Opinie

  1. Marita Werbena ★☆☆☆☆

    Niestety moje doświadczenie z rejestracją telefoniczną było bardzo negatywne. Oczekiwałam na połączenie łącznie ponad godzinę — przez około 20 minut jako druga w kolejce oraz kolejne 20 minut jako pierwsza. Po odebraniu połączenia zostało ono rozłączone bez żadnej informacji. Po ponownym wybraniu numeru znalazłam się dopiero na 13. miejscu w kolejce. Uważam, że system rejestracji powinien być lepiej zorganizowany. Jeśli obecna liczba pracowników nie jest wystarczająca, warto rozważyć zatrudnienie dodatkowych osób.

  2. Katarzyna Sochalec ★☆☆☆☆

    W tej przychodni byłam u dwóch " specjalistów" i nigdy więcej tam nie wrócę. Zanim się dodzwoniłam dobre ponad 5 minut i tak podobno krótko. Mam wrażenie że lekarze pracujący tam są nie kompetentni. Pani doktor Krzewicka czy coś podobnego sama potrzebuje lekarza swojej specjalizacji. Nie dość że spóźnia się po 40 minut to jeszcze nie słucha dolegliwości pacjenta. Stwierdziła że sama jestem sobie winna moich problemów i ona nie będzie słychać tego co mam do powiedzenia. Powiedziała że ona nie jest od tego żeby słuchać niby roszczeniowych pacjentów. Halo. Pacjenci na NFZ to są tacy sami ludzie jak inni. Jeśli lekarz ma zły dzień polecam udać się do specjalisty oby nie takiego samego jak ten lekarz. Ludzie nie przychodzą na kawę do przychodni ale po pomoc. Ja jej nie otrzymałam. I nie pozwolę sobie żeby lekarz na mnie krzyczał bo mu się nie podoba dobór moich słów. To jest kpina co się dzieje.

  3. Anita Nita ★★★★★

    Razem z moją rodziną jesteśmy pacjentami stomatolog dr Marty Kusa Podkańska - z całego serca polecam. Przede wszystkim ogromny profesjonalizm, jest cierpliwa, ma super podejście do dzieci. Moj 9 letni syn jest zachwycony. Leczenie trwało krótko, dr liczyła głośno do 5 i kończyła borowanie dzięki czemu dziecko mogło się rozluźnić. Pani Dr leczyła nam zęby oraz skorzystaliśmy z zabiegu higienizacji zębów ( piaskowanie odpłatnie 240zł, usunięcie kamienia raz na rok na NFZ) jestem zachwycona całym zabiegiem a efekty przerosły moje oczekiwania. Przede wszystkim, porównując do wcześniejszy zabiegów, dziąsła praktycznie wcale mi nie krwawiły, sam zabieg nie był dla mnie bolesny - pełen profesjonalizm !

  1. Lucy S. ★★★★★

    Dzisiaj byłam u stomatologa dr Kuczyńskiego usunąć zęba. Jestem bardzo mile zaskoczona. Pan doktor najpierw przeprowadzil ze mną wywiad. Spokojnie i rzeczowo. Delikatnie znieczulił mnie i bezboleśnie usunął 6. Następnie dokładnie założył mi opatrunek i poinformował ze spokojem jak mam się po tym zabiegu zachować. Polecam tego lekarza. Jest bardzo miły spokojny i rzeczowy. Bez pośpiechu i nerwów. Zasługuje na 6 gwiazdek Dziekuję.

  2. Izabela Hołody ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Pani z recepcjonistka totalny brak kultury. zero kompetencji.Zalecam szkolenie z zakresu obsługii pacjenta a nie doklejanie kolejnej tony rzęs.

  3. Tadeusz Orłowski ★★★★★

    Bardzo miła obsługa w dziale rehabilitacji a zwłaszcza Pani która przyszła z przychodni. Super pomocna, pomogła ze skierowaniem i szybkim terminem prywatnie aby pomóc sprawnie w bólu. Po masażu z zainteresowaniem dopytywała jak się czuje i czy wszystko w porządku . Opieka pacjentka jak w prywatnym SPA. Pan Maciej Maliborski świetny specjalista, kontaktowy i kompetentny. Polecam

  1. Magdalena Kozioł ★★★★★

    Systematycznie Odwiedzamy i gabinety Dentystyczne i Panią Doktor Kusy z córkami 6 i 8 lat. Wizyty szybkie ,miłe i przyjemne. Zawsze są pewne zalecenia, których się trzymamy, dzięki czemu nasze spotkania nie wymagają inwazyjnych zabiegów. Widzimy się znowu za 4 miesiące :)

  2. johny johny ★★★★★

    Rzadko to robię ale muszę pochwalić zespół w dziale rehabilitacji- super obsługa!! Uśmiechnięty i zgrany zespół! Bardzo fajne dziewczyny na rejestracji! Pomogły i z poprawnym skierowaniem i sprawnym terminem. Na miejscu dostępny fizjoterapeuta który odrazu doradził jak ulżyć w bólu. Naprawdę super zmiana i miłe zaskoczenie

  3. Ipsi Es ★★★★★

    Laryngolog super. Dość długo się czeka, bo pani doktor przyjmuje raz w tygodniu. Ale wydaje się bardzo kompetentna. Na pewno doktor ma świetne podejście do pacjenta.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Specjalistyczne Gabinety Lekarskie SGL Łęczna?

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie SGL Łęczna znajduje się przy Górnicza 3, 21-010 Łęczna, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Specjalistyczne Gabinety Lekarskie SGL Łęczna?

Można skontaktować się z Specjalistyczne Gabinety Lekarskie SGL Łęczna pod numerem +48 817 520 741

Jak można dotrzeć do Specjalistyczne Gabinety Lekarskie SGL Łęczna?

Do Specjalistyczne Gabinety Lekarskie SGL Łęczna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements