Opinie

  1. Tofiik86 ★★★★★

    Byliśmy pierwszy raz, ale nie ostatni. Jedzenie pyszne, ciekawie podane. Siedzieliśmy blisko wejścia i kiedy otwierały się drzwi ( a otwierały się często) to bardzo „ciągnęło” nam po plecach. Dobrze byłoby na chłodniejszy czas zamontować jakąś kotarę, np na półokrągłym stelażu, aby zwiększyć komfort gości.

  2. Małgorzata Kubera ★★★★☆

    Świetne jedzenie, niestety obsługa chyba nie daje rady w szczytowych momentach, gdy lokal jest pełen. Zostaliśmy zignorowani przez kelnerkę przypisaną do naszego stolika i gdyby nie druga dziewczyna, która uratowała sytuację pewnie skończyłoby się opuszczeniem restauracji. Mimo wszystko polecam zajrzeć, gdy jest trochę mniej ludzi :)

  3. Wojtek ★★★★★

    Kuchnia ogólnie na plus, żeberka smaczne i w dużej porcji. Tatar super doprawiony, choć koniecznie trzeba samodzielnie pokroić dodatki tj. ogórki, grzybki. Sałatka z dynią jak i pizza bardzo dobra. Kaczka szarpana - smaczna ale porcja mała. Desery na plus, ale kawa espresso w dużej filiżance to minus.

  1. Łukasz Krzyżanowski ★★★★★

    Restauracja mimo że sporo poza Lublinem była w niedzielę w pełnym obłożeniu, warto zarezerwować sobie stolik wcześniej bo sporo klientów zostało odprawionych bez rezerwacji. Lokal bardzo przyjemnie urządzony, mimo że położony przy głównej drodze nie słychać w niej ruchu ulicznego. Od samego początku obsługa bardzo przyjemna. Na wielki plus bardzo szybki czas wydania dań mimo pełnego lokalu. Kelnerka rekomendowała danie specjalne spoza karty. Wszystko było bardzo dobre, na pewno jeszcze odwiedzimy.

  2. Karolina Ostapiuk ★★★★★

    Rewelacja. Ładne wnętrze, a zwłaszcza zewnętrze, dobra obsługa, ultra szybko podane jedzenie, smacznie, solidne porcje i w atrakcyjnej cenie. Tatara gratuluję szefowi kuchni - złoto. W lemoniadzie przydałby się lód. Obsługa kilka razy próbowała nam przynieść zamówienia z innych stolików i brakowało sztućców, ale wszystko było szybko wyjaśnione. Młodzi, kulturalni, zaangażowani - a o to nie jest łatwo

  3. Miłosz Nowak ★★★★★

    Jedzenie było absolutnie pyszne – każde danie to prawdziwa uczta dla podniebienia, przygotowane z dbałością o najmniejszy szczegół. Ogromne wrażenie zrobiła na mnie również Pani Kornelia, jej niezwykła uprzejmość i profesjonalizm sprawiły, że czułem się niezwykle komfortowo. Jej trafne porady dotyczące menu były nieocenione. Na koniec muszę wspomnieć o wystroju jest po prostu świetny! Tworzy wyjątkową atmosferę, która idealnie dopełnia kulinarne doświadczenie. Zdecydowanie polecam tę restaurację każdemu, kto ceni sobie wyśmienite jedzenie, miłą obsługę i stylowe otoczenie.

  1. Olga Eliasz ★★★★★

    Zamówiliśmy skrzydełka, żeberka, spaghetti oraz makaron z owocami morza – wszystko było bardzo smaczne i świeże. Ceny, choć nieco wyższe, wciąż pozostają przystępne jak na jakość dań i porcje. Obsługa niezwykle miła i pomocna, a atmosfera w lokalu przyjemna i sprzyjająca relaksowi. Zdecydowanie polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Wiadomo?

Restauracja Wiadomo znajduje się przy 20-388 Dominów, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Wiadomo?

Można skontaktować się z Restauracja Wiadomo pod numerem +48 885 751 885

Jak można dotrzeć do Restauracja Wiadomo?

Do Restauracja Wiadomo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements