Opinie

  1. Niezależny Historyk ★★★★★

    Normalny, duży parking.

  2. Queen ★★★★★

    Bardzo duży parking. Raczej nigdy nie było problemu, żeby zaparkować samochodów. Duży plus za miejsca dla rodzin z dziećmi, które ułatwiają wyciąganie maluchów z fotelika + są bliżej wejścia.

  3. Barbara Dudek ★★★★★

    Szerokie miejsca parkingowe zarówno naziemne jak i podziemne, dodatkowo parking po obu stronach galerii z możliwością podjazdu blisko wejścia i zadaszeniem dla tych którzy pakują zakupiony towar z Ikei.

  1. Rafal Har ★★★★★

    Dwa duże parkingi naziemne i jeden podziemny.Bez problemu ze znalezieniem miejsca do parkowania od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia sklepu.Trochę gorzej czasem bywa w soboty lub niedziele handlowe.

  2. Paweł Chełm ★★★★★

    Można fajnie spędzić czas i zrobić zakupy.

  3. Tomasz “Kat” Kacik ★★★★☆

    Olbrzymia przestrzeń parkingu. Raczej nie spotkamy się z sytuacją w której moglibyśmy nie znaleźć miejsca parkingowego. Uliczki w pobliżu miejsc parkingowych są szerokie co znacznie ułatwia zarówno parkowanie jak i wyjeżdżanie z miejsca postoju. Wjazd i wyjazd z parkingu również przemyślany. Możemy wyjechać z kilku stron, co powoduje, że nie ma tu bezsensownych korków przy wjeździe/wyjedzie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Parking Ikea?

Parking Ikea znajduje się przy 20-149 Lublin, Lubelskie, Polska

Jak można dotrzeć do Parking Ikea?

Do Parking Ikea można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements