Opinie

  1. Aga ★☆☆☆☆

    Kebab miał być w tortilli, dostałam w picie . Fatalna obsługa. Mięso stare, widać że śliskie i śmierdziało. Kapusta kiszona kilkudniowa, pomidory nieświeże. Kebaba nie dało się zjeść, aby zmarnowałam swoje pieniędze. Nie polecam.

  2. anna szwaj ★☆☆☆☆

    Pizza ciepła na zewnątrz, zimna w środku. W kebabie mięso dziwne, niewiadomego pochodzenia, sosy chemiczne. Odwiedziłam ten lokal pierwszy i ostatni raz.

  3. Sigma Boi ★☆☆☆☆

    Pierwszy i ostatni raz odwiedziałem ten lokal. Przy jedzeniu kebaba zacząłem zadawać pytania o sens życia. Mięso? Lepiej nie wiedzieć czego było. Sos? Nieudany eksperyment chemiczny. Omijać szeroko ten lokal bo to jedynie da się nazwać żartem

  1. Tomasz Król ★☆☆☆☆

    Mięso fatalne. Połączenie najtańszej kuli mocy z padliną. Bułka, sosy, surówka, wszystko najtańsze gotowce z makro. Lody galkowe obrzydliwe. Chyba wyłączają zamrażarki na noc bo czuć piasek pod zębami. Najgorzej wydane pieniądze w życiu!

  2. Anna Bober ★☆☆☆☆

    Byłam w tym barze pierwszy raz i ostatni .Kebab totalne dno,składał się z podejrzanego mięsa smażonego na tłuszczu,twardego ,surówka ze słoika a frytki gumowe,a sos tragedia.Wymioty jak znalazł ! Nie wiem jak można tak spaskudzić jedzenie ,tragedia. Hod god to druga porażka ! Parówka ,bułka mini ,a składniki jakim jest liść sałaty i pomidor w kostkę naładowane bez sensu ,nie można było tego zjeść ,bo wszystko lądowało na podłodze .Bez smaku totalnie . Hamburger to kotlet z biedronki wieprzowo drobiowy ,to jakiś żart to wszystko .Nie polecam !!! Jak chcecie wyrzucić pieniądze w błoto i jeszcze się zatruć to u Ramzesa jak znalazł .Oszczędność na produktach aż boli .Jedzenie tragedia !

  3. Łukasz ★★★★★

    Dla mnie kebab (mięso) surówka i sosy pierwsza klasa! Mięso własnej produkcji, co widać i czuć. Polecam.

  1. Leydy I. ★★☆☆☆

    Zarówno mój partner po kapsalonie jak i ja po kebabie mieliśmy rewolucję żołądkowe. Mięso odgrzewane w mikrofali, twarde, żylaste nie do zjedzenia. Chyba najgorszy kebab jaki jadłam. Jedną gwiazdka więcej za obsługę. Panie bardzo miłe i pomocne ale jakość mięsa zostawia wieeeeewle do życzenia. Jak u Ramzesa to tylko lody.

  2. Mateusz Skrobański ★★☆☆☆

    Obsługa bardzo miła zamówilem kapsalona i niestety był nie do zjedzenia dla mnie. dziwny posmak frytek oraz dziwnie smakujące mięso jak dla mnie nie dało się tego zjeść . Moja dziewczyna stwierdziła że może być więc zdania są podzielone

  3. x ★★★★☆

    Lokal może zbyt premium nie wygląda jednakże obsługa miła, zapiekanki dobre to raczej tego powinno się oczekiwać i to dostaliśmy, jakość na pewno nie była zawrotną, jednak wszystko było smaczne

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres u Ramzesa?

u Ramzesa znajduje się przy Cicha 1, 21-025 Niemce, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do u Ramzesa?

Można skontaktować się z u Ramzesa pod numerem +48 722 737 492

Jak można dotrzeć do u Ramzesa?

Do u Ramzesa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements