Normalny, duży parking.
Opinie
-
Niezależny Historyk ★★★★★
-
Queen ★★★★★
Bardzo duży parking. Raczej nigdy nie było problemu, żeby zaparkować samochodów. Duży plus za miejsca dla rodzin z dziećmi, które ułatwiają wyciąganie maluchów z fotelika + są bliżej wejścia.
-
Barbara Dudek ★★★★★
Szerokie miejsca parkingowe zarówno naziemne jak i podziemne, dodatkowo parking po obu stronach galerii z możliwością podjazdu blisko wejścia i zadaszeniem dla tych którzy pakują zakupiony towar z Ikei.
-
Rafal Har ★★★★★
Dwa duże parkingi naziemne i jeden podziemny.Bez problemu ze znalezieniem miejsca do parkowania od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia sklepu.Trochę gorzej czasem bywa w soboty lub niedziele handlowe.
-
Paweł Chełm ★★★★★
Można fajnie spędzić czas i zrobić zakupy.
-
Tomasz “Kat” Kacik ★★★★☆
Olbrzymia przestrzeń parkingu. Raczej nie spotkamy się z sytuacją w której moglibyśmy nie znaleźć miejsca parkingowego. Uliczki w pobliżu miejsc parkingowych są szerokie co znacznie ułatwia zarówno parkowanie jak i wyjeżdżanie z miejsca postoju. Wjazd i wyjazd z parkingu również przemyślany. Możemy wyjechać z kilku stron, co powoduje, że nie ma tu bezsensownych korków przy wjeździe/wyjedzie
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Parking Ikea?
Parking Ikea znajduje się przy 20-149 Lublin, Lubelskie, Polska
Jak można dotrzeć do Parking Ikea?
Do Parking Ikea można dotrzeć, korzystając z poniższego linku