Zachowanie właściciela podczas przyjęcia bylo niesmaczne, częstował się, wciskał przystawki gościom (nakładał na talerze bez pytania). Obsługa również na niskim poziomie, późno zabrane talerze. Wszystko wolno szło oraz dwóch kelnerów to za mało na obsługę dwóch przyjęc.
Opinie
-
Emilia B ★★☆☆☆
-
Danuta Właszczuk ★★☆☆☆
Nocowaliśmy z mężem 2 dni temu, niestety nocleg to był jakiś koszmar z powodu gości prawdopodobnie z Ukrainy, którzy balowali pijani do 3:00 nad ranem. Zero reakcji ze strony personelu , nie wiem może to norma....Jedyny plus to śniadanie - Pani z obsługi się stara i to czuć .Ale jeżeli chcesz wypocząć po męczącej podróży , to omijaj to miejsce szerokim łukiem!!!
-
Jakub Mularczyk ★★★★★
Rewelacyjne miejsce, dania pyszne, obsługa profesjonalna. Wraz z narzeczona jedlismy dania regionalne i obydwoje jesteśmy baaaardzo zadowoleni. Wyrazy uznania dla kelnerki(Pani w okularach z ciemnymi włosami i tatuażami) za ekspresową obsługę i profesjonalizm pomimo ogromnego ruchu i prostactwa niektórych polskich turystów. Piszę jako były kucharz i wieloletni weteran gastronomii - restauracja godna polecenia, zamowione dania bardzo nam smakowaly oraz przy kolejnych wizytach w Zwierzyńcu na pewno chętnie ją odwiedzimy. Po prostu polecam
-
Ewelina M ★★★★★
Zjedliśmy pyszny obiad i deser w przystępnej cenie i piękne podane. Całość świeża, smaczna i w miarę szybko podana mimo, że większość stolików była zajęta i pani kelnerka poinformowała o dłuższym czasie oczekiwania. Uważam, że ocena w Google jest bardzo krzywdząca i nie adekwatna do rzeczywistego stanu. Szukając restauracji kieruję się opiniami, a w tym przypadku szybkiej zadecydowaliśmy o miejscu posiłku (w 2 innych restauracjach nie było miejsca) nim sprawdziłam - i całe szczęście. Szczerze polecam!!!
-
Andrzej Małek ★★★☆☆
Obsługa kelnerek świetna. Klimat restauracji raczej stołówkowy, jedynym rzucającym sie dla mnie elementem był stylowy kredens zupełnie nie pasujący do lokalu. Jedzenie zestaw dnia w postaci zupy barszcz i mielony z ziemniakami był smaczny. Natomiast zamówiona pizza wiejska to jakaś porażka. Kiełbasa podwawelska najtańsza, sosy najniższej jakości. W toalecie brakowało papieru toaletowego. Płatność kartą I gotówką.
-
Izabela Goryniak ★★★★☆
To ocena restauracji, nie korzystałam z noclegów. Dwa posiłki w dwóch kolejnych dniach. Smaczne, bezpretensjonalne i w przystępnych cenach. Placek po węgiersku bardzo smaczny, podany z dobrej jakości ogórkami kiszonymi. Polędwiczka z bogatym bukietem surówek też smaczna. Nic nie plywa w tłuszczu ani nadmiarze sosów. Mogłabym się czepiać obsługi, ale nie będę, po weekendowym oblężeniu ci młodzi ludzie byli zwyczajnie zmęczeni i ze strony klientów też trzeba trochę wyrozumiałości. Ogólnie polecam, miłe miejsce, mili ludzie, dobre jedzenie
-
Andy ★★★☆☆
Byliśmy dzisiaj pierwszy raz i od razu rozczarowanie .Porcje obiadowe wielkości jak dla przedszkolaków. Jeden malutki zraz i dwa małe ziemniaczki pokrojone na kilka kawałków. Zraz wieprzowy był ok ale surówka bez pomysłu - kapusta poszatkowana i podana na twardo bez doprawienia. Także raczej już tu nie zawitamy i będziemy dalej chodzić do konkurencji. Tam porcje duże i zawsze smaczne.
-
Kamil R. Filipowski ★☆☆☆☆
Nie jest dobrze, a może nawet fatalnie. Stoliki nie sprzątane, trzeba o to prosić. Zestaw surówek udawało kilka liści sałaty. Danie dnia miało być z zupą, ale w momencie podania kelnerka stwierdziła, że właśnie się dowiedziała, że zupa wyszła. Smak potraw bardzo przeciętny, grillowane warzywa zimne. Na plus ceny i nic poza tym.
-
Agnieszka Gazda ★☆☆☆☆
Byliśmy w tym miejscu przejazdem. Sami musieliśmy posprzątać stolik po poprzednich gościach ponieważ panie kelnerki omijały nasz stolik nawet nie patrzyły w naszą stronę. A o zamówieniu mogliśmy zapomnieć. Dla porównania stolik koło nas obsługiwały dwie kelnerki a my byliśmy nie zauważeni. Nie polecam tego miejsca, odradzam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pan Tadeusz?
Pan Tadeusz znajduje się przy Biłgorajska 2, 22-470 Zwierzyniec, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pan Tadeusz?
Można skontaktować się z Pan Tadeusz pod numerem +48 730 714 576
Jak można dotrzeć do Pan Tadeusz?
Do Pan Tadeusz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku