  1. Marcin Kozlowski ★☆☆☆☆

    Nie polecam, dziś tj 23.12.25 wrzucone pieniądze i awaria całej myjni tzn żadne z 4 stanowisk nie działa, telefon podany na myjni nie odbiera, stracona kasa i nerwy.

  2. Endie ★☆☆☆☆

    Myślisz sobie rozmienię sobie kasę na drobne no i fajnie tylko kasy nie dostajesz a jakieś głupie żetony. Samochód po zużyciu wszystkich i tak nadal brudny...Mega słaba myjnia. Ogólny syf jak na zdjęciach. Nie polecam

  3. Kamil Klodnicki ★☆☆☆☆

    Myjnia scam nie miałem drobnych wrzuciłem do rozmieniarki 100 pln wydało 35zl w gotówce a resztę w ich zetonach 65zl które zapewnie można użyć tylko na tej myjni? Czy jest możliwość wymienić żetony na gotówkę i odzyskać pieniądze?

  1. Pawel M ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Automat rozmienia banknoty na żetony, nie na monety, po czym części żetonów nie da się użyć

  2. Marcin K ★★☆☆☆

    Połowa programów nie działa, zamiast piany leci woda. Ciężko tam umyć auto.

  3. jakub kozik ★☆☆☆☆

    brak możliwości płacenia monetami, brak płatności zbliżeniowych. płacimy albo żetonami, które automat przyjmuje raz na kilka prób, albo kartą z paskiem magnetycznym. brak żetonów za 2 zł, są tylko za 5 (ostatnie zdjęcie), więc jak wam zabraknie odrobiny czasu na jakiś program, to płacicie ekstra. pierwszy program mi zupełnie nie zadziałał i zdążyły minąć 2 jednostki (2 zł). nie polecam

  1. Piotr ★☆☆☆☆

    Myjnia-pulapka i znamiona oszustwa. lepiej pojedź na równoległa ulice wyszyńskiego koło dino i paczkomatu nim Cie okradnie. A tym Panem powinien się zainteresować ukoik. Myjnia nienormalnie szybko poszera kredyt, za 5zl nawet zacieków z poprz mycia nie usuniesz. do tego uwazaj na rozmieniarke. Kiedys wrzucałeś 50zl i dostawałeś 10x5zl teraz pisze ze wyda 5zl a wydaje zeton wazny tylko na tej myjni! Wiesz co to znaczy. I tak jest od ponad roku

  2. Jeremiasz 1980 ★☆☆☆☆

    Myjnia najgorsza na jakiej byłem. Chemia nie działa, samochód po umyciu nadal brudny, nie wszystkie programy działają, ciśnienie słabe, nie przyjmuje 1 zł, po wrzuceniu 2x 2 zł licznik pokazał 3. Czas na myciu właściwym leci jak szalony, na płukaniu zdecydowanie wolniej. Poza tym coś nie tak jest bo wszyscy chodzą i tylko rozmieniają, pożyczają, bawią się w jakieś żetony a samochodu nie mogą umyć.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Myjnia bezdotykowa?

Myjnia bezdotykowa znajduje się przy 21-040 Świdnik, Lubelskie, Polska

Jak można dotrzeć do Myjnia bezdotykowa?

Do Myjnia bezdotykowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements