Kebab miał być w tortilli, dostałam w picie . Fatalna obsługa. Mięso stare, widać że śliskie i śmierdziało. Kapusta kiszona kilkudniowa, pomidory nieświeże. Kebaba nie dało się zjeść, aby zmarnowałam swoje pieniędze. Nie polecam.
Opinie
-
Aga ★☆☆☆☆
-
anna szwaj ★☆☆☆☆
Pizza ciepła na zewnątrz, zimna w środku. W kebabie mięso dziwne, niewiadomego pochodzenia, sosy chemiczne. Odwiedziłam ten lokal pierwszy i ostatni raz.
-
Sigma Boi ★☆☆☆☆
Pierwszy i ostatni raz odwiedziałem ten lokal. Przy jedzeniu kebaba zacząłem zadawać pytania o sens życia. Mięso? Lepiej nie wiedzieć czego było. Sos? Nieudany eksperyment chemiczny. Omijać szeroko ten lokal bo to jedynie da się nazwać żartem
-
Tomasz Król ★☆☆☆☆
Mięso fatalne. Połączenie najtańszej kuli mocy z padliną. Bułka, sosy, surówka, wszystko najtańsze gotowce z makro. Lody galkowe obrzydliwe. Chyba wyłączają zamrażarki na noc bo czuć piasek pod zębami. Najgorzej wydane pieniądze w życiu!
-
Anna Bober ★☆☆☆☆
Byłam w tym barze pierwszy raz i ostatni .Kebab totalne dno,składał się z podejrzanego mięsa smażonego na tłuszczu,twardego ,surówka ze słoika a frytki gumowe,a sos tragedia.Wymioty jak znalazł ! Nie wiem jak można tak spaskudzić jedzenie ,tragedia. Hod god to druga porażka ! Parówka ,bułka mini ,a składniki jakim jest liść sałaty i pomidor w kostkę naładowane bez sensu ,nie można było tego zjeść ,bo wszystko lądowało na podłodze .Bez smaku totalnie . Hamburger to kotlet z biedronki wieprzowo drobiowy ,to jakiś żart to wszystko .Nie polecam !!! Jak chcecie wyrzucić pieniądze w błoto i jeszcze się zatruć to u Ramzesa jak znalazł .Oszczędność na produktach aż boli .Jedzenie tragedia !
-
Łukasz ★★★★★
Dla mnie kebab (mięso) surówka i sosy pierwsza klasa! Mięso własnej produkcji, co widać i czuć. Polecam.
-
Leydy I. ★★☆☆☆
Zarówno mój partner po kapsalonie jak i ja po kebabie mieliśmy rewolucję żołądkowe. Mięso odgrzewane w mikrofali, twarde, żylaste nie do zjedzenia. Chyba najgorszy kebab jaki jadłam. Jedną gwiazdka więcej za obsługę. Panie bardzo miłe i pomocne ale jakość mięsa zostawia wieeeeewle do życzenia. Jak u Ramzesa to tylko lody.
-
Mateusz Skrobański ★★☆☆☆
Obsługa bardzo miła zamówilem kapsalona i niestety był nie do zjedzenia dla mnie. dziwny posmak frytek oraz dziwnie smakujące mięso jak dla mnie nie dało się tego zjeść . Moja dziewczyna stwierdziła że może być więc zdania są podzielone
-
x ★★★★☆
Lokal może zbyt premium nie wygląda jednakże obsługa miła, zapiekanki dobre to raczej tego powinno się oczekiwać i to dostaliśmy, jakość na pewno nie była zawrotną, jednak wszystko było smaczne
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres u Ramzesa?
u Ramzesa znajduje się przy Cicha 1, 21-025 Niemce, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do u Ramzesa?
Można skontaktować się z u Ramzesa pod numerem +48 722 737 492
Jak można dotrzeć do u Ramzesa?
Do u Ramzesa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku